Dede !!!

axgxlxixycamama

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
232
0
Kızlaaar, bebeğim "dede" dedi. :emir_bebek: Kızımın ilk kelimesini duyduk. Allahıma binlerce şükürler olsun. :Saruboceq: Akşam uyutmaya çalışıyodum ayağımda, bir başladı dede - dede - dede diye sayıklamaya. Bir seferlik sandım .Ama bu sabahta altını alırken, doyuyurken dede dede. :dance: Allahıma binlerce şükürler tekrar. Kızlar o kadar tatlı ki Allahım herkese nasip etsin. Sizlerden ilk kelimeler duyan varmı başka acaba ??

E

EU2

Ziyaretçi
cook sekerrr benimkinde daha bisey yok ama büyük abiside ilk defa dede demisti bu aylardayken ... :emir_bebek: :nazar: bebisine cok tatli oluyorlar dimi yaaa :asigim:

hadibakem

oğlum bırakma anneni
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
5.621
11
39
ayy gözüm aydın canım
ayy yerim ben onuu
genelde baba derler ama senin kız değişik birşey demiş
maşallahh ona maşallahh

xkardelenx

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
1.742
1.575
benimki de 5,5 aylık 1 aydır dededede diye uzatarak söylüyo ayrıca memememe diye de uzatıyo nne diyo agu yu aylardır söylüyo,bebekle konuşmanın faydaları...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1557 gün geçti.

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
455
66
hadi yaaa, ne güzel, ne tatlı söylüyordur. benim oğlum bişi söylemiyo daha, ne zaman söylemeye başlar acaba yaa, meraklandım bak şimdi.

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
benim oğluşum baba dedi ablayı andıran bişey diyo dede diyo çoook tatlı oluyolar yaa evimizin neşesi ablasının aşkısı babasının paşası annesini kuzusu oğluşum

pisicik_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.508
19
benim babam uzaklarda hemde çok uzak bi şehirde daha kızımı görmedi bile senağlama
babamı görene kadar kızımdan bu kelimeyi duymak ben her defasında çok yaralar o yüzden ilk dede demesini istemem senağlama
senin adına sevindim canım gözünaydın..

demircool

Popüler Üye
Pro Üye
6 Haziran 2008
4.410
20
hadi maşallah bebişe
benim kızım babaa diyor 1 kac aydır şimdide mama diyor acıkınca dede de diyor ama ben sürekli konusuyorum onunla

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1065 gün geçti.

deryadeniz8380

Oğlum EGE abi oluyor
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
464
2
:nazar:sevindim canım çok tatlı oluyorlar değilmi:emir_bebek: benim oğlumda bir haftadır baba diyor sonra bebe demeye başladı ve en son biz şoooooook olduk habibe dedi delikafaduldenkoptuk resmen kız arkadaşı falanmı habibe diyoruz babası yaktın oğlumu habibe deyip duruyorkaydirigubbakcemile3 çok komik oluyorlar alkışlar gel gel yapmalar yerde sürünmeler yürüteçle evde dolaşmalar falan derken en son konuşmaya başladı derya kuzusualkisalkisalkis

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2654 gün geçti.

E

EU3

Ziyaretçi
benim oğluşum 1 haftadır annneeeee diyor
daha öncede belli belirsiz diyordu ama şu son bir haftadır bariz belli bide mammaaaa diyor
hatta dedsi bile farketti anne dediğini

neely

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
54
0
42
ya ewt darısı tüm şubat bebişlerinin başına maşallah canım:nazar:

benim kzımda bir aydır anne diyor.
dedeyi iki hafta önce söyledi.
bir haftadırda ınneanne (anneanne demek istiyor aslında) diyor.