Dedektiflige merak salan insanlar..

Bir de sunu farkettim iclerinden biri yok benim hic sorunum yok kaynanayla yok, kocamla yok görümceler melek gibi falan diyor. Bunlar bana inandirici ve samimi gelmiyor, anlatmak zorunda da degil. Ben de anlatmak zorunda degilim bu da benim kararim. Ya insan psikolojisi o kadar garip ki dediginiz gibi hayat arkadasimi cikardim, baska insanlari da bu simdi cok zor geliyor:KK43:
İyi de mutlu olabilir kayınailesi ile. Maşallah çok iyi anlaşan insanlar var. Bu niye size gerçek dışı geliyor anlayamadım.

İyi de mutlu olabilir kayınailesi ile. Maşallah çok iyi anlaşan insanlar var. Bu niye size gerçek dışı geliyor anlayamadım.
Her sorulana cok iyi deyince bana garip geliyor, cünkü illaki bazen uyusmazliklar oluyor, gercek disi olmayabilir de haklisiniz. Buna takilmak yerine sorumla ilgili bir yorum da beklerdim:)

Her sorulana cok iyi deyince bana garip geliyor, cünkü illaki bazen uyusmazliklar oluyor, gercek disi olmayabilir de haklisiniz. Buna takilmak yerine sorumla ilgili bir yorum da beklerdim:)
Ona da cevap yazayım. Bence asıl sorununuza “bir evlilik yaptım ayrıldım” demek en iyisi. Ben 33 yaşındayım, yeni arkadaş edinmek zor geliyor. Kolayca silip atamıyorum. Eski arkadaşla kim evlenmiş muhabbeti yapmak çok doğal. Boşandıysanız boşandınız, özel hayat değil ki bu. Nedenini detaylı sorarlarsa anlaşamadık, konuşmaya hazır değilim dersiniz olur biter.

Digerleri hepsi evli oldugu icin gruba ait hissetmicem gibi geliyor rahatsiz oluyorum. Bir de zaten gruptaki en yakin arkadasimin o zaman özel anlattigim seyleri baskasina anlattigini duymustm ve iletisimi kesmistim. Özel hayatimi anlatmak istemiyorum artik kimseye
Bu özel hayatınız değil ki medeni durumunuz. Sorulabilir genel bir konu bana göre. Ama tabi rahatsız olduysanız silin gitsin. Konuşmak istemediginiz bir şeyi söylemek zorunda degilsiniz ama bu ozguvensiz gosterebilir sizi. Evlilikten mezun oldum diyebilirsiniz😃

Baska bir arkadas cevrem daha var mesela ne cocuk hakkinda bir sey sorarlar ya da evlilik, sevgili falan. Sen istersen anlatirsin derler, ben öyle bir arkadasligi cok daha rahat buluyorum. Gecen anneme kuzenimle ilgili bir sey söyledim aman bosver biz kendi hayatimiza bakalim dedi, ben öyle daha dogru buluyorum.
Siz kendiniz cevap vermeyerek gizem oluşturuyorsunuz insanların kafasında medeni durum altı üstü ayrıldım evliyim bitti...banada 15 yıl görmedigim arkadaşım durumunu saklasa merak ederim ne geldi bu kızın başına neden saklıyor diye.. rahatsız saniz engelleyin gitsin insanlari tek kalıba sokamazsiniz kariyer konuşalım diye..sizin aile eş durumları karışık olduğu için çok bahsetmek istemiyorsunuz sanırım konularınızdan hatırladığım kadarıyla..

Vallahi bu tip ısrarla üzerinize sorulariyla olsun davranislariyla olsun gelen insanlari kaale bile almayin bence.Sormus cevap alamamis,yine sormus yine cevap yok ,etiketlemis falan sormus :)) halen cevap yok ve halen soruyorsa kalitesi belli işte o kişinin.Bir de kıskaniyormuşsunuz onu falan :)) Ben olsam bir saniye muhattap alip o güzelim kendimi yormam bu tipler için.

Bu özel hayatınız değil ki medeni durumunuz. Sorulabilir genel bir konu bana göre. Ama tabi rahatsız olduysanız silin gitsin. Konuşmak istemediginiz bir şeyi söylemek zorunda degilsiniz ama bu ozguvensiz gosterebilir sizi. Evlilikten mezun oldum diyebilirsiniz😃
Bazi insanlar özelini gercekten dile getirmekten nefret eder.Ben de öyleyim, saygı duymak gerekir.Mesela sizin bakis aciniza göre normal olan sorular bizim gibiler icin farkli olabilir.Bir arkadasim ile hastanede karsilasmistik bi kac yil önce,hayrola dedi ,tahlil icin geldim vs anlattim detaylandirmadan.Ertesi gün bana 30 kişilik whatsapp grubumuzdan ; tahlillerin nasil cikti canim diye ortaya sordu.Hicc sevmedigim seyler benim de bunlar.Size normal gelebilir belki ama ben de rahatsiz olurum özelimin ortadan konusulmasina.

Bazi insanlar özelini gercekten dile getirmekten nefret eder.Ben de öyleyim, saygı duymak gerekir.Mesela sizin bakis aciniza göre normal olan sorular bizim gibiler icin farkli olabilir.Bir arkadasim ile hastanede karsilasmistik bi kac yil önce,hayrola dedi ,tahlil icin geldim vs anlattim detaylandirmadan.Ertesi gün bana 30 kişilik whatsapp grubumuzdan ; tahlillerin nasil cikti canim diye ortaya sordu.Hicc sevmedigim seyler benim de bunlar.Size normal gelebilir belki ama ben de rahatsiz olurum özelimin ortadan konusulmasina.
Bir de benim anlattigim durumda sen evlendin mi falan diye normal medeni durumu konusmak degil, benim evli oldugumu zaten biliyor hepsi yillarca ekliydik falan. Benim kizdigim silinen fotofraflardan dolayi bunun ardini arastirmak. Ben anlatmak istersem onlarim ama türlü türlü yollarla direkt bile sormadan bunun ardina arastirmak cok garip geliyor bana. Sizin durumda da aynisi olmus iste, bir seyini söylüyorsun ve yüz kisi duyuyor bunu. O yüzden ben özel hayatimdan bahsetmiyorum artik kimseye.

Vallahi bu tip ısrarla üzerinize sorulariyla olsun davranislariyla olsun gelen insanlari kaale bile almayin bence.Sormus cevap alamamis,yine sormus yine cevap yok ,etiketlemis falan sormus :)) halen cevap yok ve halen soruyorsa kalitesi belli işte o kişinin.Bir de kıskaniyormuşsunuz onu falan :)) Ben olsam bir saniye muhattap alip o güzelim kendimi yormam bu tipler için.
Kiskanan kisi ben degilim canim, o da eski bir arkadas o ayrildigi icin benim bahsettigim arkadasi kiskaniyormus güya, öyle sezdim diyor.

X