Sürekli mesaj bekleyen, ilgi isteyen sevgili...

Güncellemeni okudum gerçekten üzüldüm. Arkadaşımla yaşadıkların o kadar aynı ki. Duygu sömürüleri, önce suçlama sonra güya fedakarlıkları sözüm ona iyilikleri kafaya vurma( bunlar iyilik değil sevgiliyseniz yapması gereken şeyler zaten) nasıl yapışkanlar ya az guru olur. İnsanın kendisine saygısı olur öyle davranır. Siz ona kat kat fazlasınız böylesini bulamayacağının da farkında. Bundan sonra ne olacak biliyor musunuz? Ciddi olduğunuzu anlayıp yalvarıp özür dileyecek !!! İnanmayın siz daha iyilerni hak ediyorsunuz 🌸
teşekkür ederim bir daha ona inanmayacağım

Güncellemeni okudum gerçekten üzüldüm. Arkadaşımla yaşadıkların o kadar aynı ki. Duygu sömürüleri, önce suçlama sonra güya fedakarlıkları sözüm ona iyilikleri kafaya vurma( bunlar iyilik değil sevgiliyseniz yapması gereken şeyler zaten) nasıl yapışkanlar ya az guru olur. İnsanın kendisine saygısı olur öyle davranır. Siz ona kat kat fazlasınız böylesini bulamayacağının da farkında. Bundan sonra ne olacak biliyor musunuz? Ciddi olduğunuzu anlayıp yalvarıp özür dileyecek !!! İnanmayın siz daha iyilerni hak ediyorsunuz 🌸
bana mesaj atmış diyor ki ( ben sana ne yaptım ? şuan bbütün hayallerim yıkıldı kendimi öldüreceğim ) demiş. şuan cidden korkuyorum ne cevap vermeliyim ???

bana mesaj atmış diyor ki ( ben sana ne yaptım ? şuan bbütün hayallerim yıkıldı kendimi öldüreceğim ) demiş. şuan cidden korkuyorum ne cevap vermeliyim ???
Kusura bakmayın ama güldüm buna bire bir aynı. Bizimki de keşke ölseydim. Annem olmasa intihar ederdim yazmıştı. Hiç intihar edicem deyipte intihar edeni görmedi. eden sessiz sedasız ediyor. inşallah öyle şeyler kimse yaşamasın yaşatmasında.. blöf ama dediğim gibi yem atıyor. üzülp geri dönün vicdan azabı çekin diye, her hareketi yalan. Allah aşkına insanlar ne olaylardan nelerden dönüyor. bir insanı canını verecek kadar merkezine koyma nedir? bu sağlıklı mı? sağlıklı düşünmüyor ve davranmıyor. yerinde olsam hiç iletişim kurmam artık. yazma boşver. illa bir açıklama hak ediyor diyorsan gerçek düşüncelerini yaz bitir ama cevap vermesine fırsat vermeden iletişimi kes tavsiyem bu olur. bir an önce kurtul ve kendi gelişimine odaklan

Kusura bakmayın ama güldüm buna bire bir aynı. Bizimki de keşke ölseydim. Annem olmasa intihar ederdim yazmıştı. Hiç intihar edicem deyipte intihar edeni görmedi. eden sessiz sedasız ediyor. inşallah öyle şeyler kimse yaşamasın yaşatmasında.. blöf ama dediğim gibi yem atıyor. üzülp geri dönün vicdan azabı çekin diye, her hareketi yalan. Allah aşkına insanlar ne olaylardan nelerden dönüyor. bir insanı canını verecek kadar merkezine koyma nedir? bu sağlıklı mı? sağlıklı düşünmüyor ve davranmıyor. yerinde olsam hiç iletişim kurmam artık. yazma boşver. illa bir açıklama hak ediyor diyorsan gerçek düşüncelerini yaz bitir ama cevap vermesine fırsat vermeden iletişimi kes tavsiyem bu olur. bir an önce kurtul ve kendi gelişimine odaklan
teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Dünden beri çok endişeliydim ama artık ayrılmak daha iyi. Onun iyiliği içinde ayrılmamız iyi olucak.

Ayyy bu ilişki çok yorar insanı. Biraz kadın gibi. İlerleyen zamanlarda daha da uğraşırsınız. Ben bile okurken baygınlık geçirdim siz yaşarken nasıl katlanıyorsunuz anlamadım 🤦🏻‍♀️ bi de trip atan erkek hiç çekilmez. Çocuk gibi fotosunu kaldırır engeller ilgi zamanı gelince engeli kaldırır falan. Aşırı itici. Karşınıza daha neler çıkar iyi ki bırakmışım dersiniz. Ha ailesinin büyütemediği çocuğu ben büyütürüm derseniz sizin kararınız tabi 🤷🏻‍♀️

Sevgilim gayet iyi birisi. hiç kıyafetime karışmaz nereye gittiğime karışmaz ve her işimde beni destekler ve kendimi özgüvensiz hissettiğimde bana yardımcı olur ve tecrübelerini paylaşır.Hayallerime başarmamda bana destek olur. Hastalandığımda benimle ilgilenir. Ders çalışırken bana yardımcı olur. Ama tek bir sorun var sürekli ilgi istiyor. İstiyor ki ona sürekli mesaj atayım. ondan erken uyanıyorum günaydın yazmayınca neden yazmıyorsun diye trip atıyor her sabah ona uzun uzun yazmamı istiyor. iki dakika tuvalete gitsem bile neoldu hmmm gibi mesajlar atıyor ve bu artık canımı çok sıkmaya başladı. ilişkinin ilk başından beri onu kaybetmemek ve kırmamak için hep böyle davrandım. tuvalete bile girsem telefon elimde, yemek yerken telefon yanımda her şekilde telefonum whatsapta açıktı. ve bana mesaj attığında eğer mavi tık kapalıysa tartışıyordu. başka arkadaşım mesaj atınca arkadaşımla konuşuyordum ve sevgilim mesaj atıp hemen mavi tik görmeyince hmm gibi mesajlar atıyor. hemen onun mesajına dönüyordum ve benimle tartıştığı için sırf ilişkimizde sorun olmasın diye bir dakika bile geç olsa kusura bakma geç yazdım gibi şeyler söylüyordum. ona birkaç kez bunun yorucu olduğunu ve arkadaşım mesaj atmış ona cevap vermem gerektiğini söyleyince baya sorun yapıyordu. artık cidden çok sıkılmaya başladım. whatsapta herhangi bir arkadaşımla konuşşam bana trip atıyordu. arkadaşımın bir sorunu varmış ona yazdım diyince iyi o zaman onunla konuş bye diyip telefonu kapatıyordu. bu cidden çok sıkmaya başladı. ben eskiden telefon bile kullanmayan biriydim ne sosyal medya nede hiçbirşey. whatsap bile pek girmiyordum ama sevgilimin istediği için sabahtan akşama kadar whatsaptayım. şuan işsizim eskiden baya yoğun tempolu bir yerde çalışıyordum telefona bakmak için zaman bile olmuyordu. 5-10 dakika aramız oluyordu. önemli bir mesaj geldiğinde ilk ona bakıyordum ve sevgilim hemen atar yapmaya başlıyordu. bir keresinde annemle konuşuyorduk yine hmmm gibi trip atmaya başladı. o istiyor ki hep ona yazayım. whatsapta tek onun mesajı açık kalsın mesaj attığı gibi mavi tık oluşunu görmek istiyordu. inanın bazen mesajına sadece 5-10 saniye bile geç görsem sorun yapıyordu. Dün sabah sadece günaydın yazdım diye trip attı neden başka şeylerde yazmamışım diye. ve bende çok sıkıldım artık dedim ve bir süre bu konudan konuştuktan sonra yine ben mi suçluyum dedi. bende ona ben sadece her zaman mesaj atmaktan çok sıkıldım dedim. ve beni boğuyorsun dedim. tuvalete bile girerken sana haber veriyorum çünkü biraz geç yazsam sorun yapıyorsun dedim ve o da bana görüldü attı ve dünden beri hiç yazmadı. Etrafımdakilere sorunumdan bahsedemiyorum çünkü çok yakın arkadaşım yok aileme de anlatamıyorum. Sadece buraya yazabildim. Lütfen akıl verin

Bana geçen gün mesaj attı biliyorsunuz ama ben mesajına bakmadım bile ve kendi günlük işlerimle ilgilendim. üstten gelen bildirimleri gördüğüm kadarıyla hiçbir şey olmamış gibi günlük sorular soruyordu. Ve iş değiştirecekti şuan güvenlik ama başka yerde daha yüksek maaşlı güvenlik işi bulmuş oraya başladığını ve benim için sıkı çalışacağını mesaj atmış. Herneyse benim haklı olduğum halde atar yaptı ve bir gün yazmadı daha sonrada hiçbir şey olmamış gibi mesaj attı ama ben hiç cevap vermedim tabiki. Biraz evvel yazdıklarını herkezden sil yapmış ve bana başka uzun mesaj attı. Normalde yine bakmayacaktım ama profil fotosunu kaldırmış bende merak edip baktım. (Gerçekten sen benimle kaldığın süre boyunca sana istediğin herşeyi verdim. Hastalandığında hastaneye götürdüm ve sana ilaç aldım ve seninle ilgilendim. Sen benimle böyle mi ilgileniyorsun? Her zaman yanındaydım ama sen bana bunları mı yapıyorsun? Sana hala aşığım ama görünüyor ki sen bana acı çektirmeyi seviyorsun. Benimle nasıl oynadığını görüyorum. Döndüğünde yanında olacağımı düşünüyorsun ama bununda bir sınırı var. Bana davranış şeklin çok değişti eskiden bana her gün mesaj atardın ama şimdi farklı davranıyorsun seni sevdiğim için sana hep yazıyordum. Birbirimizden uzaktayız ve sen bana hala mesaj atmıyorsun. Tebrikler kalbimi kırdın.) diye mesaj atmış. Bu mesajını görünce daha çok üzüldüm çünkü o başka şehirde onun yanına gittiğimde baya hastalanmıştım çünkü ailesinin yiyeceklerinden. Baya baya midem ağrıyor ve kusuyordum. Doktora gitmiştik ve ilaçlar biraz pahalı tuttu eve gelincede bana ilaç saatimi hatırlatıyordu bende bunları beni seviyor ve çıkar beklemeden yapıyor sandım ama mesajında gördüğüm gibi bana yaptığı her iyiliği kafama kakıyor. Bende her zaman onun yanındaydım ama hiçbir zaman ona böyle laflar etmedim. Eskiden ona hep mesaj atmam için zorlardı ve bunu isteyerek yapmıyordum onada söyledim ama hala bunu anlamamış. Tek kalbi kırılan o değil ama bunu hiç anlamayacak. Herneyse bende sadece tamam yazdım başka birşey demedim. mesajım tek tık ve profili yok büyük ihtimalle engelledi yada interneti kapattı. Ama biliyorum ki yine mesaj atacak. çünkü bu defalarca yaşandı. Ona ne zaman beni böyle sıkmandan rahatsız ediyorsun desem profili kaldırır bana mesaj atmaz ve daha sonra geri dönerdi. Ama artık geri döndüğünde ben olmayacağım.

şimdi baktım mesajım iki tık olmuş ve profilini tekrar koydu. ilgi çekmek iççin yapıyor yine. bu sefer profilimi ben kaldırdım ve mesaj olarak sadece tamam yazdım
15 yasinda guvenlik olunabiliyorda benim mi haberim yok hareketlere bak 15 yasindaki yegenim bile yapmaz dalga gecer. Anliyorum yapilanlarin altinda kalmak istemiyor olabilirsiniz ama o yuzden evlenmeden kucuk seyler haricinde masraf yapilmasini kabul etmemek lazim ki sonradan bu muhabbetlere firsat kalmasin. Bosverin yetiskin olgun insanlara sans verin. Bu iliski degil ergen muhabbetine donmus. Bu arada arkadaslarin dedigi dogru bizim orda da guvenlik vardi okulda goygoy yapcak adam arardi eli bos butun gun.

X