DEFALARCA ALDATILIP BOŞANAMAMAK..Korkum çok cesaretim yok :(

Sihhatinizi eşinizin Yakışlılığıňı sormadım. mutsuz aldatılmış sabahın 6 da uyuyamamis ne yapacağını bilmeyen birinin konusuna okuyamadım sonra okurum deyip rüyanızı anlatmışsınız bu anlamda sordum..

Rüya olduğunun farkında mısınız :KK70: çok şükür iyiyim huzurluyum ama içten içe kıskancım rüyamda ortaya çıkmış :KK70: kocacım benim kıskanırım tabi çok yakışıklı ve karizmatik
Sihhatinizi eşinizin Yakışlılığıňı sormadım. mutsuz aldatılmış sabahın 6 da uyuyamamis ne yapacağını bilmeyen birinin konusuna okuyamadım sonra okurum deyip rüyanızı anlatmışsınız bu anlamda sordum..

Desmek ne alaka yahu normal konuşuyorduk kavga tabiki çıkarmadım çok huzurlu bir hayatım var çok şükür ama içimdeki kiskanclik ruhum rüyama yansimis :KK70:
Evlilik birliği içerisinde eski ilişkilerin konuşulması bana saçma geliyorr. Çünkü sonucu ya kıskançlık ya huzursuzluk ya da kavga falan oluyor. Hiç gerek yok bence yine de siz bilirsiniz. 😌 Neyseki sizde rüyaya yansımış😂

zararın neresinden dönülse kardır. tabi keşke bu zamana kadar gidip gidip geri gelmeseydiniz
Chek Chek 'e katılıyorum. sizi daha fazla sindirmeden lütfen çıkıp karşısına tek tek tek seni tehdit edemeyeceğini anlatın.
eşiniz bunca şeye göz yumduğunuz, ne de olsa geri geldiğiniz için bence size saygı göstermiyor ve korkutmaya çalışıyor
korkmadığınızı gösterin. tek boşanan ve çocuk sahibi olan siz değilsiniz ki.
inşallah boşanma kararı alıp bu süreci de en sağlıklı şekilde atlatırsınız. Allaha şükür ki anneniz babanız yanınızda.

Buraya yazmaya bile cekiniyorum günlerdir tepki almamak için ama içimi dökmek istiyorum sizlere...30 yaşında 3 kız annesiyim...13 yillik evliliğimde aldatma olayını 1 yıl önce ilk kez yaşamıştım.Bir kadın beni arayarak kocamla aylardır birlikte olduğunu söylemişti yazışmalarını göndermişti eşimle bir sure ayrı kalıp eve dönmüştüm ozaman...Onun yalanlarına inanmış gibi yapmayı tercih ettim... unutmaya calistim sildim aklimdan cok canim yansada.Aradan 1 yıl geçti eşimin hiç yapmadığı şey gece dışarı çıkmaktır, birden gece çıkmaya.baslayinca şüphelendim telefonun da gece aradığı bir numara var kayıtlı değildi ve silmeyi unutmuştu, fatura dökümünde ise sürekli bu numarayla konuştuğunu gördüm, ses kayıt cihazı alarak eve yerleştirip kadınla konuşmalarını duydum emin oldum..tabi yine inkar etti kesinlikle kabul etmedi.Patron ona asiliyordu onun taklidini yaptim ben kadina yardim ettim falan gibi sacma yalanlari siraladi.Ailemin yanina gittim bir süre kaldım, onun ısrarları sonucu eve yine geri dondum..bakmayın böyle kolay anlattığıma kısa geçiyorum ama inanın çok üzüldüm yıprandım...hatta o surecte burda konuda actim... esime olan kizginligimla benden market borcu icin para istediginde acelesi yok bankadaki paraya dokunmayalim demistim cunku ona kizgindim kadini ogrenmistim..Oda evdeki yarim altin bilekligimi alip bana sormadan bozdurmus yerinede sahtesini koymus bunu sonradan ogrendim.Annemde kaldigim o sirada da benden zorla tam altin kolye mi istemisti vermisti olay buyumesin diyerek onuda borclara vermisti bozdurup.Bankada benim uzerime 30 bin liralik altin vardi sizi dinleyerek o donemde butun hesabimi bosaltmistim.Cunku ben evden calisarak az az biriktirdim o parayi ustume.basima almadim harcamadim biriktirdim ev pesinati olur dedim tokiye yazildik daire cikti onun icin biriktirdim ama.o hic anlamadi. Bi zaman sonra eve dondum Eve donerkende bir daha bu şekilde.bir kadınla muhattap olursan benden anlaşmalı olarak boşanacaksın dedim tamam.dedi...Eve döndükten 20 gün sonra dayanamadım ve fatura dökümüne baktım tekrar (eşim dokümana baktığımı hiç.bilmedi) vee kadınla.yine görüştüğünü gördüm..Bir gün arkadaşının köyüne gitmek için izin istedi bi gece kalıp semaver keyfi falan yapacaklardı izin verdim..Oradan geldiği sabah uyuduğunda ve telefonu çocuklara verdiğinde.. (normalde telefonu hiç ortalığa bırakmazdı ama son olaylardan sonra güven vermek adına ortaya koyuyordu) watsabisilip geri yukledim ve gece ki mesajları geri yüklendi.Kadinla konuşmuştu evine gideceğini yazıyordu kısa bir yazışma canım cicimli.. Dayanamadım o an kâDini aradım.Amaclarinjn ne olduğunu sordum kadın anlatmak istemedi başta ama eşim bana.anlatti şuan yanımda birde senden dinlemek istiyorum dedim ve anlatmaya.başladı 4 aydır.birlikte olduklarini, eşimin ona mutsuz aynı evde iki yabancı gibi yasadigimizi soyledigini inandigini soyledi.Kadın esinden ayri 3 cocugu var esimincalistigi yerin ust katında oturuyor.Hatta eşinden resmi olarak ayrılmamış galiba boşanma kabul görmüş.tazminat davası devam.ediyormuş hala kocasının soyadını taşıyor neyse..Kâdin eşime.olan kızgınlıkla herşeyi anlattı cinsel birliktelik yaşadıklarını, eşinin son işinden onun yüzünden patronuyla tartışıp çıktığını ( patronu kadına asılmış bizimki de utanmadan sevgilim demiş adamla.tastisip işten cikmis) , kadin hayatımla ilgili çoğu şeyi biliyordu ama mutsuz olduğumuz aynı evde iki yabancı olduğumuz doğru değildi..Çocuklarımi kaybedemem falan diyormuş neden boşanmadigini soruncada.Kadinla iyi bi şekilde konuşunca çoğu şeyi anlattı hatta yalanlarına dayanamayıp bi kac foto gönderdi eşimle çekilmiş olan sarıldıkları bi foto bunuda.yalanlasin bakalım diyerek.Neyse kadın benden özür diledi böyle oldgunu bilsem.birlikte olmazdım daha onla isim olmaz falan filan derken öyle zor günler geçti ki.. bunları öğrenip bizimkinin yüzüne bir bir çarptım nasıl yaptın bunca şeye rağmen neden devam devam ettin konuşmaya...Başladı yok duygusal bisey yok cinsel bisey yok ben ondan intikam almaya çalıştım isim vardı onla falan zırvalamaya.neymis efendim kadın ona fal bakmış dükkan insanların içinde sizin evde aldatma var karın seni aldatıyor demiş.oda buna çok kızmış surundurmek istemiş kadını! Ne uyduracağım diye şaşırdı artık adam.Fal olayı doğruydu 1 ay önce bana dükkan biri fal baktı karın seni aldatıyor dedi bende kızdım demişti bende tepki göstermiştim hatta o nasıl laf ne cesaretle bunu söyler biri sana diye..neyse adam hiç pişmanlık ağlama gözyaşı falan görmedim.hani yaptım ama elimde değil hata ettim falan filan demedi.Dik durusunu bozmadan yaomadim etmedim sebebi vardi diye sacma bahanlerini uydurdu hep ..Zaten eşim psikiyatri ilaçları kullanan.ruh hali çok normal biri değil kötü bi çocukluk geçirmiş kesinlik özgüvenproblemj var.. Herkes tarafından sevilmek geçebilmek gibi istekleri egosu hiç anlam veremediğim şeyleri.. normal.kafada bi adam değil..Babam 1 yıl önce kadınla görüştüğün de ona oğlum istemiyorsan boşanın dediği için babama içinde biriktirmiş adam baban zaten beni hiç istemedi hep boşanın dedi deyip durdu..Babamın arabası hep onda olurdu yedek anahtar vermişti oğlu gibi yaptığı onca şeye.ragmen bi gece arabasını almaya gidince vay efendim baban beni takip ediyor yokluyordedi.pisligini ortaya çıkaran herkese düşman oluyordu çünkü babamada oldu..çünkü nankör du.Ben kadınla ilgili konuştuğumda en son beni sınır hastası mi edeceksin sen delirtecekmisindedigimde. Ben bu ilaçları içiyorsam sizinde payınız var boşuna mi saç kiran oldum ben ilk eğlendiğimiz 3.4 yıl neler duymuş ta susmuş. Sora Ben ne ima ettiğini anladım..ilk ilişkim onunla olmamıştı benim onu kandırmadım söyledim sorun etmedi ama ruh hastası evlednikten sonra onu kendine dert etmiş 4.5 yıl dedim kabul etmeseydin evlenmeseydin deli oldun pesimde ben seni kandırmadım dürüst oldum bu olayla onun ne alakasi var o gecmis senden once . Igrendim onu soyledigi an 13 yildir mevzudu dahi acilmayan seyi soylemisti beni derinden.bi yerden vurmak istemişti başka.bisey bulamamıştı çünkü...yani ben erkek olarak nelere ses etmedim sende etme demek değil mıydı bu..sanki beni pavyondan aldı da toplumun baskısına göz yumdu beyefendi..saydım saydım ama laftan anlamayan ne fayda..Ben boşanmak istesem sana bunu söylerdim istemiyorum dedi. Anladım ki zaten amacı o değil gönlünü eğlendirip heyecan arayıp evine geri dönecekti benim gül yüzüme dönmesene çocuklarına.. Aynı evde kötü bi iletişimimiz de yok tu sorunlar olsada iyi davranırdı olaylardan önce...böyle günlerdir aynı evde muhattap olmuyorum onunla yoruldum artık ne konuşmak ne ağlamak ne bsieyleri anlatmak istemiyorum çünkü asla anlamayacak.biliyorum..Doğru birliğinden şaşmayan kafasıyla.Bakiyorum instagrama giriyor surekli yükleyip siliyor..Saf sanıyor beni ama teknolojiden çok anlamadığından iz bırakıyor. Geçen gün şifreyi unuttum diyerek uygulamaya girdim telefon mail adresine gelen link ile hesaba girdim bi kadınla konuşmuş bi süredir netten tanıştığı.. hiç Bisey demedim anladı büyük ihtimalle hesbaa giremeyince bisey diyemedi hemen telefonu fabrika ayarlarına çevirmiş mail hesabının telefondan kaldırmak için.. kendini çok akıllı gördüğünden telefon fatura detayına bakacağımiyada internet geçmesini sildiğini sanıyor ama tam beceremiyor..kadını öğrendikten sonrada numarasını değiştirmişti zaten.. neyse biliyorum ki bana çok kızacaksınız haklisinizida Ben hic cesur biri olamadım 5 ve 3 yaşındaki kızlarım hep elimi kolumu bağladı büyük kızım 13 yasindassdece o olsaydı kesinlikle beklemez boşanırdım.. Ama 5 yaşındaki kızım babasına çok düşkün ayrı kaldığımız süre içinde bile anladı huyu suyu değişti çocuğun.. Korkularım var eşim normal bi insan gibi anlaşma yoluna asla gitmez biliyorum. Annesine boşanırsa evden çıkamaz evlenemez çocuklarım annesi çünkü.cocuklarida alacağım demiş.Bana da soylemisti boşanma konusu açıldığında 5 yaşındaki kızımı alacağını boşanınca rahat edeceğini sanma öyle kafana göre rahat yaşayamazsın çocuklarım babanın evinde büyüsün istemiyorum falan filan babama düşman oldu ya. Hepdüşünüyorum huzursuz edecek çocuklarla beni taciz edecek sürek li küçük kızlarım her gun gormek isteyecek babasini ayri kaldigimoz süreçte böyle oldu çocuk anlamıyor her gün götürüyordum yanına.. boşanıp onunla her zaman yüz yuzegelmek tehditlerini almak beni huzursuz etmesi fikri ksfamdan hic gitmiyor biliyorum ki normal bi insan gibi yoluna bakmaz..Sınırlı agresif öyle kanuna kurala önem veren biri aSla degil. Bu surec tehditler yillarca bana huzursuzluk vermesi bunları göze alamıyorum.. Çok mu korkağım ben burda boşanmış özgürce karar vermiş kadınlara imrenerek bakıyorum helal olsun diyerek. Asla kabuk etmem affetmem dediğim şeyleri affediyorum hem bu korkularımdan hemde çocuklarım çok üzülür etkilenirmi diye düşünmekten.. bi yanim kendine bunu yapma diyor bi yanım çocuklarını düşün biraz büyüsünler 4..5yila yaparsın ne yapacaksan diyorum ..Bazen çok öfke doluyorum unutmaya çalışınca rahatlayıp düşünmüyorum..Açık öğretimden okuyorum artık yaptığım birikimi ondan gizli yapacağım..Ailem hep arkamda maddi manevi her kararımda. SIzce ben kendime.kotuluk mu yspiyotum cocuklarim icin birsz daha sabredebilirmiyim bilmiyorum.Buyurseler beni daha iyi anlarlar ve kendileri daha rahat görüşürler babalarıyla diyorum kendimi çıkmaz da hissediyorum ..sabreden varmı ben gibi..sonra diylrum ki bosver uzulmene deymez takma kafana kendine bak kitaplat oku hayatin tadini cikar .bütün deliller var elimde yazışmalar fotoğraflar .bu kadar açık delil her zaman bulamazsın diyorum kendime sonra dukkan ustundeki kadjnla gorustugunde avukata bile gitmistim gorusmeye ama kaldi oyle.bu ülkede her gün kadınlar öldürülüyor ben artık herkesten herşeyi bekliyorum öyle canım yandiki ölmesi icin dua ettiğim bile oldu ölse ondan sorunsuz kurtulacağımidusunerek :KK43:
Cnm, sen bu hayata kaç defa geleceksin? Ona göre yaşa! Keşkelerin asla olmasın. Ben beni aldatan bir adamla yoluma devam etmezdim. Çalışan bir insanım ve biliyorum ki bugün eşimden boşansam yarın çok rahat bir şekilde yoluma devam ederim. Sende kendi ayaklarının üstünde dur çocuklarına bakabilirsin tek başınada güclü kalabilirsin! Bunu her kadın yapabilir ve aldatan bir insanla yaşamaktansa tek başına daha mutlu olursun. Evliliğin temeli zaten sadakatır, sevgi saygıdır. Allah sana güc versin cnm 🤲🍀🌸

Aldatan herkesin şeref yoksunu olduğunu düşünürüm.
Ama bazı aldatanların şeref yoksunluğu o kadar dehşet verici ki, eşiniz de onlardan biri. Her türlü hakaret içerikli söylemlerimi içimden söylüyorum.

Eğer ilk aldatışında boşasaydınız ne sizi bu kadar korkutabilirdi ne de siz böyle sinerdiniz.
Ama şimdi adam, nasılsa affediyorsunuz diyerek ömür boyu böyle yaşamanızı, sineye çekmenizi sağlamaya çalışıyor.
"Yaşa işte burda çocuklarınla, beni de görmezden gel, ben eğlenmeme bakayım, sen evde kal, boşanmaya kalkma asarım keserim"
Düşünce bu.
Ne yazık.
Yapmayın. Kanmayın. Sinmeyin.
İğrenç bir erkek.
3 kız yetiştiriyorsunuz, böyle örnek olamazsınız.
Öz saygınızı böyle muhafaza edemezsiniz.

Bu herif hiçbir şey yapamaz korkmayın demiyorum,her gün görüyoruz haberlerde. Eğer cana kastedecek bir yapıdaysa önlemlerinizi alın.
Sizi bir kere geldiğiniz bu dünyada böyle bir zulme mahkum edemez, boşayın defolsun gitsin kime istiyorsa.
Adi herif. Çok sinirlendim, yalanlarından midem bulandı. 3 çocukla sizi bırakıp, elin 3 çocuklu kadınına gitmesi... 3 ü 5 i değil de mesele yani nedir yaa nedir evde karın var yuvan var. Nedir bu açlık. Pislik yaa.

Benim de 3 çocuğum var. Bir anne olarak çocukları düşünmek ne demek biliyorum. Ama onlara sağlıklı bir aile ortamı sunmak zorundayız. Ancak o zaman çocukları düşünmüş oluruz.

Velevki çocuklar için sürdürdünüz bu evliliği.
Sadece çocuklar için evde rol mu yapacaksınız?
Aynı yatağa gireceksiniz mesela.Bunu kaldırabilecek misiniz?
Çamaşırlarını yıkayacak, ütüleyecek misiniz, sofrasını kuracak mısınız?
Evet yapacaksınız....
E sadece çocuklar için olmuyormuş demekki.

Burada yazınca içinizi döktünüz, sorun bitti mi?
Boşanamayacaksınız nasıl olsa. 1000 kez aldatsa boşamaycaksınız. Bu sizin bileceğiniz iş tabii kimse birşey diyemez. Ama sürekli konu açarak kendinizi küçük düşürmeyin daha fazla. Çocuklarıda bahane etmeyen, böyle ezik anneleri oldukları için ileride size teşekkür etmeyecekler, tam aksi sizden nefret bile edecekler.

Bence bunu kendine yapmamalısın , çocukladın evet ... ama sen bu aşağılayıcı davranısı ne kadar sindireceksin ? Ne kadar göz yumacaksın , başka bir kadının koynundan kalkıp sana gelen bir adamın yüzüne nasıl bakacaksın . Eğer ailen maddi manevi yanındaysa bırakmalısın bu adamı , he ben seviyorum olsun dersen orası çok ayrı , ama böyle bir babayla büyüyen evlat cokta sağlıklı olmaz ...

30 yaşında 13 yıllık evlilik 3 çocuk..
Bende 30 yaşındayım inan 1 çocuğa bile cesaretim yok.. naptin sen kendine böyle? Küçücük yaşında evlenip neden bu adama hayatini adadın?
Olan olmuş.. peki gerçek boşanmama sebebin ne? Çocuklarsa eğer alamaz hic korkma.

Daha genceciksin sende çalışırsın kendine yeni bir hayat kurarsın. Ama bu adam akıllanmaz, devami gelecek hatta bunlar hiç ayrılmayacaklar unutma. Çocuklarım babasına düşkün falan fln hep kendini kandırmaca bunlar. Sen ayrılmak istemiyorsun.
Elinde belgelerin var, otur düşün enine boyuna herseyi. Bundan sonra nasil bir hayat yaşamak istediğine karar ver

Ben burda açılan boşanma konularına çok kızıyorum ama sizinki aldatma yani bunun farkına varın.Okumamak erken evlenmek vs bunlar kesinlikle yargılanacak şeyler değil herkesin okuma durumu olmuyor bunu herkes anlamaz.Ama bence kendiniz ve çocuklarınız için yeni bi sayfa açmanın zamanı çoktan gelmiş.

Burada yazınca içinizi döktünüz, sorun bitti mi?
Boşanamayacaksınız nasıl olsa. 1000 kez aldatsa boşamaycaksınız. Bu sizin bileceğiniz iş tabii kimse birşey diyemez. Ama sürekli konu açarak kendinizi küçük düşürmeyin daha fazla. Çocuklarıda bahane etmeyen, böyle ezik anneleri oldukları için ileride size teşekkür etmeyecekler, tam aksi sizden nefret bile edecekler.
Evet içimi döktüm bitti bi sıkıntımı var içimi dökemem mı? Bu çirkin uslubunuzla kendine güvenli bir birey mı olduğunuzu zannediyorsunuz yazık...bazı şeyler daha insanca söylenebilir bir çok kişi neler dedi haklisin dedim de su konuşma.tarzina dayanamadım çünkü yikicisiniz...insanları ezerek tatmin oluyorsunuz sanırım

Evet içimi döktüm bitti bi sıkıntımı var içimi dökemem mı? Bu çirkin uslubunuzla kendine güvenli bir birey mı olduğunuzu zannediyorsunuz yazık...bazı şeyler daha insanca söylenebilir bir çok kişi neler dedi haklisin dedim de su konuşma.tarzina dayanamadım çünkü yikicisiniz...insanları ezerek tatmin oluyorsunuz sanırım
Kusura bakmayın ama konunuzun yapıcı yorum yazılacak bir tarafı yok
varsada başkaları yazmış zaten tekrar yazmam size birşey kazandırmaz
Kendimin güvenli birey olduğumu zannetmiyorum, öyle bir birey olduğumu gayet biliyorum zaten. çocuklarım gibi klişe bahanelerin arkasına saklanmam mesela.
Ayrıca ben kimseyi ezmiyorum gerekte yok, çünkü siz kendi gurunuzu ayaklar altına alıyorsunuz zaten.
Tabii burdan bana çemkirmek kolay. Sizi bu duruma düşüren eşinize göstersenize bu dişinizi.

Ailenizin arkanızda durması büyük bir şans. Düşünmeyin boşanın böyle bir ortamda çocuklar da düzgün yetişmez zaten psikolojilerini bozacaksınız.

Cok uzun oldugu icin hepsini okuyamadim ama ilk birkac aldatmayi okudum. Adam nasil olsa siz affedersiniz diye sizi aldatmaya devam ediyor ve edecektirde. Elinizde yeterince belgede var, neden ayrilmiyorsunuz?

Yarısını okudum ve iğrenç. Eşiniz berbat biri. Daha çok gençsiniz bu yaşta çok toptanmışsınız. Keşke 30 yaşında 3 çocuğunuz olmasaydı. İşler tamamen karışık . Ya Allah aşkına patronum sanması ne ya fjskdk çocuk inanmaz buna

Boşanmalısın hatta kendine yeni bir hayat kur cocuklar büyüynce babasının nasıl bir pislij oldgnu anlarlar sonra sana kızarlar nye boşamadın dye.

Ben sizi hatırlıyorum o zaman da çok üzülmüştüm hala üzülüyorum. Basiretiniz bağlanmış gibi. Cesaret toplamanız lazım. Dilerim bir an önce bu kanser'den kurtulursunuz, Allah yardimciniz olsun.

X