Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Defolu Yengeç

bizim evde iki yengeç var,biri kocam,biri kızım.ıkisinden de memnunum.Ama iki yengeç de çok pasaklıııı,. kocamm sessiizzz.(şikayetim sadece o) geri kalan kısmı süperrrr.Yani yengeçle evli olduğum için memnunum.

Kim diyo onu bakim, en güzel burç yengeç bikere:dilcikar:

yengeç burçlarının alıngan olduğu tescillendikaydirigubbakcemile3

ben de yengecim bu aradakaydirigubbakcemile

Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90'ınm yengeç burcu olduğu söyleniyor. Haberin olsun!
Doğrudur :roflol:
Ama bu yengeçler çevresindekileri daha çok akıl hastanesine yollama eğilimindeler ha:)

yaaa benm sewglm yengeç gayet de iyiyz yaaa melek gibi çock maş. kanatlanıp ellermden uççan diom bazn ona puhahahah:sm_cool::nazar:
biraz kıskançtr sıkıcıdır yani hep uzlaşmacıdr mesela ben akrebm arada kawga etmk sitiom beni takmıooo:1shok:
wala ya çk şanslıyım cnm benimm we de çk güwenlr bi insan cnnmmm sefglmmm:1hug:

eğer yapmacıklık, karşımızdaki kırlır mı üzülür mü ah eder mi diye düşünüp ona göre konuşmaksa evet biz yengeçler yapmacığız.ortalık karıştırıp ara bozan yengeç yoktur.ancak iftiraya uğrarlar.isteseler de kötü olamazlar.ve kendi aralarında 2 ye ayrılırlar.agresif ve erkek gibi davrananlar, nazik ve kırılgan gözükenler.ama bu görüntüler özü değiştirmez.zodyaktaki yani dünyadaki sinsi, yalancı, fesat bir sürü insandan özleriyle ayrılırlar.dürüstlükleri, sadakatlari, ince düşünceleri, derin insan psikolojisini çözebilmeleri, iyi niyetleri, ideal anne ve eş burcu olması ve erkeklerin yoğun ilgisi yüzünden hep kıskanılırlar.hep kıskanılırlar ama ya hep:teytey: şu forumda bile kıskanılıyoruz düşünün artık

sevdik mi korur kollar sahiplenir,:nazar: yoktan çözüm üretip sorun çözeriz taaaaaaki bir yanlış harekete kadar, hassas kalpliyiz arkadaş! verdiğimizin karşılığını istemek hakkımız :):KK55:

X