Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Defolu Yengeç

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.705
60
Sen sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan son derece yapmacık birisin. Ama biz bu sahte şirinlik numaralarını yemeyiz. Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90'ınm yengeç burcu olduğu söyleniyor. Haberin olsun!

elifçim emeğine sağlık allah razı olsun tescillenmiş oldu ben söylüyordumda inanmıyorlardı.benim kojamda yengeç delüü delüü hemde zırdelüü.yedi beni yedi 3 senede

heyyyyyyyyytttt tatlicadiarzu kim demiş bize deliyiz diye...benim kocamda koçtu ama ben onu değil o beni yedi bikerem :mymeka:

yengeç burcuna defolu diye yorum yapan birinin benim gözümdeki yeri 'kedi ulaşamadığı ciğere mundar der' diyen biri olabilir ancak!ya bir yengeç aşkına karşılık vermemiştir,ya da bu kişi yengeçin sevgi dolu verici kalbine tahammül edememiştir!ama unutmamalıki yengeçler yaşanan ve söylenenleri unutmazlarÇok üzgünüm çoook

yapmacık diilz istesekte olamiorzz amaaaaaa kesinlikleee delüüüyüüüz lülülülülülü

Çok güzeldi:Roflol::Roflol::Roflol: Olsun defolu mefolu biz memnunuz halimizden yengeç yengeç dolaşıyoruz işte ne var yani:Roflol:

Hiç KıskananLar çatLasın yingeciz var mı diceeniz hicte yapmacık değiliz biz yapmacık olanlara gıcıqız hIhhhh lülülülülülü

yengeç burcuna defolu diye yorum yapan birinin benim gözümdeki yeri 'kedi ulaşamadığı ciğere mundar der' diyen biri olabilir ancak!ya bir yengeç aşkına karşılık vermemiştir,ya da bu kişi yengeçin sevgi dolu verici kalbine tahammül edememiştir!ama unutmamalıki yengeçler yaşanan ve söylenenleri unutmazlarÇok üzgünüm çoook

evet kesinlikle a.s. hem %90 içinse.. olabilir, demek yengeçler ne kadar ince ruhlu hassas insanlarki daha çok etkileniyorlar günlük hayatta.. bunda alıncak ne var dimi:sm_confused:

Sen sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan son derece yapmacık birisin. Ama biz bu sahte şirinlik numaralarını yemeyiz. Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90'ınm yengeç burcu olduğu söyleniyor. Haberin olsun!

elifcim, yengeç olupta terazi bir kocan ve allah ömürler versin 3 çocuğun olsa sende delirirsin ama o kadarda deli değil

evet kesinlikle a.s. hem %90 içinse.. olabilir, demek yengeçler ne kadar ince ruhlu hassas insanlarki daha çok etkileniyorlar günlük hayatta.. bunda alıncak ne var dimi:sm_confused:

çok haklısın canım:1hug:

bi kere en iyi burç yengeç..duygusal sadık vefalı sevgi dolu..üstelik en iyi kocalarda yengeç burcundan çıkıyomş...valla bi yengeç erkeği bulursanız kaçırmayın..benimki koç başedemiyorum onun enerjisi ile..

bi kere en iyi burç yengeç..duygusal sadık vefalı sevgi dolu..üstelik en iyi kocalarda yengeç burcundan çıkıyomş...valla bi yengeç erkeği bulursanız kaçırmayın..benimki koç başedemiyorum onun enerjisi ile..

benim sevgilim yengeç!duygusal,sadık,sevgi dolu ve vefalı!nasıl koca olacak onu bilmiyorum tabi daha..fisfisfis

Şu "defolu" yakıştırması kadar basit bir cümle daha düşünemiyorum. Hele ki sözkonusu olan yengeç burcuysa..
Bana kalırsa bu başlığı oluşturan ve çok kişiyi hedef alan elif rumuzlu bu arkadaş "defo" sözcüğünün anlamını biraz da yengeç burcundan çok "kendi beyninde" arasın. Emin olsun neticeye çok daha çabuk varır!!!!!!!!!

belki de kendimizden çok çevremizdekileri düşündüğümüz için delirmişizdir ama ne çare biz yengeçler böyleyiz işte ,ince ruhlu ,fedakar,ve gerçek dost...

elifcim ben senin bu düşüncelerinin kızgınlıkla söylenmiş olduğunu düşünüyorum geçicektir.benim gördüğüm kadarıyla yengeçler asla yapmacık değillerdir ve yapmacık hareketlerden nefret ederler.ama yengeçler sevmediği insanları umursamazlar acımazlar onun için kılını bile kıpırdatmazlar ve çok amannnnn napayımcıdırlar.aynı zaman da çok bencil görünmelerine rağmen sevdiği insan için herşeyi yaparlar herşeyi. romayı yakanda bir yengeçti :)

Kolay anlaşılabilir ve geçinilir tipler değildirler. İyi günlerinde iyi kalpli, neşeli ,yardım sever, düşünceli ve anlayışlıdırlar fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler. Kendileri ile konuşanlara ya ters cevap verir ya a hiç cevap vermezler. içten anlayışlı bir arkadaş olup kimi zaman başkalarının sorunlarını can kulağı ile dinletip ardım etmek islerler kimi zaman da yalnızca kendi dertlerini anlamaktan başkalarını dinlemezler. Yakınlarını ve arkadaşlarını çok sevmelerine arşın bunu pek belli etmezler. Zaman zaman herkesin konuştuğunu zannederler. Bu olay gerçek ise de çok sor bağışlar, kendilerine yapılanı unutmazlar. Ufak bir konuda incinirse çok üstünde dururlar ve olayı büyütürler. Düşüncesizce söyledikleri sert sözlerle arkadaşlarını kırabilirler. Ama kendilerini eleştirilmesinden hiç hoşlanmazlar. Bu sert görünüşlerine karşın çok yumuşak ve iyi kalplidirler Yalnızca kendilerini korumak için bu burcu simgeleyen yengeler gibi kabuklarına çekilir, sert görünüşlü olurlar.
Yengeç'ler çok karmaşık insanlardır. Kendilerini tehlikeden hissettikleri zaman dev gibi güçlü, baz de çocuk gibi zayıf ve savunmasız olurlar somurtkan, kötü huylu ve hırçın ya da iyi kalpli, korucuyu ve yumuşak. Bir sarkaç gibi bu uç oktalar arasında gider gelirler. Bu sarkacın dengede durabilmesi için Yengeçlere mutlu bir yuva güvenlik gereklidir. Sorumluluk duyguları çok gelişmiştir. Aynı sorumluluğu karşılarından beklerler.
Kafalarına bir konu takılmışsa melânkolik, içe dönük ve her şeyden uzak dururlar. Kimi zaman onları oranızda bir duvar varmış gibi hissedebilirsiniz. Bu engeli aşan ve onlarının güvenini kazanan kişiler yumuşak, sevgi dolu bir kişi ile karşılaşırlar.
Aşladıkları işi yarım bıraktıkları hemen hemen hiç görülmemiştir. İşlerine oldukları kadar sevdiklerine de bağlı olduklarından bir kez sevince sürekli severler. Öfke onları acımasız bir düşman yapabilir ama yine de haylaz çocuğunu seven anneler gibi sevmeye devam ederler. Yengeçler ancak sevgi ile yönetebilirler; onlara zorla bir şey yaptırmak isterseniz tam tersini yaparlar. Oysa aşık bir Yengeç'çe yaptıramayacağınız bir şey yok gibidir.

X