Değişim beyinde başlar!!

Hyuga hinata

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
625
392
Merhaba arkadaslar, hayatimda değişiklikler yapmak istiyorum ve hergun bunu erteliyorum. O yüzden buraya bi değişim günlüğü acmaya karar verdim ve kendimi gelistirmek icin neler yapacagimi neler yaptigimi yazicam.:KK76:

Simdi gelelim neler yapacağıma..
1. Kisisel bakima ozen gostericem. :emir_bebek:
2. Kisisel gelisim kitaplari okuyacağim.
3. Kendimi kesfedecegim. Sevdigim hayati nasil yasarim neler yapabilirim ?
4.durust ve samimi olacagim. Asla olmadigim gibi gorunmeyecegim.:cool:
5.insan iliskilerine onem vericem ve gelistirmeye calisacagim.
6. Haftada en az bir belgesel izleyecegim.
7. Spor yapmaya basliyacagim.
8. Yuzme ogrenicem
9. Yabanci dil ogrenmek icin caliscam.
10. İnsanlari sevindiricem.
11. Telefonu gece 12 yi gectikten sonra elime almicam.
12.kendime önem vericem ve dunyayi guzellestirmeyi kendime gorev edinicem.
13.kendimi kötü hissettiren negatif dusuncelerden uzaklaşıp pozitif dusunceleri secicem.
14.bir sevgili yapicam ve istedigim gibi biriyse hayatimi ona ve cocuklarima adiyacagim.:KK200:
15. Bu hayatta başarılı yasayip öleceğim.En Büyük KK

Evet.. neler yaptigim konusuna gelirsek eger.. hayatimda yasadigim farkindaliklar sunlar , ben kendimi cok asagilik görüyorum ve kendimi bu yüzden geri planda birakiyorum okula gitmiyorum derslerden geri kaliyorum insanlardan kaciyorum. İnsanlardan korktugumu fark ettim. T bu kötü düşünceler benim dünyami yasanmaz bi hale getirmis ve bundan dusunce gucumle kurtulmaya calisicsm. Artik bana zor gelen seylerin biraz daha uzerine gidicem ve mantikli kararlar vermeye calisicm.
Hedeflerime yavas yavas ulasmaya calisicam. Yazdigim. Hedeflerden suan bakim yapmaya basladim.psikolojiyle ilgili bi kitap okumaya yarin başlıyorum. Yarin kutuphaneye gidip biraz zaman geciricem ve belki yeni bir insan tanirim.spor yapmaya sabah basliyorum. Yabanci dil ogrenmek icin iki gundur ders calisiyorum ve hergun tekrar edicem. Simdilik bu kadar :)

Takipteyim.. benimde kendi hayatima bir el atmaliyim benide gaza getirin
Hosgeldin canim, birbirimizi gaza getirelim degisimi yasayip gorelim. Ben bu sabah erken de uyandim dersim gec olmasina ragmen. Sende hayatinda neleri degistirmek istedigini yaz neleri degistirdigimizi de zamanla gormus oluruz.

Var diyete basladim Ramazana kadar vericem insallah ama baska hedeflerde bar bakim gelisim okul tabi en basta insallah Allah utandirmasin öptüm

Var diyete basladim Ramazana kadar vericem insallah ama baska hedeflerde bar bakim gelisim okul tabi en basta insallah Allah utandirmasin öptüm
kendimizi gelistiririz umarim canim:KK59:buraya da yazmayi unutma hedeflerini de yazsaydin keske neleru yapip yapmadigini falanda yazardin iletisime gecmemiz ilerlememizi gormemiz acisindan yarar saglardi, bende öptüm :)

Benim suan ilk hedefim sinavlatim, kilom, biri var onun beni sevmesini istiyorum daha fazla kitap okumak daha enerjik olup kendime bakim yapmak ... Bunlari Ramazana kadar yapmak istiyorum insallah olucak

Benim suan ilk hedefim sinavlatim, kilom, biri var onun beni sevmesini istiyorum daha fazla kitap okumak daha enerjik olup kendime bakim yapmak ... Bunlari Ramazana kadar yapmak istiyorum insallah olucak
Bende birinin beni sevmesini istiyorum ama cevremde hep kiz arkadasim var. :) Simdilik kendimizi gelistirmeye bakalim :KK70:

Kizlarrr !! Ya bugun moral olarak bitik bi haldeyim sanki. Degisim icin yaptigim seyler bakim ve kitap okumak. Ama sanki hicbisey yapmıyorum gibiyim. Okula gitmiyorum bi haftadir. Üniversite hic verimli geçmiyor yani anlayacaginiz.
Herkestenn geri kaliyorum suan yaa yurttayim bi haftadir. :KK43:

X