Degisim.. Labioplasti

McGrath

Babymama
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
2.539
5.185
Evet kizlar nerden baslayacagimi bilmiyorum cunku benim icin her sey cok ani gelisti.. Aslinda buraya yazarken bile az biraz cekiniyorum. Burda oldukca fazla konu var cunku. Yine de ben de paylasmak istiyorum belki birilerine faydam dokunur.
Bundan birkac ay onceye kadar inanın genital bolgemle alakali kendimce bir sorunum yoktu.
Burdan asla baskasi icin yaptirdigimi soylemeyin lutfen, yalnızca farkedisim bu yolla oldu. Neyse birkac hafta boyunca o ic dudaklar gozume batmaya basladi.. Karar verdim ve arastirdim, boyle bir ameliyattan haberim bile yoktu.
Yaptiracagim gece burdaki yorumlari okuyup okuyup vazgectim. Cunku cok acili oldugundan, his kaybindan vs bahsediliyordu ve bu ameliyattan kimsenin ne haberi olacakti ne bir sey.. Ailemden bir seyler saklamaktan nefret ederim ama asla izin vermezlerdi ve mecburdum bu konuda lutfen beni yargilamayin..
Bugun yaptirdigim yerden ilk Halinin fotografini atmalarini istedim. Kizlar tum samimiyetimle soyluyorum, Hayir benim olamaz dedim. O kadar alismisim ki. Ve su an hala sislik, odem, morluklar olmasina ragmen yemin ediyorum katbe Kat daha guzel..
Ve bahsedilen kadar asla agrim sizim olmadi. His kaybi vs bunlara inanmiyorum gaza gelmeyin. Kaldi ki doktorum hepsini aciklayip beni cesaretlendirdi.. Ilk 4-5 gun nerdeyse surekli dinlenme halindeydim. 6. Gun kayinvalideme gittim, evet ciddiyim ve 2 saatlik yol. Biraz sizlamalarim oldu fakat farkedilmedi bile. Bende 6.gunden sonra biraz sizi basladi fakat bugun o da nerdeyse tamamen gecti.. Sorulariniza acigim :)

Son düzenleme:
Kimse kinamaz yargilamaz canim
Çok iyi yapmissin ,Beden senin bedenin
Bir kadin neresiyle komplexi varsa gucu varsa yaptirsin derim.
Gercekten su an kendimi cok daha iyi ve rahat hissediyorum. Insanin bazi noktalarda guveninin kirilmasi cidden cok zor, hele ki mevzu vucutsa.. Tesekkur ederim :)

Geçmiş olsun ben de 13 gün önce yaptırdım. Hala batma şişlik ve rahatsızlık var. İyi ki yaptırmışım diyorum ama bir önce de bitsin diyorum şu batmalar. Bu eriyen ipler ne zaman eriyecek acaba? Hala iplerin batmasını hissediyorum. Ve sizde de sertlik var mı ? Ne zaman eski ağrısız haline döneceğim çok merak ediyorum

Geçmiş olsun ben de 13 gün önce yaptırdım. Hala batma şişlik ve rahatsızlık var. İyi ki yaptırmışım diyorum ama bir önce de bitsin diyorum şu batmalar. Bu eriyen ipler ne zaman eriyecek acaba? Hala iplerin batmasını hissediyorum. Ve sizde de sertlik var mı ? Ne zaman eski ağrısız haline döneceğim çok merak ediyorum
Su anda ben bir batma hissetmiyorum ozellik iki gundur Cok daha iyiyim. Ama bunu sıkıntı etme gunden gune surekli iyilesiyorsun benim de 10 gun oldu iste ama bunyeden bunyeye, islemden isteme degisiyor tabiki.. Benim klitoris e dokunulmadi mesela :)
Sabret, sonuclari guzel olacak insallah :)

Bu arada bana doktorum 2 hafta sonra gel, gerekirse dikisleri aliriz dedi ama bilemiyorum :)

Su anda ben bir batma hissetmiyorum ozellik iki gundur Cok daha iyiyim. Ama bunu sıkıntı etme gunden gune surekli iyilesiyorsun benim de 10 gun oldu iste ama bunyeden bunyeye, islemden isteme degisiyor tabiki.. Benim klitoris e dokunulmadi mesela :)
Sabret, sonuclari guzel olacak insallah :)
Bende de sadece küçük dudaklar küçültüldü. Artık büyük dudaklardan dışarı çıkan bir görüntü yok. O sertlik sende de var mı? Bildiğin taş gibi sert dikişli kısımlar

Bende de sadece küçük dudaklar küçültüldü. Artık büyük dudaklardan dışarı çıkan bir görüntü yok. O sertlik sende de var mı? Bildiğin taş gibi sert dikişli kısımlar
Ilk yaptirdigimda oyleydi ama ben sık sık kantaron yagi surdum.. Su an normal et sertliginde canim. Kantaron yagi cok ise yaradi bende :)

Bu arada ben sabrediyorum da eşim sabredemiyorum. Sürekli ilişkiye girmek istediğini hissettiriyor ve ben de kaçıyorum. Zaten canım yanıyor diğeri mümkün değil....

Bu arada ben sabrediyorum da eşim sabredemiyorum. Sürekli ilişkiye girmek istediğini hissettiriyor ve ben de kaçıyorum. Zaten canım yanıyor diğeri mümkün değil....
Ayy canim haklisin o zaman.. Ben evli degilim o yuzden takiliyorum oyle sap sap:halay:insallah kisa surede iyilesirsin. Doktoruna gorunme sansin yok mu 3 hafta sonra falan iliski mumkun diyorlardi. Dedigimi bir dene bence zeytinyagi falan da surebilirsin, zaten kantaron yagi da zeytinyagindan yapiliyor. Dikisler erimedigi muddetce o sertlik tamamen gidemez, ipin sertligi de vardır tabiki :) benim erimeye basladi canim yavas yavas elime geliyor..

Ayy canim haklisin o zaman.. Ben evli degilim o yuzden takiliyorum oyle sap sap:halay:insallah kisa surede iyilesirsin. Doktoruna gorunme sansin yok mu 3 hafta sonra falan iliski mumkun diyorlardi. Dedigimi bir dene bence zeytinyagi falan da surebilirsin, zaten kantaron yagi d yapiliyor. Dikisler erimedigi muddetce o sertlik tamamen gidemez, ipin sertligi de vardır tabiki :) benim erimeye basladi canim yavas yavas elime geliyor..

Ameliyat sonrası eve tek başıma araba kullanarak geldim. Genel anestezi ile oldum. Deli cesareti işte... değer umarım eşlerimiz buna. Kendimiz için de olsa bilinçaltında eşten utanma yatıyor işte...aslında kısmen önle için

Ameliyat sonrası eve tek başıma araba kullanarak geldim. Genel anestezi ile oldum. Deli cesareti işte... değer umarım eşlerimiz buna. Kendimiz için de olsa bilinçaltında eşten utanma yatıyor işte...aslında kısmen önle için
Ay ben kucuk bir bayilma gecirdim Heheh  ben de tek geldim birkac saat sonra sekerim dusmus ve bir kadinin kucagina hooop:)))

X