Degisim.. Labioplasti

Görüntünün oturması yaklaşık ne kadar bir zaman alıyor sabredemiyorum sanki düzelmeyecek gibi hissediyorum ödem gitmiş gözüküyor ama bir taraf daha kalın

Görüntünün oturması yaklaşık ne kadar bir zaman alıyor sabredemiyorum sanki düzelmeyecek gibi hissediyorum ödem gitmiş gözüküyor ama bir taraf daha kalın
benim 2.ci haftam iki tarafta birbirinden farkli ama rahatsiz edici sekilde deil ve ayrica daha erken oldugunu dusunuyorum.ben biraz daha beklicem eger duzelmezse revizyon rica edicem doktorumdan.sana da sabir diliyorum 11.gunden sonrasi cok kolay gecio diyebilirim

benim 2.ci haftam iki tarafta birbirinden farkli ama rahatsiz edici sekilde deil ve ayrica daha erken oldugunu dusunuyorum.ben biraz daha beklicem eger duzelmezse revizyon rica edicem doktorumdan.sana da sabir diliyorum 11.gunden sonrasi cok kolay gecio diyebilirim
Uzunluk olarak bir fark mı sizin ki ? Ameliyat öncesini düşündüğümüz için çok rahatsız edici değil evet ama sonuçta olmuşken sorunsuz olsun istiyorum.Benimki kalınlık olarak bir taraf diğerinin iki katı ve görüntü olarak rahatsız edici ameliyattan önce de o dudakta fark vardı düzelmemiş gözüküyor ama inşallah düzelir

Uzunluk olarak bir fark mı sizin ki ? Ameliyat öncesini düşündüğümüz için çok rahatsız edici değil evet ama sonuçta olmuşken sorunsuz olsun istiyorum.Benimki kalınlık olarak bir taraf diğerinin iki katı ve görüntü olarak rahatsız edici ameliyattan önce de o dudakta fark vardı düzelmemiş gözüküyor ama inşallah düzelir
sizin dediginiz gbi benim bir taraf digerinden uzundu o taraf suan digerinden sis az uzun gorunuyor cok ozur dilerim ama idrar yaparken uzun olan taraftan oturu sola dogru idrarimda yonelme oluyor.ama asil islem sag tarafa yapildgndan halen sis oldgnu dusunuyorum.ve eger bir ayi yada iki ayi gectikten sonra oyle olmaya devam ederse dedigim gibi doktoruma guveniyorum revizyon rica eder ufak bir operasyonla halledicegini dusunyorum.biraz iyilesme sureci tanimak lazim bedenimize.

sizin dediginiz gbi benim bir taraf digerinden uzundu o taraf suan digerinden sis az uzun gorunuyor cok ozur dilerim ama idrar yaparken uzun olan taraftan oturu sola dogru idrarimda yonelme oluyor.ama asil islem sag tarafa yapildgndan halen sis oldgnu dusunuyorum.ve eger bir ayi yada iki ayi gectikten sonra oyle olmaya devam ederse dedigim gibi doktoruma guveniyorum revizyon rica eder ufak bir operasyonla halledicegini dusunyorum.biraz iyilesme sureci tanimak lazim bedenimize.
Anlattığınız duruma göre aynı durumdayız . Benim de sağ taraf daha uzundu ve şu an orası dediğiniz gibi diğerinden şiş ve kalın gözüküyor. Aynı problemi ben de yaşıyorum yönelme problemini. Sizi takipteyim o zaman durumunuzdan haberdar ederseniz çok sevinirim umarım ikimizinki de revizyona gerek kalmadan düzelir

Benim de sol tarafımda bariz cok daha faZla ödem ve morarma oldu. Sislerin inmesi 1 ay sürdü. Hatta 1 ayı geçmesine ragmen daha gün geçtikce daha cok düzeldigini görüyorum. Bence sizin de öyle olacaktır. Olmazsa dediginiz gibi cok minik bi revize yapılır ama hic sanmıyorum gerek kalcagını. Dogru diyosunuz biraz bedene zaman vermek lazım :))

kizlar merhaba.sonunda özgür bey ile gorustum tek tarafli kucuk bir revizyon olabilicegini ama martta gelicek lazerli makina ile bu islemi yapicak,dolayisiyla o tarihte aramami ve mini operasyonu gerceklestirmemizi istedi.yaptigi isin arkasinda durmasi beni cok memnun etti.revizyondan da ucret almamasi da alkislanasi bir hareket.burda farkini koydugunu da soylemeliyim.lutfen ic dudak ameliyati olucak teredddutte olan bayanlar gidip yada iletisim yolu ile benim adimi verip gorsellerini rica edebilirsiniz oncesi sonrasi gercekten sizi mutlu edicek sonuclari var.ben cok memnun kaldim bir cok kasap doktora gittim cok kotuler cuval gibi kesip dikiorlar lutfen arastiririn paraniza ve zamaniniza yazik

Sakin o ank daki meshur doktora gitmeyin ben nisantasi subesine gittim yapilan islemleri gordum resmen adam kasap yaa cogu hastasi revizyon gidior doktorlara

Sakin o ank daki meshur doktora gitmeyin ben nisantasi subesine gittim yapilan islemleri gordum resmen adam kasap yaa cogu hastasi revizyon gidior doktorlara

Hangisi o doktor ? Ozelden yazabilir misiniz? Ben olnayi dusunuyorum da

Dr ismi vermeyin diye yazıyorsun her yere burda da tavsiye istiyorsun. Bir de dikkatimi çekti maşallah her şeyi yatırmışsın. Labioplati, vajinoplasti kızlık zarı dikimi :)) bu kadar amatör olmayın yahu :p
Neyi yatirmisim?
Ozel mesaj diye birsey bilmiyorsan zarf varbyukarida ona basarak bilgi paylasabiliyorsun. Saracak birine mi ihtiyacin var anlamadim

sunu soylemeye calisio acilan konulara verdigin cevaplar profilini tikladgmizda kac msj hangi konuya ne yazdgini gorebiliyoruz diyor suaylin hnm

sunu soylemeye calisio acilan konulara verdigin cevaplar profilini tikladgmizda kac msj hangi konuya ne yazdgini gorebiliyoruz diyor suaylin hnm

O hnm mi bilmiyorum da ben biseyler yaptirdim yazmadim bi yere.dusunuyorum yazdim ve burada yprumlari okuyorum ki nasil sonuclanmis. Bi itham var ama ilgi gormeye calisacagi yer bura olmamali sn hnmin.

Ben ilk haftami hatırlamak dahi istemiyorum sana o kadar soyliyim. Igrencti davul gibi mosmor ııyy aklıma gelince tuylerim diken diken oluyo. Neredeyse 1 buçuk ay her baktığımda ağlıyodum. Burda tanıştığım kişiler vardı telefonda konuşuyoduk gecicek gecicek sabır bu ameliyatın başı dedi hepsi.. Sislikler indikce yürümeye başladım (3 hafta rezil oldum penguen gibi yürüdüğüm için herkes ordan bisey olduğumu anlamıştı) şimdi sarkan bisey yok evet ama bende memnun değilim. Belki hala şiş dicem ama 3 gün önce tam 3 ay oldu. Altta iki tane top gibi et parçası kaldı. Sol dudak sağa göre daha büyük ve büzüş büzüş..klitoris üzerinde fazla bi deri var beni rahatsız eden..Sağ iç dudakla dış dudak arasında acıyan bi baloncuk var. Patlıyo acıyo sonra tekrar oluşuyo. Ay sonunda doktora gidicem bakalım ne diyecek... Sana diyecegim şu ki geçiyo iniyo şişlikler ama senin doktoruna olan 2 kişi tanıyorum ve ikiside son görüntüsünden hiç memnun değil. Umarım sen onlar gibi olmazsin cok geçmiş olsun..
Merhaba bunca zaman sonra yazıyorum 🫣 sizinle aynı durumdayım 23. Günüm ve tam dediğiniz o yuvarlak et parçaları, aşırı şişlik, yürüyememe… sitede yeniyim mesaj atamadım size ama nasıl geçti acaba neler yaptınız? :KK43:

X