Denge problemi

Ben bunu kürtaj olduktan sonra yaşadım. Mr falan çekildi temiz çıktı. Öyle baş dönmeleri yaşıyodum ki korkunçtu. Günlerce yataktan kalkmadım. Sonra vertigo dediler ilaç kullandım azaldı ama geçmedi. 1.5 sene oldu. Ondan sonra yine doktorlara gittim. Baş dönmesi yanında ağrı uyuşukluk garip garip hisler var başımda. Ve dengem asla yok. Vertigoda değilmiş tamamen psikolojik dendi. Hala çekiyorum resmen bununla yaşamayı kabullendim

çevremde selctra , lustral kullanan insanlar , arkadaşlar var bu tip haplar kısa sürede etki etmek uzun sürede etki eder. 1-2 sene kullanmak hatta daha fazla sürelerde içmek lazım.
Bunun dışında buraya yazan arkadaşların da dediği gibi fiziki bir problem veya pskilolojik olabilir. Kesinlikle tekrardan doktora gitmeni öneririm. Çok geçmiş olsun

Ben bunu kürtaj olduktan sonra yaşadım. Mr falan çekildi temiz çıktı. Öyle baş dönmeleri yaşıyodum ki korkunçtu. Günlerce yataktan kalkmadım. Sonra vertigo dediler ilaç kullandım azaldı ama geçmedi. 1.5 sene oldu. Ondan sonra yine doktorlara gittim. Baş dönmesi yanında ağrı uyuşukluk garip garip hisler var başımda. Ve dengem asla yok. Vertigoda değilmiş tamamen psikolojik dendi. Hala çekiyorum resmen bununla yaşamayı kabullendim

Çok üzüldüm geçrekten. Benim sadece denge kaybı da değil başımda inanılmaz bir sıkışma hissi. Bazen patlayacak sanıyorum. Bir öğün bşşe yemezsem düşecek bayılacak gibi oluyorum elim ayağım boşalıyor hemen. Sürekli dengesizim bu dünyada değilim sanki. Eski halimden eser kalmadı bu nasıl psikolojik olabilir anlam veremiyorum ya. Oturdum hüngür hüngür ağladım. 7 aylık bebeğim kucağımda. Kolumu kaldıracak dermanım yoktu resmen

Gittim gittim devlet hastanesinden tutun özel hastanesine kadar. Mr eeg ilaçlı mr hepsini çektirdim. Temiz çıktı
Merhaba aynı seylerı bende yasadım gıtmedıgım bolum kalmadı pskolojık dedıler 1 aydır pskıyatrı ilacları kullanıyorum en azndn basmdakı agrışar gıttı denge problemı devam edıyor ama

Merhaba aynı seylerı bende yasadım gıtmedıgım bolum kalmadı pskolojık dedıler 1 aydır pskıyatrı ilacları kullanıyorum en azndn basmdakı agrışar gıttı denge problemı devam edıyor ama
Benimde öyle malesef ilaç kullanmaya başladım, korkularım bide baş ağrım hafifledi ama denge kaybım devam neden yaşıyorum bilmiyorum

X