Deniz adamlarının eşleri sohbete VİRA diyelim

Benimki de sivil :) yoruldugum zamanlar
elbette oluyor ama en fazla ertesi gun
hersey yeniden basliyor.
Pismanlik demissin bakis acini degistirirsen
olay kolayliyor :KK70: tuh tuh diye degil de
adam sana sordu hazir misin ? sende evet
dedin. simdi o evetin arkasinda durman
lazim..hade bakalim diyorum.
Ama ben yalniz olmayi hep cok sevdim. ask sevgu ozlem acisi ebette cektim de cookk onceydi.flort ediyorduk daha..
Bana zaten her şeyi peşin peşin söyledi bende bile bile kabul ettim en başta da dediğim gibi onun özlemi bile güzel geldi beklemek çok daha güzel asla pişman olmadım olcamı da sanmıyorum dediğim gibi sormak istedim :KK54:

Nijeryadaydi musluktan tut evde ne varsa degistirdim,tasindim, TC de yelkenli tekne egitimi verirken kalmali oluyordu, bizim teknede çekek (yani tersanedeydi) her gun aksama kadar tersanede calistim uatalarinda basinda durdum. Bildiginiz tulum, maske gozluk baret filan takio dolandim.kopek, ev bahce al pisir koy hazirla faturalar...eskiden okulda ki kalmus islerinin de takibini yapiyordum yani hersey bende...

Bana zaten her şeyi peşin peşin söyledi bende bile bile kabul ettim en başta da dediğim gibi onun özlemi bile güzel geldi beklemek çok daha güzel asla pişman olmadım olcamı da sanmıyorum dediğim gibi sormak istedim :KK54:
Pismanlik meslek ile degil sahis ile ilgili sorunlarda olabiliyor. Bunu da ekliim. Cunku bu ozlemli ask surekli kalmiyor veya kalmayabiliyor.bi evlenin aynu eve yataga girin sonra gorslim bu pismanligi :))

Pismanlik meslek ile degil sahis ile ilgili sorunlarda olabiliyor. Bunu da ekliim. Cunku bu ozlemli ask surekli kalmiyor veya kalmayabiliyor.bi evlenin aynu eve yataga girin sonra gorslim bu pismanligi :))
Bu söylediğine sevinim mi üzülim mi bilemedim Allah yukarıda bana sevgisinden bir kez olsun şüphe etmedim bir kez olsun üzmedi hep üstüme titredi kırmadı. İnşallah zamanla azalmaz, değişmez :KK14::KK14:

Peki kaptanlar her zaman evlerine daha düşkün olurmuş bu doğru mu
Cogunlukla evet. Ama kotuleri de var.
Evlilik yan yana yasamaya calismak kv kb seninkiler teyzeler halalar arkadaslar istekler eskiler yenuler beklentiler hayaller hepsi burbirine giriyor. Evliligi iyi dusun cunku peri masali degil.

Benimki ist.bogazini geciyorlarmis :) eh iste simdi seferi olduk. Allah selamet versin...

Kaç aylığına gidiyor mesela
Firmasina gore degisir bu isler. Kimi 3-6 aylik kontrata gider. Kimi 12 ay anlasir 3 ay sefer atar 1 ay izin, kimisi 2 ay, feribotlarda degisik klavuz kaptan olursa onun calisma saatleri farkli.
Benim ki su an icin 1,5 ay calisip 1 ay bosa
cikacak. 12 ay anlasmali.

4 ay kontrata giderler 6 ayda anca gelirler. Daha once nijeryada kimyasal gemide
calisti . 3 aylik anlasti 4,5-5 ay sonra dondu :) bu meslegin bir klasigi...

X