Denizli'de önerebileceğiniz doktorlar

Pyara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2015
348
213
33
Merhabalar hanımlar ben yakın bi zamanda 18 haftalık bebegimi kaybettim tam da toparlandı sayılamaz ama mümkün olan en kısa zamanda yeniden denemek istiyoruz doktorum tekden de semih mun du hakkını yemek istemem çok memnundum bebeği kurtarmak için çok çabaladı sonraki süreçte çok yardımcı oldu gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim fakat ben oraya her gidişimde o koridor her girişimde oğlumu kaybettigim günü hatırlıyorum bu yüzden başka bi hastaneye gitmek istiyorum tecrübeli iyi bi doktor arıyorum önerilerinizi bekliyorum

benim kardeşimde aynı doktor da doğum yaptı hastane ve yardımcı personele takılma bence önemli olan doktordur gerisi boştur...hayatımda gördüğüm hastası için herşeyi verecek kadar çok çabalayan bir doktor...gerisi boş zaten....

Odak hastanesi Nihal Özgen'i önerebilirim. ben oraya gidiyorum. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Semih Mun'a da gitmiştim ama Tekden uzak kalıyor.

Ya canım benim hastane ve yardımcı personelle de sıkıntım olmadı o gün benle ilgilenen ebe hastabakıcı çok yardımcı oldu sağolsun ama hastaneye ne zaman girsem sanki bebeğimi kaybettigim günü yeniden yaşıyorum duvarlar üstüme üstüme geliyor yeniden hamile kalır da doğum için gittiğimde aynısı olursa korkuyorum normalde panik tepkiler veren biri değilimdir ama psikolojim alt üst oldu resmen

Odak hastanesi Nihal Özgen'i önerebilirim. ben oraya gidiyorum. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Semih Mun'a da gitmiştim ama Tekden uzak kalıyor.
Uzaklığı önemli değil benim için canım semih bey on numara beş yıldız bi doktor ama benim değiştirme sebebim biraz benden kaynaklı yeni gideceğim doktorun da en az onun kadar iyi olmasını istiyorum haliyle

Özel egede yeşim oranlıya gidiyorum ilgili bir doktor sordugum her soruyu cevaplar bende bir arkadasjmın önerisiyle gittim memmunum

X