Deprem 10 ili vurdu

Canımmm Redgirlmmm sabaha burdan başlayıp geceye burdan kapanışı yapıyoruz.Çook güzel kalpler tanıdım.Tanımaya da devam ediyoruz.
Yeri bende çook başkaa çok

Daha güzel günlerimiz olsun.Birliğimizi beraberliğimizi Rabbim daim etsin.Dualarımız ortak kalplerimiz bir. Hepinizii çook seviyorummm.

Sizde iyiki varsiniz dua arkadaşlarım kk arkadaşlarım burda çok güzel şeyler paylasiyoruz sayenizde bilmediklerimi öğrenmiş oldum yalnizligma arkadaş oldunuz dost oldunuz
Kazen abi mune abla ve diğerleri hepiniz iyiki varsiniz
Zamanında iyiki kesfetmisim bu siteyi
Gitsem de bı ara geldim yine yeniden defalarca
Sosyal medyadan çok burda vakit geçiyor
Sizde de Allah razı olsun

Senin o güzel kalbinden öpüyorum kuzummm çok teşekkür ederim
Duygularımız karşılıklı dua arkadaşım
Cansınnn

Teşekkür ederim redgirl böyle akla gelmek çok güzel
Birlikte güzeliz

ladymadyninablasi E Esila09 Tubismavis hayrınız kabul olsun ne güzel.

Yaa tugce
Olur mu öyle, insan yaşadığı şeyi bilmez mi nasıl korkuturum 24 yıl en kötüsü bildik şimdi ortalık yangın yeri ki duyduğunuzdan çok emindim
Ben o gece dahil yıllarca bir şekilde hiç bir depremi anlamadım çok çok korkuyordum Allah bir şekilde kafamı karistiriyor hissettirmiyordu
Simdi nasıl telaşa veririm hiç yazmam daha iyi

Etiket yapan teşekkür eden kim varsa sagolun arkadaşlar hep aklıma annenin 37 hafta hevesleri seçtikleri aldıkları alamadıkları geldi aglaya aglaya sectim ve herseye rağmen şanslı kesimde inşallah bundan sonra cok mutlu olurlar başka da birsey istemem

Ben de dikkat ettiydim de seslenmem okur geçerim

Neye şaşırdın Admin?
Dilbilgim iyidir, bakma istedigim gibi Türkçe veya edebiyat öğretmenliği kazanamadiydim K Kazen
Ettiydim, kazanamadıydım yazmışsınız. Bazen ben de konuşurken bu tür konuşurum. Kardeşimin tuhafına giderNette de baktım di li geçmiş zaman olarak var esasında bu tür sözler.

Başta sizden ve arkadaşlardan Allah razı olsun.

O anne ömrü boyunca bu iyiliği unutmayacak bende bulunduğum otelin kreş öğretmenini asla unutmayacam ilk geldiğimiz gün oğlumun çorabı yoktu bi tane yoldan almıştık o da ıslandı kadin ayaklarını çıplak gorunce hemen bi çorap giydirdi kızıma kiyafet getirdi ve hediye paketlerine koymuştu.

Allah okuyan herkesten razı olsun dua edenleri çok olsun. Manevi silahımız dua kalplerimiz onunla huzur buluyor. Kıymet bilipte yazanlara da çok teşekkür ederim kendi adıma duygulandırdınız.

Bonusum canımsın bizler etiket ediyoruz sağolsunlar güzel yürekli kardeşlerimiz hemen okumaya geliyorlar. Okuyan, okumak isteyip de şartları müsait olmayan herkesten ALLAH razı olsun
Bizleri dualarda buluşturan RABBİM'e hamd olsun

Amin inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin Bonuscum ❤
Duaları hep birlikte okuduk birbirimizden destek aldık daha ne yapabiliriz hangi duayı okuyalım diye akıl alış verislerimiz oldu
Rabbim bir daha yasatmasin ve bizler yukarda yazdım daha günlük rutin işlerimiz için dualar okuyalım inşallah
Böyle olsa bile bir sağlık sorunu acil bir durum olunca yine birlik oluyoruz bunlar çok güzel beraberlikler ...
Allah herkesten tek tek razı olsun
❤❤❤
Senden razı olsun Bonuscum

Ettiydim, kazanamadıydım yazmışsınız. Bazen ben de konuşurken bu tür konuşurum. Kardeşimin tuhafına giderNette de baktım di li geçmiş zaman olarak var esasında bu tür sözler.
Yerel ağız mı köy ağzı mı (sanırım öyle bir şey) tam bilmiyorum da sevimli oluyor diye bazen böyle konuşup yazıyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…