Depresyon

lavinya29

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
250
11
45
Eşim majör depresif bana bunu sölememişlerdi neyse şimdi 6 ayda 1 evi terkediyor sebebsizce içi daralıyorum yada geçen kafaya annemi taktı eve gelicem dedi beni bıraktı şaka gibi ona güvenip tüp bebekte istemiyorum ama artık ne yapıcam bilmiyorum ama akıl verin lütfen

Eşim majör depresif bana bunu sölememişlerdi neyse şimdi 6 ayda 1 evi terkediyor sebebsizce içi daralıyorum yada geçen kafaya annemi taktı eve gelicem dedi beni bıraktı şaka gibi ona güvenip tüp bebekte istemiyorum ama artık ne yapıcam bilmiyorum ama akıl verin lütfen
Annenizi ne deyip taktı .Eşinizi ıyıce tanımadsn lutfen cocuk yapnayın .

Eklentiler

• images (90).jpeg
    images (90).jpeg
    21,7 KB · Görüntüleme: 44
Birde anneme takması neden dememiş şu yemeği yapalım diye baştan sona ofsayt devamlı pışpışlamak lazım

manık depresıfmı..

Tedaviye başladı mı, yoksa kendiliğinden geçeceği saflığında mı yaşıyo hala hayatı?

tüp bebek diyorsunuz hala, çocuğunuz olursa size de çocuğa da yazık olacak. 6 ayda 1 terk ediyor şimdiden, çocuk olunca sorumluluk fazla gelir temelli terk ederse napacaksınız? evliliğiniz oturmamış ki daha. tedavi olmazsa ve böyle devam ederse boşanmayı da düşünün derim.

Tedavi şart gerçekten. Bu sekılde çocuk falan da pek sağlıklı değil

X