Derdim kıl tüy :((

Gerçekten açıklayıcı bir yazi olmuş teşekkür ederim

Hangi model acaba

Acitmiyormu o ya??

Merhabalar bende yıllarca o lazerden bu lazere koşturmus biri olarak. Gün geldi yüzümü jiletledim o kadar canıma tak etmişti ve yüz gibi tüyleri cok lazer görmüyor yada cok iyi sonuç alamıyoruz ağdayla zaten uğrasilmaz. Kendime ipl lazer cihazı aldim aliexpressten bir umut ve sonuc muhteşem. Lumea alicaktim o kadar para vermek istemedim. 8 seanstan sonra aylarca kıl cikmiyor ben çok memnunum herkese tavsiye ederim fiyatıda cok uygundu link atabilirim isterseniz

Link Atabilir misin kuzum

Yorumlarada bak mutlaka canım kullananlar fotoğraflı yorum paylaşmıslar herkes cok memnun. Vallahi bende cok memnunum hayatımı kurtardi özellikle karın bıyık ve çene bölgesinde inanılmaz ilk kullanımda bile aylarca çıkmıyor kıl

Tamam kuzum sağol

Benim bildiğim ipl yanı ışıkla olan epilasyonu ciltte emdiği için uzun vadede kullanımda (ev tipi olanlar yani) zararlı diye duymuştum.

bikini bölgesini nasıl yapıyorsunuz acı yanma oluyor mu

teşekkür ederim ne güzel kurtulmuşsunuz

Ay gerçekten öyle kadının bayağı pürüssüz olmuş bacağı çok beğendim nasıl güvenerek aldınız hayran kaldım iyi ki almışsınız bende almayı düşünüyorum şimdi

Ay gerçekten öyle kadının bayağı pürüssüz olmuş bacağı çok beğendim nasıl güvenerek aldınız hayran kaldım iyi ki almışsınız bende almayı düşünüyorum şimdi
Evet canım venim iyiki dkyorum şuan büyük kolaylık hahahah pembe olanı aldım ben canım, çok etkili bir ürün 3 seanstan sonra etkisi inanılmaz oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…