Derdim kıl tüy :((

tekrar kontrole mi gitsen acaba ? jınekolaga
Daha 15 gün oldu gideli mensimin 2. Günü kan verdim tertemizsin dedi zaten adetim düzenli sivilce sorunum yok genetiğe de ben bişey yapamam dedi doktor malesef baba tarafımın tüyler yoğun ama bu kadar lazere duvar olsa tepki verir. Hala kılla tüyle uğraştığıma inanamıyorum

Daha 15 gün oldu gideli mensimin 2. Günü kan verdim tertemizsin dedi zaten adetim düzenli sivilce sorunum yok genetiğe de ben bişey yapamam dedi doktor malesef baba tarafımın tüyler yoğun ama bu kadar lazere duvar olsa tepki verir. Hala kılla tüyle uğraştığıma inanamıyorum
Merhaba üzerinden çok geçmiş ama hâlâ devam ediyor mu sorununuz

Merhabalar herkese :) 22 yaşındayım hemşireyim nöbetimin son saatinden yazıyorum sizlere. 34 gün sonra ben evleniyorum 🙈 fakat şöyle bir sorunum var kıl tüy. Çok çabuk tüylerim uzuyor, çok kalınlaşmaya ve artmaya meyilliler, kolumu ağdayla alıyorum atıyorum bu cumartesi daha öbür cumartesi gelmeden çıkıyor. Lazere de gittim alexandrite candela 8 seans sadece bacaklarımda işe yaradı o da şimdilik. Şimdi buza yazıldım orjinal sitesinden bakıp sadece kol yüz genital. Ama ben bununla nası baş edicem bilmiyorum. Sadece oralarda olsa neyse göbek sırt oralara bulaşırsam hiç başedemem. Jilet vursam aman yarabbi. Ağda yapsam 3 gün pürüzsüzlük. Ayrıca kıl kökleri kalıyor tüyler kırılıyor gelmiyor ağda bezine.Artık kafayı yiyeceğim. Nişanlım da böyle konularda titizdir ha bu zamana kadar bana bişey demedi hakkını yiyemem ama ben hoşlanmadığını biliyorum. Artık çok yoruldum. Evlenince ağdaya giderim düzenli diyorum ama içine sinmiyor, gerçi polikistik overim varmış diane 35 verdi doktorum tüylenmeye iyi geliyor dedi kullanmaya başlayacağım bu hafta ama polikistik olmadanda benim böyleydi bundan önce kist problemim yoktu babamı kaybettim 1 sene evvel sonra kistim oldu o yüzden biliyorum ben hep kıllıydım yani benimkine tüy denilemez. Napacağım balayım 15 gün sürekli kıl tüy uğraşmak istemiyorum..Bu arada bir not eklemek istiyorum bir kardeşiniz olarak tavsiyem yüzüne lazere gitmeyi düşünenler sakın ha, yüzünüze sakın birşey dokundurmayın benim gibi sakallarınız çıkar. Bütün kadınları çok seviyorum, ama keşke pürüzsüz kadınlardan olabilseydim :KK43:
Kesinlikle o doğum kontrol hapını kullanmayın. Kistler sonradan ultrasonla ortaya çıkmış olabilir ama sizin öncesinde de kıl probleminiz varsa genetik olarak pcos vardır. Doğum kontrol hapını kullanırken sivilce veya adetler düzeliyor ama bırakınca daha fena oluyor o yüzden hiç önermem. Bitki çaylarıyla da halledebilirsiniz bu durumu. Onun dışında bence pcos varsa en kesin önzüm lazer veya en kesini iğneli epilasyon. Onları araştırın ve onlara gidin derim. Adamın acısından da kurtulmuş olursunuz.

X