Derdim nickimde gizli 2

evlimutluvecocukLuu

Bin Şükür 🤲
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2014
642
703
Bi önceki konumu hatırlayanlar vardır belki yada girip bakabilirsiniz, Şubat 29 da aşılama yaptırdım ve 13 Mart'ta bhcg 4 çıkmıştı sonra 190 a kadar katlanarak çıkıp düşmeye başladı,kimyasal gebelik yaşadım ama değerim tam 4 ayda ancak 0 a indi. 4 ay boyunca adetim 1 hafta aralıklarla oldu bhcg düşmediği için adet düzenleyici de veremediler.

Herneyse oldu bitti tekrar tedaviye başlayıp 21 ağustosta bir aşılama daha yaptırdım, bugün 13. Gün ve değerim 31.2 yani yine düşük değerle gebelik başlad.Kafayı yemek üzereyim sürekli araştırıyorum forumda daha öncede böyle düşükle başlayıp katlayan ve kalp atışı duyan var ama benim öyle bir şanssızlığım var ki herşey benim başıma geliyor, yinede Hamdolsun,bugünleri aratmasın Rabbim. 4 gün sonra yeniden kan vereceğim bakalım katlayacak mı değer yada nereye kadar katlayacak??
Yine kimyasal olduğu kanaatindeyim ve üzgünüm.Doktor sadece takip edelim dedi net birşey söylemedi bu bekleyiş beni tüketiyor...
Eşekten düşenin halini yine eşekten düşen anlar derlerya 6.5 yıllık sabrımın sonuna gelmiş bulunmaktayım bu yolda olanlara bol sabır ve hayırlı haberler diliyorum.
Sizinde aşılama ve test sonuçlarınızı merakla bekliyorum,sadece sizinle paylaşıyorum bu durumu sizde destek olursanız biraz teselli buluyorum beklemek daha katlanılası oluyor. ...

**EDİT** değerim 4 gün sonra 300 e katladı tam 1 hafta sonra kese gördüm, keseden tam 2 hafta sonrada kalp atışı duydum♥️ bebeğim en başından beri 1 hafta geriden geliyor,demekki geç döllenme denildi yani bu yüzden en başta değerim düşük çıkmış.🥰

Son düzenleme:
Bu arada kimyasal olayından sonra kromozom ve kan pıhtılaşma testi yapıldı,kromozom normal. Kan pıhtılaşması çıktı onun için aşılamadan sonra hergün 1 tane coraspin kullandım,ilaçlara devam ediyorum hala

İnşallah en hayırlı zamanda çocuğunuzu kucağınıza alırsınız. Çok yorucu bir süreç olduğunun farkındayım. Ben sadece üç aydır çocuk düşünüyorum ve deniyorum ama her regl oluşumda ümitsizlik yaşıyorum. Yaşım 37 ve yaştan dolayı geç mi kaldım acaba korkusu yaşıyorum. İnşallah 2020 bize bebek müjdesini verir de gider🙏🏻

İnşallah en hayırlı zamanda çocuğunuzu kucağınıza alırsınız. Çok yorucu bir süreç olduğunun farkındayım. Ben sadece üç aydır çocuk düşünüyorum ve deniyorum ama her regl oluşumda ümitsizlik yaşıyorum. Yaşım 37 ve yaştan dolayı geç mi kaldım acaba korkusu yaşıyorum. İnşallah 2020 bize bebek müjdesini verir de gider🙏🏻
Ne zor bir süreç ne yaman mücadele,keşke diyorum bu kadar uğraş yerine herkes gibi bi gecenin sonunda olsa,kimsenin lafını ve acıma ile karışık tesellisini çekmek zorunda kalmadan... Allah hakkımızda hayırlısını versin, evladımızın kokusunu içimize çekeceğimiz zamanlar tez zamanda gelsin Amin 🤲

Açıkçası aşılama, tüp bebek süreci konusunda hiç bir fikri yok ama 13.günde zaten çok düşük bir değerle öğrenmeniz normal değil mi? Yani şöyle düşünüyorum, normal adet zamanı yumurtlamadan 14 gün sonra. E adett gecikti cs deyinde en erken 15-16 günde yapılan testlerde biraz yüksek sonuçlar gelir.

Ben kızıma hamile kaldığımı öğrendiğimde değerim 21 çıkmıştı. İki gün sonra ikinci test yapıldı, 82 çıktı. sonrasında doktorumdan randevu aldım zaten.

İki gün sonra bakın bence tekrar, yükselişe göre anlaşılır gebeliğin sağlıklı olup olmadığı, ilk öğrendiğiniz değere göre değil.

13. Güne göre çokta düşük değil,
Neden 4 gün sonra tekrarlıyorsunuZ? Madem bu kadar dert ediyorsanız daha erken rahatlayın.
2 gün sonra kan testi verin duruma bakın.
İnşallah bebeğiniz sizinle kalır 🌹🧿
Hafta sonuna denk geliyor infertilite kliniğinde tedavi oluyorum başka bir yerde test yaptırmamı istemiyorlar 🙃 hemde ben korkuyorum vallihi bu seferde güzelce değerip katlanıp katlanıp birden inişe geçecek diye.. Çok teşekkür ederim.sizlerle böyle konuşunca rahatlıyorum,normalde soğukkanlı bir insanım ama bu konuda aşırı paniklşyorum kalbim nasıl atıyor 🐣😂

eşekten çok düştüm ama böyle bir düşüş hiç yaşamadım o yüzden tam olarak anlamam mümkün değil halinizi.
ama umarım değerler katlanır ve sağlıklı bir hamilelik sonunda sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.:KK19:
kalp bırakıp gideyim :KK200:

Açıkçası aşılama, tüp bebek süreci konusunda hiç bir fikri yok ama 13.günde zaten çok düşük bir değerle öğrenmeniz normal değil mi? Yani şöyle düşünüyorum, normal adet zamanı yumurtlamadan 14 gün sonra. E adett gecikti cs deyinde en erken 15-16 günde yapılan testlerde biraz yüksek sonuçlar gelir.

Ben kızıma hamile kaldığımı öğrendiğimde değerim 21 çıkmıştı. İki gün sonra ikinci test yapıldı, 82 çıktı. sonrasında doktorumdan randevu aldım zaten.

İki gün sonra bakın bence tekrar, yükselişe göre anlaşılır gebeliğin sağlıklı olup olmadığı, ilk öğrendiğiniz değere göre değil.

Aslında düşününce dediğiniz gibi, ama maalesef bizimki hızlandırılmış ve dışardan müdehale ile olduğu için süreç biraz daha değişik;şöyle ki Ağustos 21 de aşılama yapıldı hemen döllendi diyelim 1 hafta sonrada rahme yerleşti,en az 1 haftadır içimde büyüyen bebeğim bu kadar düşük değer vermemesi gerekiyor 😐

eşekten çok düştüm ama böyle bir düşüş hiç yaşamadım o yüzden tam olarak anlamam mümkün değil halinizi.
ama umarım değerler katlanır ve sağlıklı bir hamilelik sonunda sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.:KK19:
kalp bırakıp gideyim :KK200:
Allah razı olsun,teşekkür ederim desteğin için ♥️

Benim ilk gebeligimde gec dollenmeden dolayi 37. Gun degerim 63 cikmisti. Sonra duzenli bir sekilde yukseldi. Olumsuz dusunmeyin, stres yapmayin, kendinizi sartlandirmayin. Bana dis gebelik olabilir demislerdi ama gec dollenmeymis.
Son Adetten sonra 37. Günmü acaba 🙃 güle güle büyütün sağlıkla...🥰

Aslında düşününce dediğiniz gibi, ama maalesef bizimki hızlandırılmış ve dışardan müdehale ile olduğu için süreç biraz daha değişik;şöyle ki Ağustos 21 de aşılama yapıldı hemen döllendi diyelim 1 hafta sonrada rahme yerleşti,en az 1 haftadır içimde büyüyen bebeğim bu kadar düşük değer vermemesi gerekiyor 😐
Tamamdır, şimdi anladım kaygınızı. Dediğim gibi bu konuya hakim olmadığım için sizi rahatlatacak birşey diyemiyorum ama naçizane 4 gün değil, 2 gün sonra test yaptırıp yükselişe bakmanızı tavsiye ederim. Dilerim sağlıklı bir gebeliktir ve en kısa sürede hayırlısıyla alırsınız bebeğinizi kucağınıza.

Tamamdır, şimdi anladım kaygınızı. Dediğim gibi bu konuya hakim olmadığım için sizi rahatlatacak birşey diyemiyorum ama naçizane 4 gün değil, 2 gün sonra test yaptırıp yükselişe bakmanızı tavsiye ederim. Dilerim sağlıklı bir gebeliktir ve en kısa sürede hayırlısıyla alırsınız bebeğinizi kucağınıza.
Amin İnşaAllah, tüm isteyenlere.. 😘♥️

X