Derdim nişan kıyafetim

Ben nişan kıyafetimi instagramdan aldım. Bir sayfa buldum orada bir hanımefendi vardı üniversite öğrencisiydi bu şekilde abiye elbiseler dikiyor özel olarak. Sayfasından model beğendim, istediğim kumaşa, istediğim şekilde dikti elbisemi çokta güzel oldu sağ olsun hiçte pişman olmadım. Bana ölçü aldırma taslağı yolladı whatsapptan bu şekilde terziye ölçünü aldırt dedi benimde yıllardır gittiğim bir terzim var ona aldırdım ölçümü yolladım sayfa sahibine çokta makul bir fiyata temin ettim elbisemi. İyi bir sayfaya denk gelirseniz neden olmasın? Güzelce araştırın.

Bence bir mağazadan alın veya beğendiğiniz model varsa diktirin. Hem üzerinde isteğinize göre değişiklik de yapabilirsiniz. Risk almaya değmez.

Merhabalar,
Ağustosta nişanım var. Salgından dolayı sadece en yakınlarımızla açık havada küçük bir yerde yemekli bir organizasyon düşünüyoruz. O yüzden çok abartılı bir kıyafet düşünmüyorum. Ama sıradan da olmak istemiyorum. Benim için özel bir gün sonuçta.
Tam aradığım özelliklerde instagramda özel dikim yapan bir sayfada bir kıyafet buldum.Ancak çok kararsız kaldım.
Şunu sormak istiyorum.
Daha önce uzaktan ölçü vererek provasız kıyafet diktirdiniz mi? Ölçüler tutuyor mu? Yoksa bu riske hiç girmeyip gördüğüm denediğim bir kıyafet mi almalıyım?
Benim için çok önemli. Şimdiden yorum yazacaklara çok teşekkür ederim.

Bir seferinde bir internet sitesinden abiye kıyafet almistim. Kargoyu açınca eşim gülmekten yerlere yatmiştı. Resimdekiyle alakası yoktu. Sonucta sizin kendi nişanınız riske girmeyin

Bence uzaktan halletmeyin böyle işleri. İçinize sinen bi elbiseyi kiralarsınız hem daha uygun olur. İnternetten alsanız muhakkak terzi ister.

X