Derdim sevgilim, ayrılmak üzereyim bir akıl verin.

melankoliko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2023
54
13
23
Sevgilimlw uzak mesafe iliskisi yasiyoruz 3 seneye yakin oldu bu zamana kadar hep senle olmak en büyük şansım diyordu daha düne kadar ama benim sevmediği bir huyum vardı o da konulari çok üstelemem üstüne gitmem ben bu kötü huyumu kabul ediyorum. Dün yine çok üstüne gittim konuşmak istemedi vs ama ben zorla tutup konuşmaya devam ettim burada hataliydim sonra benim kötü huylarimi saymaya başladı sinir bozucusun şu bu ben de o zaman bu kadar kotuysem neden benlesin dedim o da salağım çünkü dedi. Eskiden zor olsan da seni seviyorum vs diyordu. Onun kafası söyle çalışıyor karşımdaki beni umursamiyorsa yapma dediğim şeyi yapıyor üstüme geliyorsa ben de umursamam diyor ama ben ne kadar kötü olsam da sizce salaklık demesi affedilir bir sey mi. Kendime saygım olsun diye napmam lazım seviyorsam ayrilamiyorsam ama bu laf da şey laf napabilirim? Lütfen cok kırıcı olmayın.

Sevgilimlw uzak mesafe iliskisi yasiyoruz 3 seneye yakin oldu bu zamana kadar hep senle olmak en büyük şansım diyordu daha düne kadar ama benim sevmediği bir huyum vardı o da konulari çok üstelemem üstüne gitmem ben bu kötü huyumu kabul ediyorum. Dün yine çok üstüne gittim konuşmak istemedi vs ama ben zorla tutup konuşmaya devam ettim burada hataliydim sonra benim kötü huylarimi saymaya başladı sinir bozucusun şu bu ben de o zaman bu kadar kotuysem neden benlesin dedim o da salağım çünkü dedi. Eskiden zor olsan da seni seviyorum vs diyordu. Onun kafası söyle çalışıyor karşımdaki beni umursamiyorsa yapma dediğim şeyi yapıyor üstüme geliyorsa ben de umursamam diyor ama ben ne kadar kötü olsam da sizce salaklık demesi affedilir bir sey mi. Kendime saygım olsun diye napmam lazım seviyorsam ayrilamiyorsam ama bu laf da şey laf napabilirim? Lütfen cok kırıcı olmayın.
Eskide aşkından dolayı tahammül ediyordu,rahatsız olduğu huyunuzu tolere ediyordu artık aşkı körelmiş sadece yerini sevgiye bırakmış olabilir.
Aynı negatif yönlerinizi düzeltmeye çalışmıyorsanız veya zibilyon kere aynı mevzulardan tartışıyorsanız bıkkınlık gelmiş olabilir. Sizde olan sevmediği huyunuz nedir bilmiyorum yazmadığınız için adam haklı olarak yıpranmış de diyemiyorum. Belki de taviz vermemekte siz haklısınız olabilir. Yazmadığınız için kesin bir şey yazamadım

Uzak mesafe sevgiyi öldürmüyor belki ama sakat bırakıyor ister istemez.
Yan yana olsaydınız böyle demezdi, yüzünüze karşı olmamanın rahatlığından olabilir.

Ha ben de beni birisi darlasa patlarım diye düşünüyorum.
Bence o lafı ettirene kadar tolere ettiği şeyleri de bir düşünün.
Ya da siz de "salaklığı" bırakıp yakınlarınıza odaklanın.

Ama kırıcı değil mi yani senle olmak salaklık vs insan böyle der mi.. o zaman napmam lazim
Kırıcı mı değil mi bilmem. Ama kötü huyunu bildiği halde değiştirmeyen, değiştirmek için çaba sarfetmeyen insanla devam etmek salaklık. Adam aydınlanma yaşamış muhtemelen duygu yoğunluğu azaldığı için. Ne yapmanız gerektiğini biz söyleyemeyiz size.

Uzak mesafe ilişkisi çok riskli,belki sürdürebilen vardır şans eseri belki yolunda giden evlenen vardır ama çok nadir,onun dışında bir insan eğer yanınızda değilse her anını yaşayıp görmüyorsanız duygularınızda normal bir ilişkiye nazaran daha sığ olabilir o yüzden vazgeçmekte gözden çıkartmakta daha kolay olur,ısrarcı sorgulayıcı insanları bende sevmem ve bir ilişkiyi sırf bu yüzden bitirebilirim,kavgalar tartışmalar elbetteki olur hakaret etmeden saygı sınırını aşmadan ama buradaki asıl sorun birbirinizi yeterince tanımıyor olmanız gibi,zor insan nasıldır bilmiyorum yani neyi zor,anlaşması zor bir insansanız zaten bu herkesi yorar insan sürekli uğraşmak zorunda kalmak istemez bir sakinlik dinginlik huzur ister,ilişkilerin de temelinde bu yatıyor zaten düzenli bir ilişkim olsun huzurlu olayım vs.eğer o yoksa aşkın sevgininde pek bir önemi kalmıyor.

Eskide aşkından dolayı tahammül ediyordu,rahatsız olduğu huyunuzu tolere ediyordu artık aşkı körelmiş sadece yerini sevgiye bırakmış olabilir.
Aynı negatif yönlerinizi düzeltmeye çalışmıyorsanız veya zibilyon kere aynı mevzulardan tartışıyorsanız bıkkınlık gelmiş olabilir. Sizde olan sevmediği huyunuz nedir bilmiyorum yazmadığınız için adam haklı olarak yıpranmış de diyemiyorum. Belki de taviz vermemekte siz haklısınız olabilir. Yazmadığınız için kesin bir şey yazamadım
Yazmış ya kötü huyum konuları çok üstelemem çok üstüne gitmem adam daralıp konuşmayı bitirmek istediği halde izin vermeyip devam etmem diye 🙄

Tartışmak, yapma demek ayrı ama bana sinir bozucusun şu bu seninle olmak salaklık dese bir daha aramazdım
Hiç bir şekilde aramayın, mesaj atmayın, yok içimi dökmek için yazdım yok ayrılık mesajı falan sosyal medyada falan da sessizliğe gömülün, ararsa meşgule almayın çalsın kapansın azıcık merak etsin.
Eğer hiç arayıp sormazsa ilişki zaten sona gelmiş sıkılmış demektir. Ama biraz uğraşsın özürler dilesin anca öyle ses verin affedin.

Bu arada " benim istediğimi yapmazsan umursamam aramam" kısmı biraz manipüle edici geldi. Siz bir şeyi sorgularsanız ayrılık blöfüyle susturmaya çalışıyor gibi geldi.

Sen bu kadar sorun çıkarmamayı denesen önce keşke...çocukta napsın ayrılamadım salağım çünkü demiş.Normal şartlarda kimse bu tavırları çekmez çünkü ,o da sünger değilki senin tüm kirini çeksin.Bir yerden sonra ona da ağır gelmeye başlamış demekki.

Bence ayrılmalısınız. Kendinizi değiştirmeye çalışsanız da bu bir gecede olmayacak illa 2 ileri 1 geri durumlar yaşanacak ve ikiniz de yıpranacaksınız. Ayrılıp kendinizi değiştirmeniz hazır olduğunuzda da tamamen yeni biriyle başlamanız daha uygun olacaktır. Adam bıkmış çünkü şu an ayrılmıyor oluşu düzgün bir ilişkide olduğunuz anlamına gelmez.

Adam haklı. Kırıcı ise kırıcı bir şeyler tak etti belli ki. Siz de değişin ki buna pek niyetiniz yok gibi ya da salın adamı gitsin. Yani yapıp yapıp patlama ile karşılaşınca da şey of ben kırıldım 🥺

Bir insanın üzerine gitmek bunu sürekli yapmak törpüleme için çaba harcamamak her ilişkinizi sabote eder sadece bu degilki.Sevgilinizin Sabri bitmiş saygısı bitti bitiyor.Huzurlu liman arıyorum ben bile arkadaşlarımda mesela bir kız arkadaşımı sevsem bile böyle huyu var diye onunla arkadaş isem bir gün kendime dönüp salakmiyim ya iyi gelmiyor bu kız bana anlamıyor beni yıprandım ben dostluk arkadaşlık bu değilki der döner giderim.Ayrilir bu adam sizden bu sevgi yok anılar yok beni unutamaz argümanları ile kalakalirsiniz böyle.Sizden anlayışlı birinin radarına girmeye bakar hepsi bu.İliski mutlu olmak anlaşmak anlaşılmak dedektif gibi iz surmemek ve daraltmamak ile mümkün degilmi sizce? Öyle biri yok bu dünyada siz daraltın üstüne gidin soylenin o alttan alsın hickimse yok böyle

X