derdim var

serentyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
1.480
2.473
merhaba daha önce yazmıştım ailemin evindeyim şuan. eş tarafının aramaları hakaretleri çoğalınca numaramı değiştirdim eş kişisi peşimden geldi ve başka şehire çalışmaya gitti ailesi benimle çok uğraştı Allah sorsun... benim problemim eltim yeni doğum yaptı ona bileziklet takılar takılmış kadın evde yemek pişirmez temizlik yapmaz hrp dışarıdan yer. yeni doğan bebeği bırakıp ben bu pç bakamam alın çocuğunuzu demiş. bütün eşyaları toplayıp annesinin evine gitmiş ve o aynı sülale kıza yalvarıyor arıyorlar sevgi sözcükleri söylüyorlar ama benim yuvamı yıkmaya çalışıyorlar. çocuğuma bnaa beddualar ediyorlar ailemi arayıp küfürler ediyorlar. çok bunaldım nolur benim için dua edin

Elti noldu da birden kendı yavrusu için pç diye bırakıp ailesine gitmiş
Ne hayatlar yarabbim evlerden ırak

Eşiniz nasıl davranıyor size
yatılı işte kalıp evine uğramıyormuş durmadan dışarıdan yiyormuş temizliği yokmuş kocasının bütün parasını yemiş.adamda sen işten çık ben sana bakarım yemek yap çocuğa bak yeter demiş adam işteyken evi terketmiş belki başka şeylerde olmuştur ama bildiklerim bu kadar

Şöyle düşünün aileye Allah belalarını vermiş. Neden hala onlardan ilgi bekliyorsunuz ki? Çocuğa baksın dertleri o. Boşverin. Diğer konularınızı bilmiyorum. Kendi huzurunuz, akıl sağlığınız en önemlisi.
ah ilgi beklemek değildi aslında benimle bu kadar uğraşmaları ağrıma gidiyor

yatılı işte kalıp evine uğramıyormuş durmadan dışarıdan yiyormuş temizliği yokmuş kocasının bütün parasını yemiş.adamda sen işten çık ben sana bakarım yemek yap çocuğa bak yeter demiş adam işteyken evi terketmiş belki başka şeylerde olmuştur ama bildiklerim bu kadar

Sizin hakkinizdada ayni konusuyordur muhtemelen. Eltinizde ayni siz gibi pis bir ailenin kurbani. Bakalim ne oldu da cocugu birakip gitti (asla yapmazdim, ama belkiden "cocuk baskasindan" diye iftira attilar). Bence siz kendinizi ve cocugunuzu bunlardan koruyun
Bunlar iflah olmaz

merhaba daha önce yazmıştım ailemin evindeyim şuan. eş tarafının aramaları hakaretleri çoğalınca numaramı değiştirdim eş kişisi peşimden geldi ve başka şehire çalışmaya gitti ailesi benimle çok uğraştı Allah sorsun... benim problemim eltim yeni doğum yaptı ona bileziklet takılar takılmış kadın evde yemek pişirmez temizlik yapmaz hrp dışarıdan yer. yeni doğan bebeği bırakıp ben bu pç bakamam alın çocuğunuzu demiş. bütün eşyaları toplayıp annesinin evine gitmiş ve o aynı sülale kıza yalvarıyor arıyorlar sevgi sözcükleri söylüyorlar ama benim yuvamı yıkmaya çalışıyorlar. çocuğuma bnaa beddualar ediyorlar ailemi arayıp küfürler ediyorlar. çok bunaldım nolur benim için dua edin
Ya dua isteyip elti gıybeti yapmak nedir? Neyin kafası bu ya işiniz gücünüz yok mu evde yemek yapar yapmaz temizlik yapar yapmaz size ne he illa bu olay zorunuza gidiyorsa milletene kendinizi böyle paspas etmeyin değeri olmuyor işte siz o kadar yapmışsınız ne oldu ? Hiçbir şey sizin sorununuz eltiyle değil asıl sorununuza odaklanın

Gayet iyi yapmış, burdan takdirlerimi eltiye yolluyorum. Sizin kayınaile gibi tipleri ancak böyle dişli kadınlar yola getiriyor. En çok ne bakıcam diyip çocuğunu atmasını takdir ettim helali hoş olsun herkesi yola getirmiş dshdfgdfg

Yahu sende dert yokmuş gibi gelip bir de elti için konu açmışsın..
Senin dertlerin çözülsün,eltiyi sonra dusunuruz.
Özetle senin durumdayken eltiyi dert edip görev bellemezdim.
Kendi hayatıma,kendi problemlerime odaklanirdim.
eltiyi dert etmedim benim haklarımı satıp kadına verdiler benim çocuğumu irdelik ettiler zaten derdim buydu

Ya dua isteyip elti gıybeti yapmak nedir? Neyin kafası bu ya işiniz gücünüz yok mu evde yemek yapar yapmaz temizlik yapar yapmaz size ne he illa bu olay zorunuza gidiyorsa milletene kendinizi böyle paspas etmeyin değeri olmuyor işte siz o kadar yapmışsınız ne oldu ? Hiçbir şey sizin sorununuz eltiyle değil asıl sorununuza odaklanın
zorunuza giden nedir. elti olacak şahısın her istediği yapıldı ben çocuğumla kapıya atıldım istediğini yapsın umrumda değil ben gıybet drğil kıyas yaptım ona yapılan bana yapılan diye

Gayet iyi yapmış, burdan takdirlerimi eltiye yolluyorum. Sizin kayınaile gibi tipleri ancak böyle dişli kadınlar yola getiriyor. En çok ne bakıcam diyip çocuğunu atmasını takdir ettim helali hoş olsun herkesi yola getirmiş dshdfgdfg
bende taktir ettim benim gibi kendini ezdirmedi. çok başarılı bir kadın

Köyde herkes herkesi bilir . Sülalenin pislik olduğunu da bilirler. Bu olay tam bu olayın üstüne olmuş bence sizin de haklı olduğunuzu göstermiştir. Şimdi kendi aile imajlarını düzeltmek için uğraşıyorlar. Çünkü size zaten iftira atmışlar, üstüne de diğer oğulları bunu yaşadı, kaldıramıyordur bk da olsa kadını susturmaya çalışıyorlardır. Siz Allah’a havale edin herkesi, içinizi ferah tutun. Lütfen daha da üzülmeyin. Haklı olduğunuz kanıtlanmış en azından. Siz de göğsünüzü gerin bu insanlarla ilgili beklenti içine girmeyin. Bir kadına böyle iftira atacak insanlar kale alınmamalı.

eltiyi dert etmedim benim haklarımı satıp kadına verdiler benim çocuğumu irdelik ettiler zaten derdim buydu
Üzerinde senin hakkın mi yazıyor ?
Aranızda bir sözleşme mi var ?
Ona takmışlar,sana takılmamış.
İki bilezik iki altın takıldı diye hemen gözünü dikmişsin eltiye.
Elti ne yapsın taktilarsa ?
Yani su açıklamadan sonra içten içe sevinmeye başladığını düşünüyorum ben.
Hem dua istiyorsun hem de neler neler soyluyorsun..
Kaybolmuş bir havan var..Elti'nin çocuğa p.c demesini bile vurgulaman, bundan duyduğun hazzın göstergesi gibi..
Vazgeç..
Dua iste ancak başkasını gözüne alarak değil.

Bunların hiç biri sizi bizi ilgilendirmez.

X