Derdime bir çare bacılar (konu:kilolu kızın aşk hayatı-özgüven problemi-diet vs)

Merhaba, yıllar önce tanıştığım biriyle son dönemde internet üzerinden sohbet edip, sonrasına telefonlaşarak birbirimize ne kadarygun olduğumuzu farkettik. Fakat bu dönem tam da benim depresyona girdiğim ve deli gibi yediğim döneme rast geldi. O eski zayıf kız yok artık. Tamam görüntülü konusuyoruz ve beni hala beğeniyor ama sadece yüzümü görüyor aşağılar almış başını gitmiş.. o zamanlar 55 kilo olan kız 75 kilo olmuş... evet 75 kilo ama yüzü güzel kız benim... sürekli buluşmak için planlar yapıyor ( farklı şehirlerdeyiz) ancak ben hep bahane buluyorum son buldugum bahane beni 1,5 ay idare edecek. Peki ben bu sürede zayıflayack mıyım? Muamma...
Hem hayatımın aşkını buldugum için çok mutluyum hem de beni beğenmeyeceğinden korktugum için de çok ama çok mutsuz... biraz kilo aldım dediğimde “sağlıklıysan biraz fazlan olmasını neden sorun ediyorsun ki” demişti ama tabi 20 kilo aldıgımdan haberi yok...
çaresizim... hem şuan yanımda istiyorum hem de kilolarım yüzünden erteliyorum.
1,5 ayda 75’ten kaça düşerim bilemiyorum. ( bu konuda fikriniz var mı?)
Of kızlar...
İlk kez bu kadar düzgününe rastladım ama özgüvenim olmadıgından yalan olacak sanırım...
Çok mutsuzum.
Bu arada görüşmeye başlamadan önce 80’dim. 5 kilo verdim 3 ayda ama malum pandemi, evddn çıkmadan. Desteğinize ihtiyacım var. Koşun bacılar....
Size kesinlikle plates önereceğim. Uygun bir diyet haftanın 4 günü plates ve biraz yürüyüş inanılmaz bir incelme sağlar. Çok kilo veremeseniz de plates çok inceltiyor insani.. kendimden biliyorum

Yaaa harika bir haber bu.. böyle güzel insanlar hep var olsun 🥰
Son durum:

Öncelikle destekleriniz için çok teşekkür ederim. Buradaki tavsiyeler ve gerçekçi fikirler neticesinde buluşmayı erteledikçe sıkıntıdan daha fazla kilo almayı göze alamadıgımdan beyfendiye tıpkı buradaki gibi derdimi açtım. Normalde de her türlü derdimde bir baba şefkatiyle yaklaştıgından en azından beni kırmayacagından emindim. Çok kilo aldıgımı, 75 kilo oldugumu ve buluşmayı da kilo vermek için ertelediğimi söyledim. İlk söylediği “yarın geliyorum, organizasyonu yap” oldu. Ve aramızda 700 km olmasına rağmen ertesi sabah onu havalanından almaya gittim. Ve ben yine çekine çekine beklerken beni görüp kollarını açtı, sarıldık. O an zaten özgüvenim hemen yerine geldi. Yanaklarımı sıkıp öptü :oops:
Ben tabi bir yerde oturunca hemen kilo muhabbetine girdim. O ise gayet sağlıklı oldugumu, sadece biraz fazlamın oldugunu (75 kiloyum ne birazı! ) , onları da beraber sağlıklı yemekler yiyerek, spor yaparak verebileceğimi söyledi. Ve bu konu kapandı. Hayatımın en güzel 3 saatiydi diyebilirim. Hvalanında uçağını beklerken dizimde uyudu...
tabi ben tüm güzelliklere rağmen hala üzülmiyim diye böyle yaptıgını düşündüm. Çünkü çok kibar çok düşünceli biri. Ama günlerdir daha fazla ilgi alaka gösteriyor.
İlk kez bir erkek “sen benim kalbimde, aklımda, ruhumdasın” dedi. Ve sürekli yemek yedin mi diye uyarıyor :KK48: ölümcül diyetler yapmamam için aç yatma vs diyor.
Sanırım kilo kaynaklı özgüvensizliğimi yendim.

Konuyu takip eden kilolu arkadaslarıma da önerim, önce kendinizi sevin. Kendinize saygınız olsun.
Şimdilik her şey yolunda. Umarım hep böyle gider. Bu kız artık mutlu olur :nazar::110:

Peyzaj mimar nereden çıktı? Hesap bilgisayarda açıktı hep. Ablam doktordur. O da arada yazar. Ben mesleğimi paylaşmadım siz de araştırmacı gazetecisiniz sanırım.

Üyeliğinizi sizden başkası kullanamaz yasaktır, kullanan kişi ablanız dahi olsa kural ihlalidir, ablanız kendisine üyelik alabilir, bu işlem en fazla 5 dakikasını alır.
Üyelikleri başkasının kullanması hesap iptaline kadar varan yaptırımlara sebep olduğundan rica ediyorum kurallara uyunuz.

Kullanım sözleşmemizdeki şu maddeyi unutmayınız:
Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.

Son durum:

Öncelikle destekleriniz için çok teşekkür ederim. Buradaki tavsiyeler ve gerçekçi fikirler neticesinde buluşmayı erteledikçe sıkıntıdan daha fazla kilo almayı göze alamadıgımdan beyfendiye tıpkı buradaki gibi derdimi açtım. Normalde de her türlü derdimde bir baba şefkatiyle yaklaştıgından en azından beni kırmayacagından emindim. Çok kilo aldıgımı, 75 kilo oldugumu ve buluşmayı da kilo vermek için ertelediğimi söyledim. İlk söylediği “yarın geliyorum, organizasyonu yap” oldu. Ve aramızda 700 km olmasına rağmen ertesi sabah onu havalanından almaya gittim. Ve ben yine çekine çekine beklerken beni görüp kollarını açtı, sarıldık. O an zaten özgüvenim hemen yerine geldi. Yanaklarımı sıkıp öptü :oops:
Ben tabi bir yerde oturunca hemen kilo muhabbetine girdim. O ise gayet sağlıklı oldugumu, sadece biraz fazlamın oldugunu (75 kiloyum ne birazı! ) , onları da beraber sağlıklı yemekler yiyerek, spor yaparak verebileceğimi söyledi. Ve bu konu kapandı. Hayatımın en güzel 3 saatiydi diyebilirim. Hvalanında uçağını beklerken dizimde uyudu...
tabi ben tüm güzelliklere rağmen hala üzülmiyim diye böyle yaptıgını düşündüm. Çünkü çok kibar çok düşünceli biri. Ama günlerdir daha fazla ilgi alaka gösteriyor.
İlk kez bir erkek “sen benim kalbimde, aklımda, ruhumdasın” dedi. Ve sürekli yemek yedin mi diye uyarıyor :KK48: ölümcül diyetler yapmamam için aç yatma vs diyor.
Sanırım kilo kaynaklı özgüvensizliğimi yendim.

Konuyu takip eden kilolu arkadaslarıma da önerim, önce kendinizi sevin. Kendinize saygınız olsun.
Şimdilik her şey yolunda. Umarım hep böyle gider. Bu kız artık mutlu olur :nazar::110:

ay bu ne,
romantik film izlemis kadar oldum,
adiniza da cok mutlu oldum.
Umarim her sey gonlunuzce gider.

Merhaba, yıllar önce tanıştığım biriyle son dönemde internet üzerinden sohbet edip, sonrasına telefonlaşarak birbirimize ne kadarygun olduğumuzu farkettik. Fakat bu dönem tam da benim depresyona girdiğim ve deli gibi yediğim döneme rast geldi. O eski zayıf kız yok artık. Tamam görüntülü konusuyoruz ve beni hala beğeniyor ama sadece yüzümü görüyor aşağılar almış başını gitmiş.. o zamanlar 55 kilo olan kız 75 kilo olmuş... evet 75 kilo ama yüzü güzel kız benim... sürekli buluşmak için planlar yapıyor ( farklı şehirlerdeyiz) ancak ben hep bahane buluyorum son buldugum bahane beni 1,5 ay idare edecek. Peki ben bu sürede zayıflayack mıyım? Muamma...
Hem hayatımın aşkını buldugum için çok mutluyum hem de beni beğenmeyeceğinden korktugum için de çok ama çok mutsuz... biraz kilo aldım dediğimde “sağlıklıysan biraz fazlan olmasını neden sorun ediyorsun ki” demişti ama tabi 20 kilo aldıgımdan haberi yok...
Of kızlar...
İlk kez bu kadar düzgününe rastladım ama özgüvenim olmadıgından yalan olacak sanırım...
Çok mutsuzum.
Bu arada görüşmeye başlamadan önce 80’dim. 5 kilo verdim 3 ayda ama malum pandemi, evddn çıkmadan. Desteğinize ihtiyacım var. Koşun bacılar....
Karin yaglari icin limon suyu kuru, gune 2 litre su, aksam 6dan sonra yemek yeme. 1.5 ay kesinlikle seker tuketme. Iki hafta bunu uyguladikdan sonra biraz bedenin rahatladikdan sonra ciddi spora başla. Gelisiguzel spor degil planli ve dogru bir şekilde uygula. Başaricaksin. Ozguvenini kirma. Hersey senin elinde. Ama bunlari birinin beyenisini almakdan çok kendj sagligin ve kendine hoş gorunmek için yap

Of kızlar...
Çok mutsuzum.
En onemlisini unuttum. Yuruyus. Adim sayar indirin onunla gune 2 km.den baslayarak yuruyus yapin. Su hatirlatici da isinize yarar

Niye kilo vermek için çabalıyorsun sağlığın için vermek istiyorum desen anlarım da biri için bu çaba niye bırak beğenirse böyle beğensin

Spor diyet yürüyüş bol su detoks, tarz ne varsa yap bence önce kendin sonra müstakbel florin için:) yaparsın yemeyi kes ciddi soz ver kendine cok su ic ve kesinlikle spor yap 2 ay sa verirsin 10kg

Of kızlar...
Çok mutsuzum.
Ayy bencede leslie ile felan 5 ile 7 arası kesın verırsın 69 a düşsen bir beden düşersin başla bence

48 kilodan 85 e çıktım :KK70: 75 olsam keşke. Ama bir ara ip atlıyordum baya zayıflatıyor. Her gün ip atla.

Hahaha yok yahu flört edyoruz sadece. Öyle sanalda tanısıp aşkım balım diyenlerden değiliz. Önceden tanıyorum zaten öyle sanalda tanışmadık yani. Özlem içerikli sohbet ediyoruz. Zayıf halimi biliyor. Boyum 1,65. Tospik gibiyim valla
10 kilo fazlan var o zaman. O da çok kötü durmaz diye düşünüyorum. abarttiyorsun sanki biraz kilo olayını. Yine de içim rahat etsin diyorsan akşam 6dan sonra birşey yeme. Gün içerisinde de porsiyonlarını azalt yavaş yavaş.
Mesela bir öğünde 10 kaşık yemek yiyorsan ilk hafta 9 kaşığa düşür. 2.hafta 8 gibi yavaş yavaş azaltarak ilerle ki verdiğin kilolar kalıcı olarak gitsin. Önemli olan geç vakit yememek zaten

X