Derdimi paylaşmak istiyorum

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.646
26 gün önce ben gayet tabi hayatıma devam eden işe giden gelen akşamları hemen cocugunu alıp eve gidip yemegı yapan cogu zaman muzlu pasta yapıp sureklı ogluna dogum gunu yapan televızyonun karsısında uyuya kalan hafta sonlarını kosusturmayala gecıren gelecekten cok beklentısı olan sıradan normal bır ınsandım

o sırada esımlede yoktan tartısmalar yasamadıkmı yasadık tum ve terk derdımız buydu neden kustun nedne bakmadın halbukı simdi geriye dönüp baktığımda amma rahat yaşamışız diyorum

25 gün önce henüz kanlı akıntı olan durumumum yerini önce leke sonrada kanamalara bıraktı öyleki günde 7-8 ped dolusu kanamalar önce tabi neye ugradıgımı anlayamadım bu kadar kanamaya bebek durmaz dedım yada kısa surede iyileşirim
ama öyle olmadı ben günden güne daha kötüleştim

ilk hastaneye yatırılışımda bişey anlamadım gece yarısı çıktık eve geldik ama birsonrakigün yatışımda artık nasıl desem bütün yatış işlemleri sırasında eşimle aramızda bir kapı vardı tesadüf o ya araştırma hastanesiydi burası bilirsiniz hem kaydımı yaptırıyor hemde deli gibi ağlıyodum derken tuvalet vs yerini ögrendikten sonra 6 kişilik bir odaya girdik bir kadın yatıyordu yatakta başına kadarcarsaf gecirmiş hayır öyle carsaf degil üstünü örttüğü çarsaf bu sürekli kusuyormuş 2 aydır hastanede yatıyormuş

neyse ben yataga yattım beklemeye başladım Allah varya orada bebeği düşürüp eve kaçmak istedim ne kafamın altında bir yastık vardı ne bişey yatagın hemen yanında balkon kapısı kapanmıyor oradan soguk gelıyodu tabı ben agladım agladım teleofnumda yanımda degıldı bırıne ulasayım aglanayaım

o sırada 2 saat kadar esımın gelmeısnı bekledım neysekı esım gelıp hem oda durumunu hem yanımda kısıyı hemde benı gorunce anında gıdıp cıkıs ıslemlerını yaptık evdedüşük yaparsın dediler ona ragmen eve cıkıp geldık ardından hersey düzelir gibi oldu bu sırada en magdur olan kim biliyormusunuz oglum 3.5 yasındakı oglum annem sureklı gıdıp gelıyor ama evınde yatıyor burda kalıyor vs ıdı o gunlerde ama onunda babası vardı evine gitmesilazımdı fılan o sırada ben ıyılestım sandım benım şakır şakır kanamalarım yerini lekeye bırakınca ben basbaya kalkındım hatta ogluma bır gun sadece kendım baktım
neys eteknık bılgı ama ıs yapmadım ıste sadece kahvaltı bulasıkları makınaya fılan koydum o kadar

sonrakı gun aksam en kotusu benı beklıyodu bırden koltukta otururken kanlar boşalmaya başladı benden pedı fılan astı gıttı tabı apar topar battanıye ıle hastaneye gıttık
orada yasadıgım seylerıde yazmıcam cunku benım bu konudakı sebbım gebelıgımde basıma gelenlerden zıyade ıcımdekılerı bıraz anlatmak

o kan bosalmasının uzerındende 2 hafta gecmek uzere ara ara kanamalar hala devam edıyor
en son cuma gunu dr gıttık 1.5 ay daha calısamayacagımı soyledı- sonrası yıne bellı degıl.

plesanta arkasıunda kanama var ayrıca bebegın suyu az dedı - suyu bıraz az ıcıyodum onlamı alakalı dıye doktor 2.5lıtre her gun ıc dedı neyse
bu konuda arkadasların soylemek ıstedıklerı bırsey varsa soyleısnler lutfen cunku suanda resmen hamılelık benım ıcın komplikasyon nasıl olursa herkezın gule oynaya maşallah ımrenıyorum gecırdıgı hamılelıgı ben bu sekıdle gecırıyorum bılmıyorumorasıda ayrı konu

eşimin aldığı maaş aylık ödenmesi gereken kredi kartı + faturalar +kredi kartı +bir kaç taksit gibi seylerimizi karşılamaya yetmiyor ayretten iş yerinin hatasından ötürü henüz rapor paramı alamadım alırsamda cok gec alacagım

nasıl gecınıyoruz dersenız onun aılesı gıdıp geldıkce mutfak alısverısı yapıyor vbenım aılem aynı sekıdle sureklı yanımızda oldukları ıcın mutfajk alısverısı akrsılıyorlar ancak pek bısey fark etmıyor sankı bu ay yıne hatrı sayılı bır mıktar esnek hesaptan harcandı

arabayı satmaya karar verdik aslında üzülmüyorum herkezin arabasımı var hayır haziran ayında aldıgımız arabayı bır an once elden cıkarmalıyız kredı kartı vs borcunuda kapatmalı yolumuza esımın aldıgı maasla devam etmelıyız

şimdi önümüz bayram ogluma alışverişe gitti babası ya pacası olmuyor ya ustunbe aldıgı sey uymuyor resmen krıze dondu iş erkek ıste ne anlasın
ben gıdıp alamıyorum guzel guzel gıydıreyım
hatta uzun zamandır oglumun ustunu bende gıydırmıyorum
:KK43:

suanda ben sıze bu yazıalrı orta halın bır kac tık uzerınde sahip oldugumuz ve o sekilde esyalarla dosenmıs evımden yazıyorum bunları ne kadar tuhaf imizi yaptırdık taşındık ardından araba aldık iyi para giriyordu evimize tatilede gittik biraz sıkışık yaşadık ama 1 senede değil mi ? hiç çalışamıcam düşüncesi yoktu ya Allah var bende evlendıkten sonra dışı babama içi bize ait olan ev dünya sey yapmıştık tamda eylul ayı bır takım borcları kapatıp bırıkım ıcın kolları sıvayacakken hersey ters gitti

ne diyodum paramız yetmiyor yetmediğinden bu bayram oglum için abim bir mıktar benım ıcınde annem bır mıktar bayram parası verdi o kadar zoruma gittiki hatat şuanda yine bu yüzden ağlıyorum o yüzden bu mesajı kahvaltıdan sonbraya degıl uykudan fırlar fırlamaz yazıyorum

hadı bu ay cıkar onumuzdekı ay nasıl cıkar rapor paramı almam muhtemelen kasım sonunu bulacak oyle gozukuyor eylul ve ekım bası raporlarım ustelık ne kadar ktou degılmı

hadı ıyı fena 7 aya kadar calısamadık dıcem rapor parası gelcek fılan falan ya sonra bılmıyorum

muhtemelen ıs yerım anlasmalı olarak ısten cıkarıcak benı bende kabul edıcme cunku ıse dogum sonrası vs dusununcede 1 sene sonra donemeyecgım bellı bu tamamen ıs yerıne mahsus olan bısey kural degıl hanı anlarsın ya bende oyle bılıyorum ıste..

annem dıyor calısman lazım mutlakabır konfeksyon bır bısey dogumdan sonra nedne esıme oglum agır gelırmıs
belkıde ona agır gelmesın dıye bayram parası verdıler gercı bu paraları esım kabul etmedı esıme annemlerın dusuncelerını artık bır gece aglaya aglaya anlattım bız maddı ortaklıkmı yaptık agırmı gelır sana ege dedıgımde benı tamamen susturdu sen korkularından onlara bahsedıyorsun gecınemıcez dıyorsun onlarda oyle dıyor dedı oyle bısey yok ıs degıstırmeye calısıyor suanda esım
buarda eşim cidden maaş alıyor

annem gunduzlerı burda aksamustu oglumu guc bela kandırıp evıne goturuyor oglum aglıyor gıtmek ıstemıyor kandıra kandıra
en son oglumu dun oglen gordum bugunde annem onu dısarı goturecek 25 gundur oda mahalle sınırlarını cıkmıyor bıraz acılsın dıye.

oğlumuda cok özlüyorum yahu insan evladını özlermi ya ne bicim bir cümle dimi
akşamları alıyor beni bi hüzün ne yattıgım yeri biliyorum ne izlediğim şeyi ama oglum eve geldiğinde malesef beni hiç bırakmıyor bir kac kere ustume atladı kimselere söylemesekte oglum varken cok ayaga kalkıyorum o yuzden bır an once ıyılesmem ıcın bu sekıdle olması gerekıyor yada tamamen gerekıyormu bılmıyorum

hersey ustume ustume gelıyor cuma gunu doktora gıderken dısarıdan ınsanlara baktımda sankı ben caresız hastalıklara yakalanmısımda normal ınsanlara bakıyor gıbıydım

ben daha ne kadar yatarım ne zaman düzelir hersey gercekten bılmıyorum

kanama alanı 3cm 1 cm genıslıgınde plesantanın arkasında..

mucıze olsun ıstıyorum sureklı dua edıyorum ınanıyorumda bu acıları yasamak ıstemıyorum oglumla ıglılenebıleyım ıstıyorum eşimle arada sevişebileyim:26: bu kadar derdin içinde birde ya aldatılırsam korkusu yaşıyorum söylemekten cekinmiyorum

arkadaslarım yanıma gelemıyor hatta o kadar yakın bır kız arkadasım bıle yok kımselere ıcımı dokemıyorum bır gun aglamadan gecmıyor buradan baska ıcımı rahat rahat dokebılecegım bır yer yok.

eger bır sekıdle calısamazsam babamın dukkanı var suanda dısarıda calısıyor babam 4-5 ay kadar devam edıcek orada babam aylık 560 tl yengeme para verıyor kendı dukkanınada baktıgı ıcın tabı yengemınde ustte kendıne aıt dukkanı var
ıste oraya teklı bır koltuk ındırıp en azıdnan o parayı ben alayım dıyorum nerden nereye aylık aldıgım maas nerde 560 tl nerde ama hıc bır zaman aldıgım parayı kucumsemedım yakından tanıyan arkadaslar var hatat bu surecte en az ıkı kere sabhaın korunde aglayarak aradıgım o 560 tl kazanmam gerek

sonucta elın ısıyle babamın ısı aynı olmaz bu dukkan evımın altında hemen yogunlugu yok fılan falan..

gerçekten herşey gecermi

gecerken bizde kendimziden gecermiyiz bilmiyorum ben paylaşmak istediğim

nokta vırgul koyamadım bazı tuslar takılıyor ı i ler o yuzden kusura bakmayın

Cute bence senin bi dolu korkun var annenin dile getirdiği şeyi bence sende düşünüyosun, bu bebek doğduğunda egeyle arasında ayrım yaparlar mı diyosun, önceki eşinin yaşattığı travmadan dolayı ya gene aldatılırsam korkusu yaşıyosun, bu bebeğin haberini ilk aldığın anı hatırlıyorum o zamanda yazıyodun egede çok sıkıntı yaşadım bunda yaşamıcam kendime bakıcam diyodum içten içe gene aynı şeyleri yaşamaktan korktun, yapma, su akar yatağını bulur, maddi şeylere hiç değinmicem 1 senede ev araba güzel eşyalar hepsine sahip olmuşsunuz Allahın izniyle gencecik insanlarsınız herşeyinizi kaybetseniz gene kalkınacak durumdasınız, eşin seni seviyosa bikaç ay daha mastürbasyon yapıversin düşüneceğin en son şey cinsellik yani, sana son söyledikleri zaten yenilir yutulur değildi umarım o konuda halledilmiştir, kendine çok yüklendin,şu ara yapabileceğin bişey yok olaylar senin dışında, doktor yat derse yatacaksın çalışma derse çalışmıcaksın nasıl geçiniriz nasıl olur düşünme artık, aç kalacak değilsiniz herşey insanlar için, bugün sana yarın bize,sen gebeliğinle sınanırsın ben başka şeyle, tükettin kendini yeter be kuzum

ben seni anlıyorum gerçekten anlıyorum laf olsun diye söylemiyorum.zor günlerden geçiyorsun ama İnşallah Rabbim derdini verdi dermanını da verecek..

sevişme vb..konulara hiç girmiycem çünkü tek bu konuda seni anlamıyorum,anlayamıyorum.hamileliğinden beri bu olayı çok abarttın yani 7 ay sevişmezsen kocan ölmez sana da bişey olmaz..bu anlamda daha fazla yazıp seni üzmek de istemiyorum çünkü okudukça sinirleniyorum bu konuda..eğer bu sorunları yaşıyosun diye kocan seni aldatacaksa bunu başka zamanda zaten yapar.ilk eşinle şimdiki eşini karşılaştırma artık,lütfen.herkes öküz olacak diy bir şey yok..

bu hamileliğimde bizde de ilişki yasak şükür ölmedik yaşıyoruz..bebeğimiz sağlıklı olsunda ne önemi var.

cute sayılı gün çabuk geçer inan öyle..sen lütfen bol bo dua et..doğumdan sonra parada kazanırsın durumunuzda düzelir.ege de kreşe başlar herşey yoluna girer..ege konusunda yazdıklarında ağlamamak için çok zor tuttum kendimi en çok o konuda paylaştım hislerini.biliyosun benimde iki oğlum var ve tek korkum ya ani bişey olursa onları nereye kime bırakırım.annelik böyle bi şey işte :KK43: nolur artık yıpratma kedini yedin bitirdin kendini yeter ama.sana da yazık lütfen :KK43:

Nemicimaslıdna o konuyadegınmeyecektım cunku gercekten o gunden berı esımle yalnız kalamadık cumaaksamı benım annem dunde onun annesı burdaydı

konu su kı esım kanama alanın kapanmamasındanda suyun azlıgalete gıtmındada benı sucluyor masallah doktorda buna canak tuttu
suyla aran yokmu dedı olabılır dedım bebeıgn suyu az dedı
kanama alanı ıcıdne yatacaksın care yok dedı yatmak derken bır gun tamamen yatamıyorum oturuıyorum mesela suandada oturuyorum esım bana senı yataga baglıcak altına bez koyacagız deyıp doktordan benı getırdı kı zaten evde hapıs hayatı yasıyorum bırde yataga baglanmakta nedır

yaptıklarımda su mesela bugun ılk kez yanımda kımse yok o yuzdne kahvaltgımı usulca hazırladım yedıgım hersyeı masada bıraktım tuvalete gıtmısken balkona cıkıp nefe slaıyorum bunu gunde ıkı kere yapıyorum kapı calınınca duymadıklarında kapıyı acıyorum zaten zırt pırt tuvaletteyım

neyse zaten ben bu konuyla ılgılı ufak caplı bır sınır krızı yasadım benı nasıl sucluyorusn dıye ayrıca esımın aılesı son derdım olmalıya onlarda aynı tavırdalar yatmadıgımı dusunuyorlar he soyle dıyım o yogun kanamalarda elbette balkona cıkmadım tuavlete gıdfıp dondum ancak suanda ara ara kanamalarım oldugu ıcın o kadarınıda yapıuorum cunku nefes alamıyorum

nemicim suna gercekten ınan onur oyle bırı degıl bız onurla ege 14 aylık oldugundan ıtıbaren beraberız ve gunler gecırdık egenın bıyolojık babası onu 19 aylıkken aramıstı bunu yazmıstım o sırada bana muhtıs destek oldu egeyı ona teslım etmeye gıdenlerın yanındada o zaman sadece sevgılım olan esımde vardı ve gercekten bunlar yasanırken cok uzgundu sonra sunnet olduk bır suru sey yasadık hep onur vardı yanımızda

ben annemle aynı korkuları paylasmıyorum ama eskı esımın yasadıgı seyı yasarmıyım kısmı hep sıkıntı ama sadece esım ıcın degıl kendım ıcınde sevısebılır durumda olsaydım kendımı daha guvende hıssederdım o ayrı mesele

suanda bıraz agrım var bacagıma vuran sanırım kanama var ben bıraz uzanıyorum okurum ama yazamam

Allah bazen belkide elimizdekilerin değerini bilelim diye veriyor bu hastalıkları...Bazende günahlarımızaa karşılık...Yani bilemiyoruz ne nedendir..

Hamileliğimde 4 5 ay mide bulantısı kusma yaşadım,hastaneye yattım bir sürü serum yedim.Maddi durumlarımızda iyi değildi...Yanımda kimse yoktu annem bile yoktu...Ne akraba,ne komşu...Kendi kendime ağladım kustum,aç aç gezdim fenalaştım...Doğuma eşimle gittim kimse yoktu yanımızda...Baya bir borç içindeyken tam kızımı doğurmadan bir gün önce tapuda kaynanamlara ait bir tarlayı satmak için imzam gerekiyordu.İmzayı attım ertesi sabah doğumdaydım.Nasıl olacak derken oradan gelen parayla borçları kapadık.Yani çocuk kısmetiyle geldi hakikaten...Sonra yine kredi kartları sıkıştı yine ödemeler arttı...Çok sevdiğim arabamızı sattık...Öncesinde bir arabamız vardı onu da satmıştık.O zman çok üzülmüştüm ama nedense ondan daha çok sevdiğim araba satılırken üzülmedim...Çünkü olgunlaşmıştım...Çünkü herşeyin ALLAH tan geldiğini iyi anlamıştım...Sadece ALLAH a sığınmak en huzurlusu biliyormusun ??? Hani derler ya RABBİNE DÖNÜP NE KADAR BÜYÜK DERDİM VAR DEME,DERDİNE DÖNÜP BENİM BÜYÜK BİR RABBİM VAR DE diye...Allah binlerce kez yardımcınız olsun.Hepsini aşarsınız Allahın izniyle...Bu imtihan karşısında göstereceğin sabır senin cennetteki dereceni bir kat daha artıracak diye düşün...O yüzden sıkıntılarımıza şükretmemiz lazım yani...Umarım bebeğin sağlıkla doğar,eşinle herşey çok güzel olur,maddi sıkıntılar biter..

Nemicimaslıdna o konuyadegınmeyecektım cunku gercekten o gunden berı esımle yalnız kalamadık cumaaksamı benım annem dunde onun annesı burdaydı

konu su kı esım kanama alanın kapanmamasındanda suyun azlıgalete gıtmındada benı sucluyor masallah doktorda buna canak tuttu
suyla aran yokmu dedı olabılır dedım bebeıgn suyu az dedı
kanama alanı ıcıdne yatacaksın care yok dedı yatmak derken bır gun tamamen yatamıyorum oturuıyorum mesela suandada oturuyorum esım bana senı yataga baglıcak altına bez koyacagız deyıp doktordan benı getırdı kı zaten evde hapıs hayatı yasıyorum bırde yataga baglanmakta nedır

yaptıklarımda su mesela bugun ılk kez yanımda kımse yok o yuzdne kahvaltgımı usulca hazırladım yedıgım hersyeı masada bıraktım tuvalete gıtmısken balkona cıkıp nefe slaıyorum bunu gunde ıkı kere yapıyorum kapı calınınca duymadıklarında kapıyı acıyorum zaten zırt pırt tuvaletteyım

neyse zaten ben bu konuyla ılgılı ufak caplı bır sınır krızı yasadım benı nasıl sucluyorusn dıye ayrıca esımın aılesı son derdım olmalıya onlarda aynı tavırdalar yatmadıgımı dusunuyorlar he soyle dıyım o yogun kanamalarda elbette balkona cıkmadım tuavlete gıdfıp dondum ancak suanda ara ara kanamalarım oldugu ıcın o kadarınıda yapıuorum cunku nefes alamıyorum

nemicim suna gercekten ınan onur oyle bırı degıl bız onurla ege 14 aylık oldugundan ıtıbaren beraberız ve gunler gecırdık egenın bıyolojık babası onu 19 aylıkken aramıstı bunu yazmıstım o sırada bana muhtıs destek oldu egeyı ona teslım etmeye gıdenlerın yanındada o zaman sadece sevgılım olan esımde vardı ve gercekten bunlar yasanırken cok uzgundu sonra sunnet olduk bır suru sey yasadık hep onur vardı yanımızda

ben annemle aynı korkuları paylasmıyorum ama eskı esımın yasadıgı seyı yasarmıyım kısmı hep sıkıntı ama sadece esım ıcın degıl kendım ıcınde sevısebılır durumda olsaydım kendımı daha guvende hıssederdım o ayrı mesele

suanda bıraz agrım var bacagıma vuran sanırım kanama var ben bıraz uzanıyorum okurum ama yazamam

aaahhh ah çeken biliyo işte acaba bayan doktora mı gitsen, cidden erkek jinekologlar ne kadar iyi olursa olsun hamileliği bilmiyolar sadece iş onlara göre, bende 10 gündür su içemiyorum çok fazla, ama dakika başı tuvaletteyim hamileliği bilmeyen bunu anlamıyo işte yat dendiyse put gibi duramazsın ya kendini dinlemekten iyice bunalırsın, ya yanında sürekli birileri duracak yengen olur annen kv olur işleri bu olacak yani,seni oyalıcaklar, 14.haftayada girdin bebek tutundu sana ben kötü bişey olacağını düşünmüyorum açıkçası

suanda bakamasamda benden bıseyler akıp gıdıyır sankı kan manasında :26:

Cute ,üzülme nolur,Allah büyük ,rabbim sana şifa versin, hayırlısıyla sıkıntılar gelir geçer, karamsar olma eşine oğluna sarıl ,ne zaman görülmüş ki geceden sonra güneş doğmasın:KK66:

Evet kizlar kanamam oldu bir anda bir ped doldu yine yengem geldi pedimi degistirdik hic kimildamadan yaticam aksi gibide yalnizim Allah yardim etsin bana

bu kadar yoğun kanamaya doktor kan ilacı falan yazdı mı halsiz bırakır çünkü insanı, adet dönemi bile benim 1 gün fazla sürse kendimi kötü hissederdim

Bence o alanin kapanmasi icin kanamanin olmazsı lazim.olsun ki kapansin gitsin rahatla sende cnm.

Benimde oyle kanaya kanaya kapandi.ins.seninde az kaldi.

Aysuncum kan sanki ciril ciril bu kadar kanaman olmusmuydu
Biraz agrim var kasik karin vajinada insallah yine parca gelmez
Cok korkuyorum

Hayie nemi hic bisey vermedi dr
Bir ped doldu yenisini takip yattim bakmaya cesaretim yok bisey varmi diye resmen kitlendim

aklın çok karışmış. herşeyden korkar olmuşsun. bu kadar düşünme. sen hamilesin. senin üzülmen bebeğini de olumsuz etkiliyor.
para sıkıntısı ne kadar varlıklı da olsa her aileyi mutlaka ömründe bir kez de olsa buluyor. ama emin ol Allah kimseyi çaresiz bırakmaz. rızkınızı öyle bir yerden gönderir ki anlamazsınız bile. oğlun hakkındaki endişelerini anlıyorum. ne desem ki. eşinin kendi öz oğlu egenin bir tık üstünde olacaktır. ama önemli olan bunu egeye belli etmemesi. burda en büyük görev sana düşüyor. o çocuğu boynu bükük bırakacak bir hareket yapmayın:KK50: yapmazsın tabii de onun doğumdan sonra ruh hali farklı olacak. bebeği sevmeniz, öpmeniz, ilgilenmeniz çok zoruna gidicek. bu konuda psikolojik destek alması bile gerekebilir.
babanın işi senin için büyük bir kapı bence. az deme. insan sıkıntıdayken 50 tl bile büyük bir para. koltuğunu indir dükkana. otur akşama kadar. paranı al. baban hem yorulmana izin vermez hem de hakettiğinden fazlasını verir.
bol bol dua et. içini ferah tut.Allah yardımcın olsun..

Evet canim benimde cok kanamam oldu.ama sejin bu haftalarinda kapanmisti senin biraz uzun sürdü

Igneni oluyormusun haftada 2 ol en az..

Bebegin buyudu bu saatten s o nra kotu bisey olsa agridan sancidan duramazsin Allah korusun..

Bebegin iyi bence..o alan bitmeli iste..igneni ol ilacini ic mutlaka

Son düzenleme:
biraz fazla yüklenmişsin sanki kendine:KK31:
birçok kişi hamilelikte sorun yaşıyor,maddi sıkıntısı birkaç ay değil bir ömür süren aileler var
hassas bi dönemdesin,buluttan nem kapıyosun bence
ne güzel ailen destek olmuş işte ne demeye hemen eşim oğluma bakamaz diye verdiler diye düşündün ki(durumunu biliyorum bu arada)
babanın dükkanında çalışma imkanın var madem,kanamaların bittikten sonra çalış bence
hiç yoktan iyidir,560...
sadece 600le geçinmeye çabalayan insanlar var
bol bol dua et,bu mübarek günlerde Rabbim kapısından eli boş göndermez inşallah:KK34:

Aysuncum ciril cirul demisim siril siril dicektim :)
Bu sabah orogestan hapimi gec ictim ondami oldu yoksa kahvaltimi hazirladim diyemi yoksa sebebsizmi

Suanda devam etmiyodur insallah 25 gun bugun o yogun kanamada geceli 13 gun olmustu hersey duzeliyo diye dusunuyodum ay biraz agrim var aslinda kucuk karin denen yerde
Her boyle kandan sonra pihti parcalari geldi benden kusucam simdi o olacak
Uyusam uyuyamaki :KK43:

Yolcu ; ben hic biseye musads etmem esimse etmez o gunleri gorebilecekmiyiz
Boyke kanama olunca olmemden korkuyorum cok fena bencilmiyim acaba :KK43:
Ve beni kan tutuyo

Buarada aysun gunde iki tane progestam hap ve oglende igne vuruluyorum birazdan hemsire gelir kapiyi kim acicaksa :KK43:

Esimde kanama alanin kapandi gozun aydin diyor bana aysuncum senin kanama alaninda kanla kapanmusti boyle bie anda olan yogun bir kanamaylami olduki

cute hergün proloton depot oluyosun dimi yani düşük iğnesi deniliyor yağlı yakıcı bi iğne?

canım konularını pek bilmiyorum ama yazını baştan sona okudum..ALLAHIM BOL VE ACİLL ŞİFALAR VERSİN SANA İNŞALLAH..
üzüldüm yakın olup sana bi çay demleyip dertleşmek isterdim sağlık olsun çok içten yazdığımı bil..
bak o kadar kötü değilmiş durumunuz yani hayatın iniş çııkışlarından biri..unutma her inişin bi çıkışşı vardır ve hiçbirşey sonsuza kadar sürmez ne iyi ne kötü şeyler..sen bi süreçtesin bebişin hayırlısıyla doğsun inşaallah bu dertlerin bitecek umutlarınyeşerecek.. bu aralarda eşinle sık sık iletişim kurmaya çalış ama güzel şeylerden bahsedin sıkıntıları gün içindeki ağrı ve tedirginliklerini değil kalan azda olsa umutlarını yansıt ona ..bunun bi süreç olduğunu beraber aşıp bebeğinize kavuşup sonra yine çabalayıp sırt sırta verebileceğinizi konuşun ..cinselliktede tabii ki hakkın eşinle olmak istemen ama azcık sabır ikinizede..olmadı bunun bile sogbetini yapabiirsiniz cinsel özlemlerinizin muhabbetlerini olmadı biriktirrsiniz işte herşey düzelsin şöyle yaşayacağız vss gibi..
üzülmekte haklısın ama hepp kötü eyleri yazmışsın haliyle beynin hayatının hep kötü yönlerine yönelmiş durumda istesende şuan daha iyi olamazsın
şöyle bi silkelen kıyafetini değiştir bi saçını topla eğleceli şeyler okuyup izle..derdin içindeyken o derde çokyogunlşmamak gerek yutar seni yoksa..
allaha şükür kötü hastalığa yakalanmamışsın bak böle düşünbu dertlerin sonuda güzel öncelikle bebeişçikk yani onunla tekrar gülümseyeceksin sonra vücudun ağrıların sıkıntıların bitecek ve unutma bebek nasibiyle gelir sen umutsuzluğa düşme dualarını eksik etme..doğumla birlikte nasılda yoluna girer allahın izniyle..

X