Deri altı implant

Bence böyle şeyler kullanıp hormonlarınızla oynamayın. 3 paket sigara da içiyormuşsunuz. En iyisi kondom. Size zararı yok, hatta enfeksiyonlardan da korur.
Abla kafamda hep acaba taştı mı ıvır zıvır oluyor inanın psikolojikmen çöktüm artık en güvenilir bu şuanda pek bir yan etkisi yok adetimi bekliyorum zaten

Çip takacaklar dedigimizde dalga gecenler vardi 😐😂

Ben bu yontemle hamile kalani okudum..ne kadar dogru bilmem.. bana gore sagliksiz bosa hormon

Valla bu cevabı bende bekliyorum kola taktiriyorlar o implant onu ordan nasıl koruyor gerçekten anlamıyorum yaptıran vardır insallaj cevap verirler bende haptan kurtulurum en azından taktiririm implanti
mrb ben ikinci defa taktırdım diğer korunma yöntemlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum doktorum (yeğenim) bunu önerip uyguladı

Bu sefer başka konu ile geldim aranızda Deri altı implant kulananlar varmı veya cevresi regl olur olmaz taktırcam düğüne az bir süre kaldı denemek istiyorum açıkçası
Konuya hiç hakim değilim etrafımda yaptıran da olmadığı için bilmiyor ve bu konuyu da merak ediyorum açıkçası. Çünkü mantıklı geliyor taktırmak, bu arada hâyırlısı olsun

Valla bu cevabı bende bekliyorum kola taktiriyorlar o implant onu ordan nasıl koruyor gerçekten anlamıyorum yaptıran vardır insallaj cevap verirler bende haptan kurtulurum en azından taktiririm implanti
Ben taktırdım asla memnun kalmadım. Birkaç ay aşırı adet oldum hiç durmadı nerdeyse. Sonra kesildim şiştim 6 ay olmadım sinir krizleri geçirdim aşırı öfke nöbetleri geçirdim sakın yapmayın bunu kendinize

X