Lekeler, Çiller Dermamelan ve cosmelan yaptiranlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

melys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2011
12
2
Cildine leke problemi icin Dermamelan yada Cosmelan yaptiranlar yaptirmayi dusunenler gorus ve onerilerinizi alalim lutfen

Bende dermamelan yaptirmayi dusunuyorm ama tavsiye daha once yaptiranlardan fikir almak istiyorm kimse yokmu bu islemi yaptiran?

Bende dermamelan yaptirmayi dusunuyorm ama tavsiye daha once yaptiranlardan fikir almak istiyorm kimse yokmu bu islemi yaptiran?

Arkdaşım arama motoruna cosmelan yaz yaptıranların konuşmaları çıkıyor zaten. Memnun kalan bi tane insan yok. İlk başta geçiyormuş lekeler sonra geri geliyormuş. Doktorların para tuzaklarından biri bu da bence.

Arkdaşım arama motoruna cosmelan yaz yaptıranların konuşmaları çıkıyor zaten. Memnun kalan bi tane insan yok. İlk başta geçiyormuş lekeler sonra geri geliyormuş. Doktorların para tuzaklarından biri bu da bence.
Ben 12 gün önce yaptırdım çok da mutluyum..

Bekleyin bakalım daha yeni yaptırmışsınız, umarım fayda görürsünüz ama uzun vadede fayda alabilene henüz rastlamadım.

Ben daha gecen cuma yaptirdim quartz clinique istanbulda, herzamanki peeling gibi surduler fark sa yanma filan olmadi, sadece benim uzuldugum avrupadan geldigim icin 1600 euro odetmeleri watsapp konusmamizda 450 dediler , arkadasimiz Can bey yanlis miktar yazmis diye ustunu kapatip miktari baya yukseltiler 1600 euro, simdi de burda bakiyorum paket 235 euro.. sikayet edince dolandirmadik diyor lar.. ya napdilar peki....dikat edin lutfen bu klinieke yuzumuz deki lekeler rahatsiz caresiz oldumuzu goruyorlar ve miktari kafalarina gore uyguluyorlar.. bide avrupadan oldugunuz bildiklerinde dupe duz dolandiriyorlar. .. herkeze tavsiyem hastane yaptirin boyle kliniek lerin sonucu beli

Eklentiler

• 20230927_161247.jpg
    20230927_161247.jpg
    151,5 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20230927-152621_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230927-152621_Samsung Internet.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 40
  • 16958242026625168735548071011591.jpg
    16958242026625168735548071011591.jpg
    151,8 KB · Görüntüleme: 38
Ben daha gecen cuma yaptirdim quartz clinique istanbulda, herzamanki peeling gibi surduler fark sa yanma filan olmadi, sadece benim uzuldugum avrupadan geldigim icin 1600 euro odetmeleri watsapp konusmamizda 450 dediler , arkadasimiz Can bey yanlis miktar yazmis diye ustunu kapatip miktari baya yukseltiler 1600 euro, simdi de burda bakiyorum paket 235 euro.. sikayet edince dolandirmadik diyor lar.. ya napdilar peki....dikat edin lutfen bu klinieke yuzumuz deki lekeler rahatsiz caresiz oldumuzu goruyorlar ve miktari kafalarina gore uyguluyorlar.. bide avrupadan oldugunuz bildiklerinde dupe duz dolandiriyorlar. .. herkeze tavsiyem hastane yaptirin boyle kliniek lerin sonucu beli
Sonuç aldınız mı lekeler için, her klinikte de yaptırılmaz bu işlem

15 günlük süreçteyim şu an lekelerimde henüz açılma olmadı Ankara’da yaptırdım işlem sonucu tam olarak 3 haftadan sonra görülmeye başlayacağımı söyledi devam kremini kullanıyorum yüzüm hala kırmızı sabırla devam ediyorum bakalım

İstanbulda mea bahçehir de yeşil iksir diye birsey yapıyorlar instagram da gördüm Burda yaptıran varmıdır ki bi de Çanakkale’de Meltem çetin diye bi doktor var kafayı yiyeceğim artık ya napcas böyle

X