Dermapen sonrası sorunları

Clkrky

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
56
10
Merhabalar; dün dermapen +somon dnA serumu uygulandı yüzüme ve bugün de pazar olduğu için kimseye ulaşmadım buraya yazmak istedim.Yüzüm inanılmaz derecede şişti,gözüm açılmıyor resmen ve yanmış gibi tüm yüzüm bazı yerler kırmızı ama çoğunlukla kahverengi oldu.Bu normal mi?sadece kabul bağlasın diye mi bu şekilde yoksa yüzümün gerçekten yanmış olma ihtimali var mı? :KK43: lütfen yaptıran varsa fikir verin.

Merhaba malesef konuda bilgim yok fakat somon DNA dermapen izlemi yaptirmayi bende düşünüyorum acaba memnun kaldınız mı devam ettinizmi benim biraz gözenek problemim var birazda açıkçası çok pürüzlü ve mat bir cilde sahibim purussuze yakın bir cilt elde edeceğini dusundusundugumden yaptırmak istiyorum. Değermi sizce gözle görülür bir sonuç elde ettinzmi

Merhabalar. Ben tek seans yaptırabildim sadece maalesef; ama tek seansta bile olumlu sonuç aldım aslında lekelerim için. Gözeneklerde çok bişey gördüm diyemem ama ordakiler diğer seansları da yapmamla etkisini tam göreceğimi söyledi.
Niye diğer seanslara gitmedim? En büyük sorunum lekeydi ve bayaa geçti gibi geldi ve benim cildim çok tepki gösterince dermapen sonrası(yukarda şikayet ettiğim gibi şiştim acıdı filan) biraz çekindim; başka şeylere çevireyim dedim seanslarımı.
2. Sebep de sonrası 4 günde filan iyileştim ; ilk seansı çok yoğun çalışmışlar ve işten ayrılabileceğim o kdar uzun zamanım olmadı. Bazı ciltler 2 güne normale dönüyormuş ama.
Sonuç olarak işe yaradı mı; lekelerime yaradı. Ama devam ettirmediğimden benim hatam.

Dermapen sonrasi yuzumde bu sekilde cizgiler olustu kalici midir bilgisi olan var mi 20200223_170807.jpg

Dermapen sonrasi yuzumde bu sekilde cizgiler olustu kalici midir bilgisi olan var mi Eki Görüntüle 2595578
Merhaba ilk seansinizmiydi, ben baya kapsamlı bir araştırma yaptım dermapen işlemleriyle ilgili bu çizgi kalma sorunu cihazın yanlış haraketlerle kullanılmasından kaynakliymis eğer çok derin değilse kısa sürede geçer izleri fakat bu şekilde iz kalan ve izleri geçirmeye çalışan çok kişiyi okudum dikkat edin bence yaptirdiginiz yere

Arkadaşlar dermapen iğnelerini bir nevi dövme makinesi gibi düşünün ordaki hücreleri yok edip yeni oluşum yapıp cildi toparlamak amaçlıdır lekelere iyi geliyor çünkü deriyi inceltip üsteki deriyi kavlatıyor kıssa vadede güzel sonuçlar versede ilerleyen yıllarda aşınma sebebi ile cildiniz çok ince ve sarkmaya müsait olacaktır dendiği kadar mükemmel bir icat olsaydı lakin her yer çalkalardı ve bilinçsiz kullanım durumunda iğne izleri malesef geçmeye biliyor makinanın hızını ayarlayamadıklarında gözenek sorunu artıyor elbette iyi yapabilen yerler vardır ama makinanın amacı bu zaten cildi yara yapıp oraya gerekli canlılığı kazandırmak ne denli oranla doğru olduğu tartışılır dermapen yaptırmak yerine daha steril olan dermapen iğneleriyle sizde rahatlıkla yapabilirsiniz eğitici videolar ile çünkü dermapen sırasında yüzünüzün kızarması normaldir ama kanaması ve şişmesi değildir 🙏🏻

X