Dermiod kist ameliyatı

dalgicbayan

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
88
25
25
Üç hafta önce dermoid kist ameliyatı oldum yumurtalıklarimda hiç bir zarar çıkmadı alınmadı da çok şükür başından geçen varmı ameliyat sonrası gebelik çocuk hemen kalan yada deneyimleyen?

Üç hafta önce dermoid kist ameliyatı oldum yumurtalıklarimda hiç bir zarar çıkmadı alınmadı da çok şükür başından geçen varmı ameliyat sonrası gebelik çocuk hemen kalan yada deneyimleyen?
Merhaba benim tüplerimin alinmasi sırasında dermoid kist olduğu görüldü ve alınmışti.
Ama zaten tüplerim alındığı için ben tüp bebek yaptiriyorum suan 4 haftalık hamileyim.

Ya :KK43:(( benim alınmadı fakat bende de tedavi gerekir mi acaba :KK43:(
Doktorum bana onlarin belli bir cm ye ulastiginda mutlaka alinmasi gerektiğini ama o belirli cm ye kac yilda ulasir ulasir mi on goremeyeceklerni soyledi muhtemelen sizin ki küçüktür almadiklarina göre belki hic buyumeyedebilir ☺️

Doktorum bana onlarin belli bir cm ye ulastiginda mutlaka alinmasi gerektiğini ama o belirli cm ye kac yilda ulasir ulasir mi on goremeyeceklerni soyledi muhtemelen sizin ki küçüktür almadiklarina göre belki hic buyumeyedebilir ☺️
Benim 6 yada 7 cm mis yumurtalık dahi bişi almadım gayet normal dedi umarım Allah'ım hiç kimsenin kucagini boş birakmasin hep birbirimize dualar edelim

Merhabalar ben 11 haftalık gebeyim maalesef burnumdan nefes almakta zorlanıyorum ve ameliyat olmam gerekiyor doğumda bana sorun olacağını düşünüyorum böyle bir ameliyat olan var mı yada olduğunu duydunuz biri?

X