Dermoid Kist

Felis catus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2016
1
0
Merhaba arkadaşlar,
Geçtiğimiz günlerde yoğun bir ağrı ve kusma sebebiyle acile gittim. Tomografide dermoid kistim olduğu ortaya çıktı. Biraz büyükmüş sanırım. Ameliyat olmam gerekecek muhtemelen ama çok korkuyorum. Bu süreçten geçen, bu süreci atlatan var mı? Ameliyat nasıl geçti, sonrasında neler yaşadınız? :KK42:

Bir de en önemli soruyu sorayım.. Gaziantep için doktor önerisi olan var mı? Hangi hastaneye gitmem gerekiyor hangi doktoru tavsiye edersiniz? Maddi olarak çok külfetli bir ameliyat mı? :110:

Ben varım ama benimki ağrılı değildi ve 10 cm di yumurtalıkla beraber alındı ve bir maliyeti olmadı çünkü özelle konuştuğumda bana devlet hastanesinden doktor bulacaklarını ve pahalı olacağını söylediler ameliyat olursan ben bilmiyordum kimse yönlendirmedi ahm testi yaptırmak gerekiyormuş

merhaba
Flora çitgez diyorum başka bişey demiyorum
23/11/2017 tarihinde Surp pirgiç Ermeni̇ hastanesinde kist ameliyatı oldum her iki yumurtalığımda kist vardı ancak 4 tane hastane ve başka doktora gittiysem de hepsi bu basit kist dendi en son bide bu hastaneye gittiğimizde flora hanıma karşılaştık ve muayene gittiğimde hepsine karşı bu basit kist değil dedi ve gerçekten dediği gibi çıktı benım diğer doktorlar tam 1,5 sene mi yedi bende flora hanımı tanımış şanslı kişilerden biride benım hayatta tanıdığım en güler yüzlü en temiz kalpli kapısında sıra beklerken hiç bıkmadığım tatlı dilli doktor olmaktan başka insan gibi insan olmayı becerebilmiş birisi kafanızdaki tüm sorulara
İçtenlikle cevap veriyor doktor mu arkadaş mı ablamı bilmiyordum flora hanım eşittir bağımlılık yapar allah ondan razı olsun biz flora hanımdan çok razı olduk rabbim gönlünde geçen herşeyi kabul etsin ameliyattan sonra hiç omuz agrım olmadı çok rahat bir şekilde hastaneden ayrıldım ameliyat ekibide çok ilgiliydi allah hepsinden razı olsun ayrıca flora hanımın asistanı melis hanımıda unutmadım Güler yüzüyle anlayışlı olmasıyla bize her zaman yardımı dokundu onunla herşey gönlünce olsun

Benimde 2 tarafda var dermoid kist 4 buçuk ve 5 cm doktorların bir kısmı ameliyat diyo bir kısmı gebelik olsun gebelikle beraber sezeryanla alınsın diyo çok endişeleniyorum acba bu durumuyaşayan nasıl bir yol izledi yazabilir mi

X