Dert yok, Sohbet var.... :)

malesef yurtdisindayim...bi ara burda akapunktura gittim baya bi iyi gelmisti ama simdi yine cok sIk olmaya basladi ataklar...

birazda bilgisayardan kaynaklaniyor sanirim

annene ne gibi tedavi uygulanmisti?

ilgin icin tesekkürler

Annem uzun bir süre kontrol süresinde kaldı...Defter vermişti doktor ona ağrıların başlama saatini ve bitiş saatini filan detaylıca yazmıştı ona göre ilaç tedavisi uygulamışlardı... Migren geçmiyor zaten çoğu doktor ölene kadar sizinle gider diyor amaç ağrıları hafifletebilmek...Önceden annem 2-3 gün çekerdi başını kaldıramazdı ama şu an saatlerle atlatabiliyor ve eskisi gibi olmuyor ağrısı... :KK34::KK34: Umarım sizde çözüm bulabilirsiniz...

Annem uzun bir süre kontrol süresinde kaldı...Defter vermişti doktor ona ağrıların başlama saatini ve bitiş saatini filan detaylıca yazmıştı ona göre ilaç tedavisi uygulamışlardı... Migren geçmiyor zaten çoğu doktor ölene kadar sizinle gider diyor amaç ağrıları hafifletebilmek...Önceden annem 2-3 gün çekerdi başını kaldıramazdı ama şu an saatlerle atlatabiliyor ve eskisi gibi olmuyor ağrısı... :KK34::KK34: Umarım sizde çözüm bulabilirsiniz...

ilk firsatta bende gidecegim doktora...iki cesit ilac vardi ama ikiside fayda etmiyor malesef...bakalim...annen adina sevindim...gercekten cekilmeyen bir agri bu

Selam kızlaaaaar :KK70:
Anam ne güzel topikmiş burası, çok sevdim.
Biraz geç kaldım ama yine de hayırlı olsun elmayra'cım, başarılı olmuşsun :KK16::KK16:

Bu konuyu benden baska kim okuyor Allah askına? Hadi konu sahibi benim okurum da ziyaretci kim?

X