Dert yok, Sohbet var.... :)

2012 ye harika başlıyorum ben. :nazar: Maaşlarımız donmayacak+süper bi zam alıcam. Kociş mesleğinde kendini geliştirebileceği bi fimaya iş görüşmesine gitmişti 3. görüşmeyi yaptılar dün pazartesi oraya başlıyor :KK70:

Dün akşam 2 yıllık kalkınma planımızı yaptık :KK70: 2012 yazında arabayı yeniliyoruz, Ekimde eve giriyoruz. 2013 te cocuk yapıyoruz :)

Şaşkınlıktan küçük dilimi yuttum :KK70: Onu öyle karşımda planlar yaparken görünce çok heyecanlandım. :)

Bi de makamdan kurtulursam değmeyin keyfime :124::118:

Kul kurar kader gülermiş :KK31:

Sevgili Arkadaslar;

latin
ya da ballroom dans / damat ya da gelin dugun / nisan / soz ayakkabilarina ihtiyaci olan varsa lutfen bana adresinden yazarak haber versin.

ÇİN MALI OLMAYAN (baska ğlkelerden gelen Çin malı hiç değil)%100 TÜRK ustasının el emeği olan (atelyeyi gezebilirsiniz), %100 gerçek deriden, %100 size uygun çünkü ayağınızın ölçüsü alınarak yapılan ayakkabılar. Bir kere olsun size özel bir ayakkabınız olsun ,-) Bunu hissetmek size özel gelecek ,-)

Not: Reklam unsuru yapmamak için site ve marka adı vermedim ama bahse konu ayakkabılar zaten halihazırda ebay ve alibaba'da o müşteri kitlesine özel fiyatlarla satılmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
01.jpg

X