Saç Uzatma Yöntemleri Dertlerim sacimla ilgili?

Malesef saçlarım yandığı için bnde kısa kestirmek zorunda kaldım. Keratin bakım uyguluyorum ve her duştan sonra saçıma maskesini uyguluyorum saçlarım bayağı toparlandı ve uzadı.

Madem kestirdin. Yarın uzayamaz. Ama tadını çıkar. Internette kisa saçların Nasıl şekillendirme yapılıyor bakabilirsin.
Tavsiye veremediğim için üzgünüm.

Lavanta suyu saçı hızlı uzatır
Lavantayı kaynat bir taşım
Soğusun saçlarına spreyle uygula hızlıca uzar
Demir hapı da saçı hızlı uzatır ama bunu kullanman için önce doktora git

At kuyruğu şampuanı al çok iyi uzatıyor . İndirimsiz biraz tuzlu bi fiyatı var ama farklı bayağı iyi , bikaç ay önce saçlarım yandığı için omuz hizasında kestirmiştim şu anda gögüslerimin tam altında .:) hem maske yaptım hem bu sürekli bu şampuanı kullandım

Saçlarının nemli olmasına dikkat et kuru saçlar çok yıpranıyor.bunun dışında at kuyruğu şampuanı bende denedım uzatıyor.soğan suyu,sarımsaklı şampuan,karışık bakım yağları,saç kremi eyer saçın kuruysa ,kuru maya maskesi,yumurta maskesi,aklıma gelenler bunlar hepsini denemiştim ve uzatıyor hepside,haftada 1 kere bakım yapman saçının hızlı uzamasını sağlar.bide kendi yağıyla yağlanmasıda saça çok iyi geliyor ve uzatıyor.bunların hepsini denedim ve işe yaradı tavsiye ederim,:kahve::21::KK75::KK36:

Lavanta suyu saçı hızlı uzatır
Lavantayı kaynat bir taşım
Soğusun saçlarına spreyle uygula hızlıca uzar
Demir hapı da saçı hızlı uzatır ama bunu kullanman için önce doktora git
Lavanta suyunu hiç denememiştim,içine başka şeyler katılıyormu ?yoksa sadece lavanta suyumu?

X