Saç krizi. Ben mi abartıyorum?

Ben böyle konuların bardağı taşıran damla olduğunu düşünüyorum iki çocukla bunalmış ya da başka sorunları var saçtan patlak veriyor. Konu sahibini tenzih ederek olur da başkası okur diye şunu da ekleyeyim; " kardeşim enerjinize güvenmiyorsanız ,genel sorumluluklar sizdeyse ikinci çocuğu çok çok düşünerek yapın. Yoksa oturup bağlanmayan saça aglarsiniz."
Enerjime tabii ki güvenmiyordum. 43 yaşında doğurdum ikinciyi. Doğal yollarla olmuyordu, olacağı tuttu. kendime güvenmediğim içinde aldıracaktım. Kocam zorladı.
bu kadar özelimizi yazmakta çok hoşuma gitmiyor. Ama işte bir konu açınca konudan alakasız yorumlarda geliyor. Mecbur hissediyorum.

Enerjime tabii ki güvenmiyordum. 43 yaşında doğurdum ikinciyi. Doğal yollarla olmuyordu, olacağı tuttu. kendime güvenmediğim içinde aldıracaktım. Kocam zorladı.
bu kadar özelimizi yazmakta çok hoşuma gitmiyor. Ama işte bir konu açınca konudan alakasız yorumlarda geliyor. Mecbur hissediyorum.
Allah bağışlasın. Acisini yasatmasin. Mesajımda sizi tenzih ederek olduğunu soylemistim. Olur da bu düşüncede olan biri vardır kararsızdır. Ben 30 yaşındayım ama malesef enerjim yok asla kendime güvenmiyorum biri bana ikinci çocuk diyince bile lafını kesiyorum. İkilemde olduğum bir dönemde biri bana " kendine zor bakiyorsun" diye hatırlatmasıni isterim😂 o mesajı da o yüzden yazdım.

Eğer başka sorunlarin patlaması saç yüzünden cikmadiysa lütfen uzatmayın kökü çocuğunuzda saglikla uzayacak. Bırakın kirlensin bir daha ne zaman elleriyle makarna yiyip saçını başını salça yapacak ki :) anın tadını çıkarın.

Kız nolucak ya uzar elbet bunun için sinir krizi geçirip, kalp kırmaya değmez gerçekten. Uyarırsınız eşinizi bundan sonra ben götüreyim en iyisi dersiniz. Ben erkek kuaförüne giderdim çocukken tam bi erkek çocuğuydum gerçi asdf ama er geç uzadı. Ben de kız çocukların da uzun saçı beğeniyorum ama olmuş bi kere dert etme.

Kız nolucak ya uzar elbet bunun için sinir krizi geçirip, kalp kırmaya değmez gerçekten. Uyarırsınız eşinizi bundan sonra ben götüreyim en iyisi dersiniz. Ben erkek kuaförüne giderdim çocukken tam bi erkek çocuğuydum gerçi asdf ama er geç uzadı. Ben de kız çocukların da uzun saçı beğeniyorum ama olmuş bi kere dert etme.
Bebem ❤️ Senin küçüklük fotograflarını gördüm. Dünya tatlısı bir çocukmuşsun 😍 İlk günkü sinirim geçti. Bizimki de bir müddet erkek Fatma formatında gezecek. Artık iş işten geçti 🤷🏻‍♀️

X