Dertleşmeye İhtiyacım Var

baştaki kavgayı anlatır mısınız eşinizin haklı olduğu?
ayrıca ikinizi de olgun bulamadım hele eşin çok çocukça davranıyor aileleri karıştırmak ne demek daha 1 yıl olmuş. tabiki bu hikayede olmazsa olmaz bebek hemen yapılmış çok lazımmış gibi. allah akıl fikir versin hepinize
Baştaki kavga çok boş bir mevzu onu dinlemeliydim ondan uzun uzun yazmadım ... Ben çocukça davrandığımı düşünmüyorum çünkü aramızda kalsaydı ben özür diler hatamı telafi ederdim o kadar akılsız veya çocuk veya cahil değilim... ayrıca hamile kalmam olayı evet bana kalsa en az bir sene ama maalesef eşimi ikna edemedim....ama hayırlısı buymuş bundan sonra artık kendi yolumuza döneriz çünkü böyle bir evlilikte bir çocuk büyütülmemeli

Ulaşım aracı yok ona veya başka birine tabiki ben yalvarmaam arabamızla mecbur gidecem...zaten bu sondu benim için bitti yani şimdi daha iyiyim kimse ailemi bu kadar üzemez kavga bizimdir haklı haksız bizde kalmalı
Şimdi nasıl daha iyisiniz ? Araba varsa hele ki ne diye yalvaracaksınız. Atlayıp gideceksiniz. Bu erkekler böyleyse sebebi sizsiniz biliyorsunuz değil mi ?

Şimdi nasıl daha iyisiniz ? Araba varsa hele ki ne diye yalvaracaksınız. Atlayıp gideceksiniz. Bu erkekler böyleyse sebebi sizsiniz biliyorsunuz değil mi ?
Hanımefendi karşıdan eleştirmek size basit galiba ehliyetim yok bu bir öyle atlayıp gidemem ayrıca kimseye yalvardığım yok ben kendi aileme gitmek istedim ve gittim burada anlatmaya çalıştığım mevzu başka.... insanları kapıya koyarak veya daha sert tepki vermek bir çözüm değil... ayrıca tabiki iyiyim kimseye bağlı değilim şimdiye kadar o mu vardı bir yola baş koymuş olabiliriz ama bitmeyecek anlamına gelmez.... benim için yolun sonuydu herkes kendine yeni bir hayat oluştursun ondan iyiyim onla gelmedim dünyaya onla da ölmeyiz

Hanımefendi karşıdan eleştirmek size basit galiba ehliyetim yok bu bir öyle atlayıp gidemem ayrıca kimseye yalvardığım yok ben kendi aileme gitmek istedim ve gittim burada anlatmaya çalıştığım mevzu başka.... insanları kapıya koyarak veya daha sert tepki vermek bir çözüm değil... ayrıca tabiki iyiyim kimseye bağlı değilim şimdiye kadar o mu vardı bir yola baş koymuş olabiliriz ama bitmeyecek anlamına gelmez.... benim için yolun sonuydu herkes kendine yeni bir hayat oluştursun ondan iyiyim onla gelmedim dünyaya onla da ölmeyiz
O zaman tam denginizle birliktesiniz. Çok mutluluklar.

X