Dertliyim kederliyim her şeyle sınanıyorum, hem boşanma hem sağlık hem komşu hem kreş, üstüne bir de aldatılma geldi 2 yılın özeti geliyor:(

Ben bademcik ameliyati olacagim zaman karsi yatagimdaki cocugu alip eve götürmüşlerdi. Ertesi gun ameliyat saatinden once giris yapmisti. Konusursaniz bu tip bisey yapabilirler
Evt konusacagim bensiz hic uyumadı durmadida bensiz derim artik bakalim

Çok küçük hem ihtiyacı elzem hemde korumak daha kolay olur ama büyük çocukları enfeksiyon kapmamasi içinde almıyorlar. Hastahane enfeksiyonu bakterileri çok tehlikeli olur gece kalması çok zor gibi
Bnm 2.5 yas bencede izin vermezler ama. sansima tek oda denk gelirse

Yani bu işlerden çok anlamıyorum ama karşı tarafın size aldattığını belirtseniz mahkemede onun telefon dökümlerini istetemez miydiniz
Tlf la konusan bi zaat degil akil hocasi cok onun whtptan konusur hep tlf konismayi sevmezdi önüme gelmedi 1 yildir is ardm diyebilir .bosanma oldu bizde ust mahkemeye gidicem orda tlf dökümü istemezler sanmam orda bi kere dilekce yaziliyor gerisi bekleme süreci

Bu pazar degil daha 15 gun var arastirma hastanesi bakarmi tlf yardimci olurlarmi bilemedim
Bakarlar. Dahili noyu bulamazsanız santral yönlendirir. Hangi branş sizi ameliyat edecekse onun servisini ararsınız veya yakınsa bir gün uğrayıp servisten bilgi alırsınız.

• Beğen
Reactions: Cac
Bakarlar. Dahili noyu bulamazsanız santral yönlendirir. Hangi branş sizi ameliyat edecekse onun servisini ararsınız veya yakınsa bir gün uğrayıp servisten bilgi alırsınız.
Yakin yolum düşebilir sormaya calisirim .teşekkür ederim

Ben bademcik ameliyati olacagim zaman karsi yatagimdaki cocugu alip eve götürmüşlerdi. Ertesi gun ameliyat saatinden once giris yapmisti. Konusursaniz bu tip bisey yapabilirler
KBB'de bu şekilde ameliyat sabahında odaya geçtim. Yatışta personel önceki tahlillerime baktı, birkaç şey sorup form doldurttu, alınacakları ve ertesi gün için yapmam gerekenleri söyledi o kadar. Yaşlı akrabalarım da genel cerrahiye sabahında gittiler. Yatış gününde yatırmadılar onları da.

Bu arada diğer sorunlarınız içinse sizin önceden oturduğunuz evde hakkınız var ise kamera yerleştirin evinize veya apartman kapısını görecek şekilde yerleştirin. Delil olur mu veya başınız ağrır mı onu bilemem ama. Avukata danışsanız daha iyi olur. Ben pusu kurardım sanırım ama eğer boşandıysanız bir işe de yaramayacaktır.

Eski eşinizin ve onun gibi alçakların yaptıkları burnundan gelsin inşallah.

• Beğen
Bnm 2.5 yas bencede izin vermezler ama. sansima tek oda denk gelirse

Ameliyati duyunca 1 gece kurtarmaz da dedim, siz yüzyuze konuşun yapılacaklari evde yaparsınız gece kalırsınız ama sonrasında nasıl çare olur bilemedim Allah yardımcınız olsun

• Beğen
Ameliyati duyunca 1 gece kurtarmaz da dedim, siz yüzyuze konuşun yapılacaklari evde yaparsınız gece kalırsınız ama sonrasında nasıl çare olur bilemedim Allah yardımcınız olsun
Evt dr 1 gece kalirsin dedi ama iyilesme sureci 1 ayda olan var 1 hafta olanda var dedi.
surekli yatarsan iyileşmezsin gezmen gerek dedi küçük cocgim var dedim kim yatırır beni.bana cok bagli babada olmayinca nasil olacak bilemiyorum Allah büyüktür .cok tesekkur ederim

Bu arada diğer sorunlarınız içinse sizin önceden oturduğunuz evde hakkınız var ise kamera yerleştirin evinize veya apartman kapısını görecek şekilde yerleştirin. Delil olur mu veya başınız ağrır mı onu bilemem ama. Avukata danışsanız daha iyi olur. Ben pusu kurardım sanırım ama eğer boşandıysanız bir işe de yaramayacaktır.

Eski eşinizin ve onun gibi alçakların yaptıkları burnundan gelsin inşallah.
Amin amin diyorum.Hakkimi Allah alacak 10 20 yil sonra gelincede bi anlami olmuyor .adam beni maddi olarak öyle ama öyle bir sıkıştirdiki mahvetti bütün düzenimi kocam diyorsun ha o ha ben diyorsin ama isin asli bosaninca oyle degilmis giden altinlarimami yanayim eve kadin getiriyor onami yanayım ameliyat derdim cikti onami üzüleyim bi dunya harc vekalet parasi çıktı onami offf

İnşallah 🤲herseyi tek basina yapmak cok yorucu ki hala küçük cocuk calismiyorum ama ise mecbur baslicam nafaka cok az artik yetismiyor bende calisnca okulu kursu benim işim nasıl olacak bilemiyorum.
insanın önünü görememeside üzücü
Ne kadarlık çocuğun
O herşeyi tek başına yapma olayını 1,5 yaşıyorum .. zor evet ama geçiyor

• Beğen
Amin amin diyorum.Hakkimi Allah alacak 10 20 yil sonra gelincede bi anlami olmuyor .adam beni maddi olarak öyle ama öyle bir sıkıştirdiki mahvetti bütün düzenimi kocam diyorsun ha o ha ben diyorsin ama isin asli bosaninca oyle degilmis giden altinlarimami yanayim eve kadin getiriyor onami yanayım ameliyat derdim cikti onami üzüleyim bi dunya harc vekalet parasi çıktı onami offf
Ameliyatın geçecek bu net , ciddi ve ağır bir hastalık değil …. Diğerleri da adım adım zamanla

• Beğen
Ameliyatın geçecek bu net , ciddi ve ağır bir hastalık değil …. Diğerleri da adım adım zamanla
Aynen öyle. Hep ust uste geliyor o yorucu sonra şükür diyorum vardir bi hayr gormem gereken almam gereken ders

Ah Kuzucuk , ben de 2 yaşındaki oğlumla koca şehirde bir başıma kaldım , işim şansımı evet ama para da her kapıyı açmıyor , para dediysem öyle para içimde yüzdüğüm bir işim yok , seni çok iyi anlıyorum ama neyse ki yaşlı da olsa annen etrafında , ben tek tamamen tekim
Onlarla mı yaşıyorsun

• Üzgünüm
Ah Kuzucuk , ben de 2 yaşındaki oğlumla koca şehirde bir başıma kaldım , işim şansımı evet ama para da her kapıyı açmıyor , para dediysem öyle para içimde yüzdüğüm bir işim yok , seni çok iyi anlıyorum ama neyse ki yaşlı da olsa annen etrafında , ben tek tamamen tekim
Onlarla mı yaşıyorsun
Evt onlarla yasiyorum ama cok zor aile evi yaslilar duzenleri vardi bozuldu dogununda doğusundalar bosanmayi kaldiramiyor annem surekli kavga vs vardi .suan ayda 2 ye dustu hala kabullenemiyor giden ziynetlerinde hirsi var tabiki de. bisey diyemiyorum hakli ayri eve cikmayi cok istirum ben

Eğer evlenmek gibi acelen yoksa asla haklarından vazgeçme. Komşuya da rica et görürse foto çeksin. Avukatın iyi değilse değiştir ama tanıdık olsun.
Kreşte hemen ilk günden alışmasını bekleme. Biz şöyle başladık. 11 aylıktı. İlk gün ben müdür odasında oturdum kızım da yürüyordu oda da yürüdü. Giriş kattaki sınıflara girdi dolaştı. Önüne oyuncaklar verdiler oynadı. 2 saat sonra eve geldik. Diğer gün yine aynı başladık. Öğretmene ısındı yukarı çıktı yarım gün durduk. 3. Gün yine aynı gezinirken alıp yukarı çıktılar tüm gün durdu. 4. Gün bırakıp çıktım. 5. Gün alıştı ağlamadı.
Sağlık içinde bol bol acil şifalar diliyorum.
O ahlaksız herif ve ahlaksız kadının da boynu altında kalsın

• Beğen
Eğer evlenmek gibi acelen yoksa asla haklarından vazgeçme. Komşuya da rica et görürse foto çeksin. Avukatın iyi değilse değiştir ama tanıdık olsun.
Kreşte hemen ilk günden alışmasını bekleme. Biz şöyle başladık. 11 aylıktı. İlk gün ben müdür odasında oturdum kızım da yürüyordu oda da yürüdü. Giriş kattaki sınıflara girdi dolaştı. Önüne oyuncaklar verdiler oynadı. 2 saat sonra eve geldik. Diğer gün yine aynı başladık. Öğretmene ısındı yukarı çıktı yarım gün durduk. 3. Gün yine aynı gezinirken alıp yukarı çıktılar tüm gün durdu. 4. Gün bırakıp çıktım. 5. Gün alıştı ağlamadı.
Sağlık içinde bol bol acil şifalar diliyorum.
O ahlaksız herif ve ahlaksız kadının da boynu altında kalsın
Artik cok yoruldum inanin normal bi bosanma degildi 30 dilekce yazip 2 kere sahit dinleten bi avtka denk geldim karsinin avtk .ugrasasim yok .arti ziynet icin birtek ust mahkemeye gidecegim ama karsinin avit eminim tazminat talep edecek velayeti isticek ziyneti ex kocaya verdirmek icin yazacakda yazacak suan istifnafta nasil oluyor bilemem de yorgunluk bitkinlik cok ne halleri varsa gorsun herbiri .
avkt değişemem param yok calismiyorum birde nal gibi 25 binlira odeme cikti bana karsiya oducem.hakliyken haksiz olduk .adam yemin etmis 7 yasina gelince alacam 5 yasina gelince cocugu alacam diye tehtit ediyorki . yalan beyanlari varki mahvettiler psikolojik olarak cok yiprandim

Son düzenleme:
X