Dertliyim kederliyim her şeyle sınanıyorum, hem boşanma hem sağlık hem komşu hem kreş, üstüne bir de aldatılma geldi 2 yılın özeti geliyor:(

Acilden giris yapin dediler pazar günü yatis olacagi icin acile yonlendirdi .acaba gecmi gitsem pazar gunu yatişa

yatış en geç 21.00 de yapılıyor o saate kadar gidebilirsiniz.
o ikisini fotoğraflayacak birini bulamazmısınız?

• Beğen
Reactions: Cac
Tahlillerim oldu aslinda oprs bir ameliyat saframi aldiracam.anstezi dr gördü Tahlilleri oldum.sadeze pazar yatisa gel pazrtsi ameliyat olacam .lakin pazar aksam gitsem yeterli olurmu acilden yatis verdiler

4 gün yattım ben saframı aldıralı 6 ay kadar oluyor.

• Beğen
yatış en geç 21.00 de yapılıyor o saate kadar gidebilirsiniz.
o ikisini fotoğraflayacak birini bulamazmısınız?
Ya komsuma dedim de elimden geldiğince dedi .ama cocuklari cok kuckk onlara sahip cikip tlf vs zor hepte tesaduf ansizin cikiyor kadinda dedektif gibi profesyonel deglik cik vik yapsin şansım yokggg o konuda 1 yildir önüme düşmüyor zinasi
Pazar aksami 6 7 gibi gideyim bari iyi olur

Tahlillerim oldu aslinda oprs bir ameliyat saframi aldiracam.anstezi dr gördü Tahlilleri oldum.sadeze pazar yatisa gel pazrtsi ameliyat olacam .lakin pazar aksam gitsem yeterli olurmu acilden yatis verdiler
Bence özel durumunu söyle , pazartesi sabah 6 da git

• Beğen
Sakin olun ve kocanızın yaptıklarını ispatlayarak aldatmayı öne sürerek boşanın velayeti de alırsınız zinnetler evlilikte kadının hakkıdır kanun böyle siz neden ödeme yapacaksınız onu anlamadım?

• Beğen
Hepsi geçecek. Derin bı nefes alın. Düzelecek herşey birgün geçti gitti diyeceksiniz inşallah

• Beğen
Bence özel durumunu söyle , pazartesi sabah 6 da git
Bi gideyim konuşayim acildekilerle bakalim yonlendirme nasil olacak soylicem.durumumu izah edeyim bari bir gece ayri kalarak kurtarayim durumu.gece bensiz uyimadi hic o düşündürüyor babada yok alternatif olsun

Sakin olun ve kocanızın yaptıklarını ispatlayarak aldatmayı öne sürerek boşanın velayeti de alırsınız zinnetler evlilikte kadının hakkıdır kanun böyle siz neden ödeme yapacaksınız onu anlamadım?
Biz bosandik davayi kaybettik ziyneti alamadim kasa dökümüne ragmen. velayet bende .ust mahkeme icin yazmistim istifnafa gidişte. Ziyneti kaybettik diye karis tarafa vekaelt ucreti okdr cikti

Hepsi geçecek. Derin bı nefes alın. Düzelecek herşey birgün geçti gitti diyeceksiniz inşallah
İnşallah 🤲herseyi tek basina yapmak cok yorucu ki hala küçük cocuk calismiyorum ama ise mecbur baslicam nafaka cok az artik yetismiyor bende calisnca okulu kursu benim işim nasıl olacak bilemiyorum.
insanın önünü görememeside üzücü

Burada ziyaret saatlerinde bile zorluk çıkarıyorlar hangi alan, yoğunluk hepsi etkiler hem cocugun hem servistekilerin sağlığı icin

Benim için ayrı bir saatte almışlardı bebeğimi, çok yeni hastaneden çıkmıştı emmesi gereken aynı zamanda bana ihtiyacı olan bir süreçti.
Pazar günü yanımda götürem cocugumu sansimi deneyeyim

Direk götürmek uygun olmaz. Ben öncesinde konuşmuştum. Doktor da kendiliğinden kolaylık sağlamış, servistekileri ayarlamıştı.

Umarım başlığı Karadeniz ağzıyla yazmaya çalışmadınız klavyeye yanlış bastınız yazacaktım da üzüldüm yazdıklarınıza
İnşallah önünüz açık olur

• Beğen
Ben bademcik ameliyati olacagim zaman karsi yatagimdaki cocugu alip eve götürmüşlerdi. Ertesi gun ameliyat saatinden once giris yapmisti. Konusursaniz bu tip bisey yapabilirler

• Beğen
Ne 4 gun mu bana 1 gece dedi dr sorun olursa 2 gece dedi .arastirma hastanesi umarim iyi gecer benimki 1 gece kalirim

banada 1 gece yatarsın demişlerdi.
hiç bir sorunda yoktu hatta pansumanımı yapan hemşire en kolay sizin ameliyat geçti bugün demişti.

• Beğen
Bi gideyim konuşayim acildekilerle bakalim yonlendirme nasil olacak soylicem.durumumu izah edeyim bari bir gece ayri kalarak kurtarayim durumu.gece bensiz uyimadi hic o düşündürüyor babada yok alternatif olsun
Ben olsaydım servisi arardım. Şu anda bile görevli vardır. Bilgi verirler size.

• Beğen
Benim için ayrı bir saatte almışlardı bebeğimi, çok yeni hastaneden çıkmıştı emmesi gereken aynı zamanda bana ihtiyacı olan bir süreçti.

Direk götürmek uygun olmaz. Ben öncesinde konuşmuştum. Doktor da kendiliğinden kolaylık sağlamış, servistekileri ayarlamıştı.

Çok küçük hem ihtiyacı elzem hemde korumak daha kolay olur ama büyük çocukları enfeksiyon kapmamasi içinde almıyorlar. Hastahane enfeksiyonu bakterileri çok tehlikeli olur gece kalması çok zor gibi

Anladım bakım bi ne olacak sansimi denerim

Yani bu işlerden çok anlamıyorum ama karşı tarafın size aldattığını belirtseniz mahkemede onun telefon dökümlerini istetemez miydiniz

• Beğen
X