Dertliyim kederliyim her şeyle sınanıyorum, hem boşanma hem sağlık hem komşu hem kreş, üstüne bir de aldatılma geldi 2 yılın özeti geliyor:(

Çocuk konusunda da yetkili kişilerle konuşup çocuğumu birakacak kimsem yok deseniz kabul ederler bence

• Beğen
Reactions: Cac
Offf neden boşanma durumlarında herşey kadının üstüne kalıyor, bu çocuğu tek başına mi yaptınız Allah aşkına, böyle adama asla çocuk falan göstermeyin, pislik herif, valla kimse eşine güvenmesin, evlilik şuanda iyi gidiyor diye herşeyi esin eline vermemek lazım , kk da okuduğum konular beni kendime getiriyor, size dua edeceğim umarım bir an önce atlatırsınız bu günleri...
Bana kalsa gostermem zaten de mahkeme karari var malesef

Offf neden boşanma durumlarında herşey kadının üstüne kalıyor, bu çocuğu tek başına mi yaptınız Allah aşkına, böyle adama asla çocuk falan göstermeyin, pislik herif, valla kimse eşine güvenmesin, evlilik şuanda iyi gidiyor diye herşeyi esin eline vermemek lazım , kk da okuduğum konular beni kendime getiriyor, size dua edeceğim umarım bir an önce atlatırsınız bu günleri...
Cok tesekkurler bu arada dualarıniz için

Allah yardımcınız olsun bilmiyorum ama peşini bırakmayın üst mahkemeye taşıyın çocuğunuz olmasa bırakın dicem de çocuğunuzunda hakkı var herşey de o yüzden uğraşın

• Beğen
Öncelikle Allah yardımcınız olsun. Ama bu komşu o kadının resmini falan çaktırmadan çekemiyor mu bir türlü yakalayamıyorum deyince aklıma acaba aldattığı kadın o komşu mu diye geldi :sopa:

Bu arada mahkemeye beni aldattığını öğrendim telefon dökümanlarini istiyorum deyince mahkeme incelemez mi bu tür bişeyi. Benim görümcem zamanında böyle birşey vardı.

Kocası boşanmak istemedi avukatı da mahkemeye eşimin beni beni aldattığını düşünüyorum deyip dokümanlarını isteyeceksin dedi. Eski kocasına bunları tehdit olarak kullandı bak mahkemede bunları soylicem deyince adam rezil olmaktan korkuttu hemen boşanmayı kabul etti.
Cekerim diyorda 3 kucik cocugu var ve hep tesaduf ansizin goruyor kadin.ya avktma soyledim kadin sahit olsun dddi oda olamazdi.birde whtp uzerinden gorusse nasl yakalancak ex whtpkullaniyordu hep. Ust mahmekeyede sadece ziynetten gitmek istiyorum bosanmak istiyorim artik

Kızlar kizlar sıra bende..
Çokk berbat bi boşanma süreci çekişmeli gitti ve ziýneti alamadik oda yetmedi 25 binlira vekalet ücreti cikti ziynetten, ben ödeyecegim, calismiyorum bu arada

2.sağlıkla sınanıyorum şu aralar , küçük operasyon gecirecegim 1 gun önceden yatis dediler. yanima o gece evladimi alir miyim .diğer gece annem bakacak annem yasli 2 gece bakamaz biliyorim, baba nerde demeyin 3 aydir aramiyor sormuyor, zaten sevgilisi varmis 1 yildir biz hala evliyiz kağıt uzerinde.
operasyon icin saglikci arkdslar fikir verrse yatis gecesi evladim benimle kalabilirmi.

3. ziyneti alamadim bosanma icin üst mahkemeye gidicem, avuktm hepsine itiraz edelim diyo evli kal diyo, ama ben sadece ziynete itiraz edeyim diyorum. dosya tek dosya ziynete ayri dava acilmadi
4.bu ex koca 1 yildir beni aldatiyor 3 kere komşum görmüş ama delilim yok . Ayni kadini görmüş hep. bir kere kapidan iceri beraber girerken bir kere kadin eve yerlesmis artik arabayla tek basina evden cikarken görmüş. umarim burayi okuyordur o .mavi gözzlu beyaz arabali kadin , o pire adam hala evli haberin olaaa😡 sadece bilgim bu mavi gozlu bir kadin beyaz arabasi var .
geldigi ev benim evim ,esyalar benim ,oda benim, kadinda oyle kaniksamiski eski evime tek basina girip tek basina cikip arabasına binip gidiyor.kadin evde yani evladımin bile odasi vardi ne yalan bok atti ex koca bilemem ve bunlari yakalayamiyorum baskinda yapamam tarzim degil Allaha havale Oda.

Avktim bosanma demesinin sebebi bunla önüne dolanacak onlar diyor , ozaman ziynetini öne sür, ama yorgunluk ve kırginlimi kimse bilmiyor.
sadece hakkim olani istedim ex kocadan ailemin takdigini ver dedim ve vermemek icin avklati ve kendi yergöğü u inletti , banka kasa dökümüne ragmen alamadim altinlarimi.Bunlarda Allaha havalede 10 yil sonrada bir tadi kalmiyor benden bileceği şüpheli
4 .Bana bagimli bebemi nasil krese alistiracam iyi bir muhitte mi krese versem cok hareketli asiri ozgur bir evlat etrafımdaki kresler hoşuma gitmedi
Bunlari da yaziyorum hem neler basaracagim o olsun hem akil veriniz pleasee
Genc kızlara ibret olsun hayatim altininizi kimseye vermeyin cocukla hersey cok zorr maddiyat fena vuruyor

Avukat haklı, itiraz et. Kağıt üzerinde evli kalmaya devam et. O pislikte sürünsün. Hakkını almaya çalış.

Kadın sizi biliyor mu? Büyük ihtimal biliyordur evde çocuğun eşyaları vardır. Bilmiyorsa arayın ev telefonunuzdan, kadına söyleyin eşyalarıma eline sürme ne işin var o evde diyin. Başkası olsa gider o kadın o evdeyken gider çıngar çıkarırdı. İkisini de rezil ederdi.

• Beğen
Allah yardımcınız olsun bilmiyorum ama peşini bırakmayın üst mahkemeye taşıyın çocuğunuz olmasa bırakın dicem de çocuğunuzunda hakkı var herşey de o yüzden uğraşın
Karsinin avikatina karsi ust mahk kazanacagimi artik umudum yokda bu bosanma da tam 30 dilekce yazdi tamm 30 karsi avtk

Karsinin avikatina karsi ust mahk kazanacagimi artik umudum yokda bu bosanma da tam 30 dilekce yazdi tamm 30 karsi avtk
Dünyanın çivisi çıkmış ne diyeyim gerçekten benimde ziynet davam var ama boşanamadigim için daha o dava görülmedi ve anlaşmalı bosanmay çalışırken kndisi söyledi avukatların yanında aldım evet eve harcadık dedi iş çekişmeliye dönünce almadık diye dilekçe yazmışlar yani herşeyi yapıyorlar ama Rabbim sağlık versin para kazanılıyor bir şekilde

Dünyanın çivisi çıkmış ne diyeyim gerçekten benimde ziynet davam var ama boşanamadigim için daha o dava görülmedi ve anlaşmalı bosanmay çalışırken kndisi söyledi avukatların yanında aldım evet eve harcadık dedi iş çekişmeliye dönünce almadık diye dilekçe yazmışlar yani herşeyi yapıyorlar ama Rabbim sağlık versin para kazanılıyor bir şekilde
Aynen oylede insanin zoruna giden benim ardslarim takmis benim ailem takmis benim akrabam takmis ķendileri 3 bilezikle bi setle gecistirdi onunda parasini aldilar dugunden sonra hakki bile yok altinda ama sasirtici seyler oluyor 20 bin maasi var 1500 nafakamiz var 2 kere sahitleri dinlendi . evladim var onun hakki demedi bile gram Allah korkuları yok hadi adm vermiyor ky kp demiyrki hakkimiz degil onlar birde arkamdan atiyorlarmis altinlari verdik diye millete diyormus akrabalarina okadaj o kadar seyler yasiyorum ki 2 3 yilim sinanma zirvesi oldu

Avukat haklı, itiraz et. Kağıt üzerinde evli kalmaya devam et. O pislikte sürünsün. Hakkını almaya çalış.

Kadın sizi biliyor mu? Büyük ihtimal biliyordur evde çocuğun eşyaları vardır. Bilmiyorsa arayın ev telefonunuzdan, kadına söyleyin eşyalarıma eline sürme ne işin var o evde diyin. Başkası olsa gider o kadın o evdeyken gider çıngar çıkarırdı. İkisini de rezil ederdi.
Biliyor evde cocuk odasi var .evli kalmakta istemiyrim soyisminide istemiyrim surinecegi yok adam 1 yildir sevgili hayati yasiyor onume dusmedi hic. bundan sonra dusermi sanmam duserse zinadan tazmiinat oder zaten altinlarimla 2 kere tazminat oder

Biliyor evde cocuk odasi var .evli kalmakta istemiyrim soyisminide istemiyrim surinecegi yok adam 1 yildir sevgili hayati yasiyor onume dusmedi hic. bundan sonra dusermi sanmam duserse zinadan tazmiinat oder zaten altinlarimla 2 kere tazminat oder
Keşke bir şekilde kanıtlasanız zina ettiğini, umarım elinize bir fırsat geçer, söyle bişey de geldi aklıma eşinizi telefonda konuşturup ses kaydı alamaz mısınız, o kadını gördüm konsum da gördü neden evimize kızımın odasına kadar soktun tarzında konuşmalar olsa , belki bir anlık şaşkınlıkla itiraf eder 🤔

• Beğen
Allahım acil şifalar versin inşallah arkadaşım.

Bir an önce sağlığınıza kavuşup hayatınızı yoluna koyarsınız inşallah.

küçük operasyon gecirecegim 1 gun önceden yatis dediler.
Bu yatışta yatış öncesi bilgilendirme, form doldurma ve tahlil yapılacaksa onlar yapılıyor. Gidip de odaya geçmiyorsunuz. Sabah sizi çağırırlar erkenden büyük ihtimalle.

• Beğen
Keşke bir şekilde kanıtlasanız zina ettiğini, umarım elinize bir fırsat geçer, söyle bişey de geldi aklıma eşinizi telefonda konuşturup ses kaydı alamaz mısınız, o kadını gördüm konsum da gördü neden evimize kızımın odasına kadar soktun tarzında konuşmalar olsa , belki bir anlık şaşkınlıkla itiraf eder 🤔
Bizim bosanmada altinlar ve darp ettigi icin kayit vardi hakim onu kabul etmedi suan ust mahkeme hakkimiz var oda olurmu bilemedim adam zaten konusmiyor profesyonel akil hocasi var. geldim aldim gelecem sadece konusmalar o yonde 1 yildir

Bu yatışta yatış öncesi bilgilendirme, form doldurma ve tahlil yapılacaksa onlar yapılıyor. Gidip de odaya geçmiyorsunuz. Sabah sizi çağırırlar erkenden büyük ihtimalle.
Tahlillerim oldu aslinda oprs bir ameliyat saframi aldiracam.anstezi dr gördü Tahlilleri oldum.sadeze pazar yatisa gel pazrtsi ameliyat olacam .lakin pazar aksam gitsem yeterli olurmu acilden yatis verdiler

Tahlillerim oldu aslinda oprs bir ameliyat saframi aldiracam.anstezi dr gördü Tahlilleri oldum.sadeze pazar yatisa gel pazrtsi ameliyat olacam .lakin pazar aksam gitsem yeterli olurmu acilden yatis verdiler
Safrasını aldıranlar daha iyi bilir ama siz çocuğu yanınıza almasanız daha iyi ki izin vermezler bence. Küçük bir operasyon da değil. Mecbur anneniz gelecek. Ameliyat sonrası çocuk sizin bakımınızla ilgilenemez.

• Beğen
Safrasını aldıranlar daha iyi bilir ama siz çocuğu yanınıza almasanız daha iyi ki izin vermezler bence. Küçük bir operasyon da değil. Mecbur anneniz gelecek. Ameliyat sonrası çocuk sizin bakımınızla ilgilenemez.
Annem 2 gece bakarim dedi ama aklim kalacak diye 1 gece benle kalsin yatista dedim ameliyat sonrası annem. 1 gece baksin niyetimdeyim ama evdeki hesap carsiya uymuyor .sonrası 1 haftaya toparlarsjn dedi dr

Allahım acil şifalar versin inşallah arkadaşım.

Bir an önce sağlığınıza kavuşup hayatınızı yoluna koyarsınız inşallah.
Amin cok tesekkur ederim yolum cok uzun 2 senedir cok badire atllattik şimdi hala devami geliyor

X