Destek lütfen!! Tüp bebekte düşükten sonraki denemede prograf kullanımı ??

Himm anladım inşallah tutunurlar benimde 5.gun 1.kalite olumsuz denemem vardı işte bu testi yaptık şükür şuan tuttu,sizde faydasını görürsünüz etkili birde bana gebelik aşısı yaptı doktorum
ben serum alacağım intralipid. gebelik aşısı ne zaman yapılıyor? fiyatı nasıl? bir de bu prograf 370 tl imiş dahiliye yazsa ücretsiz alabilir miyiz acaba ? O kadar çok ayrıntı var ki artık bir yerden tasarruf edeyim dedim🤣

Malesef rapor çıkartmanız lazım onuda çıkarmıyorlar oyuzden pahalıya geliyor malesef prograf dayanmıyor günde 2 tane olduğu için :KK43: battı balık yan gider ☺️ serumda etkili inşallah haber verin olur mu merak ederim ne zaman gideceksiniz kan vermeye? Gebelik aşısı 4500 TL

Malesef rapor çıkartmanız lazım onuda çıkarmıyorlar oyuzden pahalıya geliyor malesef prograf dayanmıyor günde 2 tane olduğu için :KK43: battı balık yan gider ☺️ serumda etkili inşallah haber verin olur mu merak ederim ne zaman gideceksiniz kan vermeye? Gebelik aşısı 4500 TL
kan vermeye haftaya cuma gideceğim. Prograf inş işer yarar ben de pozitifi görürüm🤲🏻

Ben 5 6 gün önce kullanmaya başlamıştım prografi şuan hamilelik gerçekleşti hala kullanyrm ve biraz süre kullacak gibi duruyorum.sizde mi flow simetrik testi yaptırdınız
Saliha hanım merhaba benim de yüksek çıktı cd56 testim.Siz serum da kullandınız mı acaba

X