Devlet hastanesi gebelik takibi

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
7.035
7.594
Selam hamişler. Gebelik takibine devlet hastanesine başladım her şey güzel gidiyor şükür şimdilik ama ikili tarama üçlü tarama hastanede yapılıyor mu? Kağıtları verdiler bilgilendirme için detaylı için de doktor ismi vermişler onu disarda kendim yaptıracağım zaten. Ama ikili üçlü devlette oluyor mu? Bir de duyduğum kadarıyla devlet hastaneleri cinsiyet soylemiyormus. Böyle bir şey var mi? İçeri refakatçi de alınmıyor eşim canımı yiyor özele gidelim diye gitmek istemiyorum. Cinsiyette söylemiyorlar diyip özele ikna etmeye çalışıyor. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem var mi böyle bsy

İhtimalken söylemiyorlar diye biliyorum ama net olarak gördüklerinde açıklıyorlar.
Eğer İstanbuldaysanız hangi devlet hastanesinde takip yaptırıyorsunuz? Bende özel mi devlet mi ikilemini yaşıyorum da.

Eğer İstanbuldaysanız hangi devlet hastanesinde takip yaptırıyorsunuz? Bende özel mi devlet mi ikilemini yaşıyorum da.
Yok canım değilim. Ama ilk doğumu özelde yaptım fiyat çok artmış bir de tek doktor kalmış özele bile sıra bulamadım devlete daha kolay buluyorum. Şansıma doktoru da çok sevdim ama eşim inatlasiyor iste.

29. Haftamdayım bu zamana kadar takiplerim hep devlette oldu. Doktorla iletişim meselesi. Bana 12. Haftada söyledi cinsiyeti gördüğü için. Ve 2li testimi de orada oldum. Test sonucu iyi gelince diğer testleri yapmaya gerek görmedi. Şeker yüklemesi de yaptık. Ben memnunum

29. Haftamdayım bu zamana kadar takiplerim hep devlette oldu. Doktorla iletişim meselesi. Bana 12. Haftada söyledi cinsiyeti gördüğü için. Ve 2li testimi de orada oldum. Test sonucu iyi gelince diğer testleri yapmaya gerek görmedi. Şeker yüklemesi de yaptık. Ben memnunum
Doktorum iyi gerçekten sevdim. Cinsiyeti de söylemiş ne güzel ilk hamileligimde 16. Haftada söylemişti benimki. İkili test sonucu hemen çıkmıyor devlette kaç güne çıktı? Ney bu arada cinsiyet ya saglikla gelsin.

Doktorum iyi gerçekten sevdim. Cinsiyeti de söylemiş ne güzel ilk hamileligimde 16. Haftada söylemişti benimki. İkili test sonucu hemen çıkmıyor devlette kaç güne çıktı? Ney bu arada cinsiyet ya saglikla gelsin.
Teşekkürler erkek cinsiyeti. Benim ikili test sonucum da çok hızlı çıktı 3 günde değerlerm belli oldu 4. Gün de raporu almaya gittim doktora sonuç gösterip yorumladı.

X