Devlet hastanesinde burun estetiği ameliyatı olanlar ??

pulluceket

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2022
10
9
27
Merhabalar. Ben 2016da 18 yaşındayken henüz burun ameliyatı oldum. O zaman geniz eti problemim ve iç kemikler de eğrilik söz konusuydu. Adana aşkım tufekci devlet hastanesinde ameliyat olmuştum fakat bu bir estetik ameliyat değildi yani burnumda herhangi şekil değişikliği olmadan bu işlemleri yaptılar. Aslında bunun sebebi de benim akılsızlığım. Ergenligimden bu yana burnumun üzerinde olurmuş bir kemer mevcut. Ön profilden bakınca muhteşem bir görüntü ama yan profilden aşırı rahatsız edici bir görüntüsü var. Daha 18 yaşlarındayken karakteristik bir burnum var yaptırmayacağım diyerek olduğum burun ameliyatında hiç estetiğe yanaşmadım. Açıkçası yine yanaşmazdım da kamera önünde icra edeceğim bir mesleğe sahip oldum ve haliyle profilime dikkat etmem gerekiyor 🤦‍♀️ adana seyhan devlet hastanesinde bir plastik cerrah var bu aralar aşırı ismini duyuyorum ve baya da övgü dolu duyuyorum ismini. İsmail Aksu doktorun adı. Şimdi ona gitmek istiyorum çünkü malum özel de burun ameliyatı olmam için bir 30binden aşağı bir rakam maalesef söz konusu olmuyor:KK43: bende bu doktora gitmeye karar verdim fakat fiyat ortalamasıni merak ediyorum. Yani devlet hastanelerinde burun estetiği için ne kadar fiyat söylüyorlar ortalama. Bir de ben daha önce burun ameliyatı olduğumdan öyle sağlıksal bir müdahale de olmayacak benim ki direkt olarak estetik olacak ? Acaba yakın zamanda devlet hastanelerinden fiyat almış ya da estetik olmuş kişiler var mı aranızda bilgilendirme sağlayacak

X