Devlet hastanesinde karın germe ameliyatı olan var mı?

Yağmur Reyyan Ünal. 1 haftada kendi işlerimi halledebiliyordum. Ben de göğüs düşünüyorum. Eylül Ekim gibi. Zor ameliyat evet ama şükür ve iyi ki diyorum. Sonuçtan çok memnunum. Doktorumdan da. Hep kendisiyle muhattabım direkt. Her soruma aninda cevap alıyorum. Bir de yanlış anlamayın ama hemcinsim olunca herşeyi rahat rahat sorabiliyorum. 😊🤗
Hangi ildesiniz ve kime oldunuz

Bende nisan ayında meme küçültme karın germe oldum
Karın hala gergin ve korse var gibi biraz yorulunca ağrı oluyor
Göğüste de sütyen varmış hissi oluyor takmasam bile
Sizde de oluyor mu
Ameliyat tarihlerimiz aynı
İnşaAllah sizde bende diğer arkadaşlarda istediğimiz vücuda kavuşuruz 🍀🙏🏻
Slm.hangi ildesiniz,dr.unuz kim,memnun kaldınızmı,ücret ne idi vs...?:))

Slm.hangi ildesiniz,dr.unuz kim,memnun kaldınızmı,ücret ne idi vs...?:))
Ankara’da Dr Başar Kaya ya oldum . Karın germe lipo göğüs küçültme . Kombine ameliyat olduğum için fiyatta indirim yaptılar . Şu an fiyatları değişmiştir 1 sene oldu. Telefonla fotoğraf gönderdiğiniz de ortalama fiyat veriyorlar 💐

Ankara’da Dr Başar Kaya ya oldum . Karın germe lipo göğüs küçültme . Kombine ameliyat olduğum için fiyatta indirim yaptılar . Şu an fiyatları değişmiştir 1 sene oldu. Telefonla fotoğraf gönderdiğiniz de ortalama fiyat veriyorlar 💐
Öncelikle teşekkür ederim dönüş için.1yıl olmuş olsada ne kadar ücret verdiniz bilmek isterim.Tahmini bir sayı çıkarmak adına.

Merhabalar siz ne kadara olmuştunuz karın germe ameliyatınızı ? Meme estetiği de oldunuz mu ? Ben de düşünüyorum iki ameliyatı dediğiniz doktoru araştırdım baya memnun insanlar. İstanbuldayım ben fiyatı uygun olursa olmayı düşünüyorum bakalım bana özelden bilgi verebilir misiniz

Ben Antalya devlet hastanesinde Tam karın germe ameliyatını 10 bin TL’ye oluyorum yarın inşallah ameliyatım var 🤲🏻🤲🏻

Özeller 25 milyar ve 30 milyar istiyor bende devlette olmak istiyorum ama çok korkuyorum komple kesilecek ve yeniden göbek deliği oluşacak o yüzden korkularım var
Devlette ben yarın olucam bugün yatışım yapıldı 10 bin TL daha sonra detayları anlatırım size eğer yaptırmadıysanız hala

Bende merak ediyorum
Ameliyat olalı bugün 8. Günüm hastane ilgi alaka harikaydı. Hemşireler doktor çok güzel ilgi gördüm. Doktorum Ümit Okan Özcan çok sempatik şeker samimi kesinlikle tavsiye ederim Antalya Atatürk devlet hastanesinde oldum ❤️❤️❤️

Ameliyat olalı bugün 8. Günüm hastane ilgi alaka harikaydı. Hemşireler doktor çok güzel ilgi gördüm. Doktorum Ümit Okan Özcan çok sempatik şeker samimi kesinlikle tavsiye ederim Antalya Atatürk devlet hastanesinde oldum ❤️❤️❤️
İnanın özel hastaneyi aramıyorsunuz. Doktorumun öncekini hastasının psikolojisi ve bunun içinde destekçisi

Devlet/Araştırma hastahanelerinde estetik yapılıyor mu? Bacak estetiği düşünüyorum, fakat özellerde de yağ nakli görüyorum hep. Güvenilir mi bilmiyorum da?

ay oldunuz mu bize de anlatır mısınız
Evet oldum iyiyim çok şükür tabiki biraz oldu iyilişme sürecimde komplikasyon olmuştu ve karnımdaki morluk ilerledi sanırım çarşamba günü tekrar dikiş atılacak:KK43:( sezaryen gibi değil inanın tam karın germe oldukça yorucu bi süreç

Eklentiler

• D6595302-7DF7-4A82-A600-565F1F05D6FD.jpeg
    D6595302-7DF7-4A82-A600-565F1F05D6FD.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 673
  • C937D9F8-D968-4ABB-BCDB-75DDAF48D8D4.jpeg
    C937D9F8-D968-4ABB-BCDB-75DDAF48D8D4.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 583
Evet oldum iyiyim çok şükür tabiki biraz oldu iyilişme sürecimde komplikasyon olmuştu ve karnımdaki morluk ilerledi sanırım çarşamba günü tekrar dikiş atılacak:KK43:( sezaryen gibi değil inanın tam karın germe oldukça yorucu bi süreç
Sigara kullanıyormusunuz

ameliyattan önce 1 ay sigarayı bırakmanızı öneriyorlar yoksa böyle komplikasyonların riskini artırıyormuş…

X