Devlet hastanesinde karın germe ameliyatı olan var mı?

Merhaba lütfen bilgi verirmisin bende dr arayışı içindeyim aslında Gaziantep ömer berberoğluna karar vermiştim burda yorumlarını görünce kafam karıştı istanbuldaki dr fiyatları uçmuş kimi 50 bin diyo kimi 70 bin şaka gibiler siz hangi araştırma hastanesinde oldunuz dikişler düzgünmu memnun kaldınızmı

bir bayrampaşalı daha geldi :))

evett bende kol germe ve uyluk germe için bu akşamdan itibaren araştırmalara başlıyorum! :)

Evet oldum iyiyim çok şükür tabiki biraz oldu iyilişme sürecimde komplikasyon olmuştu ve karnımdaki morluk ilerledi sanırım çarşamba günü tekrar dikiş atılacak:KK43:( sezaryen gibi değil inanın tam karın germe oldukça yorucu bi süreç
Merhaba bende çarşamba günü aynı dr a randevu aldım nasıl memnun kaldınızmı

Merhaba hanımlar. Evet Devlet hastanelerinin bazıları bu estetik ameliyatlarını yapıyor. Ben İzmir de Eğitim ve araştırma hastanesinde 13 Eylülde oldum karın germe ve kas onarımı. Doktorum bilgili bir doktordu. Ameliyatı asistanları değil kendi yapıyor ama onlar zaten hepsi bir ekip şeklinde hep birlikte çalışıyorlar. Ben bir sıkıntı yaşamadım. Yaralarım güzel iyileşti bir sorun çıkmadı. Sadece ameliyattan 1 hafta sonra şişti ödem oldu şimdi geçmesini bekliyorum. Doktorum biraz uzun sürer dedi. Ne zaman arasam mesaj atsam dönüş yapar yardımcı olur.

Eklentiler

• IMG_2629.jpeg
    IMG_2629.jpeg
    107 KB · Görüntüleme: 336
Merhaba hanımlar. Evet Devlet hastanelerinin bazıları bu estetik ameliyatlarını yapıyor. Ben İzmir de Eğitim ve araştırma hastanesinde 13 Eylülde oldum karın germe ve kas onarımı. Doktorum bilgili bir doktordu. Ameliyatı asistanları değil kendi yapıyor ama onlar zaten hepsi bir ekip şeklinde hep birlikte çalışıyorlar. Ben bir sıkıntı yaşamadım. Yaralarım güzel iyileşti bir sorun çıkmadı. Sadece ameliyattan 1 hafta sonra şişti ödem oldu şimdi geçmesini bekliyorum. Doktorum biraz uzun sürer dedi. Ne zaman arasam mesaj atsam dönüş yapar yardımcı olur.
Çok geçmiş olsun liposakşın yapıldımı bide ne kadar ücret aldılar

Benim simitlerim çok büyük sadece germeyle olmuycak gibi lipoda şart

Benim simitlerim çok büyük sadece germeyle olmuycak gibi lipoda şart
Ben ameliyat olduktan sonra fiyatlara zam gelmişti Şuan ki fiyatını bilemem ama bana bel kavisi vermek için yanlara lipo yaptı. Lipo+karın germe ve kas onarımı toplam 45 bin tl ödedim ama lipo cihazı işin içine girince fiyat artıyor. Karın germe ameliyatı maliyeti 14 bin

Ben ameliyat olduktan sonra fiyatlara zam gelmişti Şuan ki fiyatını bilemem ama bana bel kavisi vermek için yanlara lipo yaptı. Lipo+karın germe ve kas onarımı toplam 45 bin tl ödedim ama lipo cihazı işin içine girince fiyat artıyor. Karın germe ameliyatı maliyeti 14 bin
kaç ayda sıra geldi size acaba? ben ankarada olmak istiyorum bu kasımda randevularım var. kaç ay bekletirler merak ediyorum

KARIN GERME AMELİYATI

ben ankara gazide oldum kendimde hemsireyim ameliyatı biliyodm ama baya acılıymıs baya agrı cektm 10. Gündeyim hala dik yürüyemiyorum doktorum cok iyi ama ulasması zor biraz umarm düz yürüyüp normal hayatıma döndükce iyi olucam sanrm yanınıza bi ay bi destekci olması lazm zor bi ameliyat bide nerde yaptırıcaksnz dr u iyi secin üzücü sonuclar olmasn umarm istediginz gbi olr
Hangi doktor acaba ismi nedir?

kaç ayda sıra geldi size acaba? ben ankarada olmak istiyorum bu kasımda randevularım var. kaç ay bekletirler merak ediyorum
Ben temmuzun son haftası gitmiştim muayeneye. 1 hafta sonra ultrasona girdim bir sorun çıkmayınca istersen tahlilleride yaptır Ağustosta ameliyat edelim seni dedi. Ben annem eylülde gelecek o yüzden Eylül olsun dedim ve Eylülün 13 üne gün alıp ameliyat oldum. Ama kışın bu ameliyatlar daha yoğun oluyormuş. Genelde korselerden dolayı falan yazın pek tercih edilmiyor bence

Merhabalar
Nerede yaptırdınız acaba 😊

Ben İstanbul’da araştırmada oldum isterseniz size özelden anlatabilirim
Merhaba hangi hastanede oldunuz? Doktor ve ücret nedir karın germe mi sadece birde karın germe için zayıf olmanızı mi istiyor doktor ? Kaç kilodaydiniz

X