Devlet Hastanesinde Labioplasti oldum

gdbkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2015
76
-5
Labioplastiyi bu site sayesinde yaptırabildim burdaki neredeyse her başlığı okudum ve sonunda oldum. Yaptırmak isteyen ve sormak istediğiniz bir şey varsa diye bu başlığı açtım. Yardımcı olmak isterim

Merhaba çok geçmiş olsun bu ameliyat devlette yapılmıyor diye duymuştum artık yapılıyor mu ?

Labioplastiyi bu site sayesinde yaptırabildim burdaki neredeyse her başlığı okudum ve sonunda oldum. Yaptırmak isteyen ve sormak istediğiniz bir şey varsa diye bu başlığı açtım. Yardımcı olmak isterim
Merhaba,
Doktorunuzu ve hastane ismini paylaşabilir misiniz?

Hastane ve doktor ismini ben de alabilir miyim?...Özel bir doktora sordum 6.000 dedi...estetik değil daha çok sağlık nedeniyle ve küçük bir ameliyat için bu kadar ödemek

Lütfen yardımcı olabilir misiniz ? Hangi hastanede ve hangi doktora yaptırdınız? Çok teşekkürler şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…