Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Dhea yüksekliği ve erkek tipi saç dökülmesi:(

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Bahar034

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
315
113
Merhaba arkadaşlar benim 8 yıldır saçlarım çok dökülüyor önceden saçlarım çok gürdü şimdi 5 te 1i kaldı diyebilirim dhea yüksekğinden dolayı endokrine gidiyorum bi kaç test daha yapılacak sonra ilaca başlıycam. Doktor aldacton kullanmam gerektiğinden bahsetti. Hormon Tedavisi görüp dökülmesi biten birş var mı?

Sürekli mi dökülüyor? Yılın bell bir döneminde mi çok dökülüyor? Günde ne kadar dökülüyor?

8 yıldır 7/24 dökülüyor günde 500 tel rahat dökülüyo adım attığım her yer saç sabah yastığımda bi dolu saç buluyorum önlerim açılmış durumda

Sürekli mi dökülüyor? Yılın bell bir döneminde mi çok dökülüyor? Günde ne kadar dökülüyor?
Yıllardır demir eksikliğinden döküldüğünü söylediler bi dünya ilaç kullandım dökülmesi azalmadı bile meğerse hormon bozukluğundan dökülüyormuş bu yüzden tüylenmemde var

Yıllardır demir eksikliğinden döküldüğünü söylediler bi dünya ilaç kullandım dökülmesi azalmadı bile meğerse hormon bozukluğundan dökülüyormuş bu yüzden tüylenmemde var

Dhea ne kadar yüksek? Bende de dhea yüksek ve yıllın belli bir dönemi acayip saçım dökülür. Hipotiroidim de var.

ah şu saçlar canım saçlarım geri gelse mütemadiyen severim... Benim de yaklaşık 5 yıldır saçlarım azalıyor bakın dökülüyor diyemem çünkü bazı dönemler hariç aşırı dökülme hiç yaşamadım dhea bende de yüksek ama aldactone kullanmadım önerseler de. Testere dişli aslan pençesi kullandım ve değerim düştü ama yine sınırlarda geziyor.. Saç şikayetimse dmkülme hariç devam etmekte yukarıdan yanlar şimdi de önler açılıyor bazen bazı erkeklerin benden çok saçı olduğunu görünce çok üzülüyorum. Bir site var hani başlarında miracle losyonu bulan şahıs var oraya takılıorum bazı ilaçlar sipariş ettim şak diye durdu dökülme bir iki tel dökülüyor ama hacimsel olarak bir ilerleme yok ya da yeni saç çıkıyor mu bilmiyorum sanırım ben de aldactone başlıycam ama saçlara çare olacağını düşünmüyorum nasıl bir illet ki çözümü yok bu çağda.. Allah yardım etsin bizlere

Benim saçlarım dökülmese bi şekilde toparlamaya çalışcam ama sürekli dökülüyo günden güne açılıyo 7 yıldır aralıksız dökülür mü ya evde adım attığım her yer saç :KK43: dökülmeyi durduran ilacın adını öğrenebilir miyim

Arkadaşlar en son doktora gittiğimde değerin 570 lerden 385 e düştüğünü öğrendim sınırdan biraz aşağıda ama yine de söylemek istiyorum bunu İbrahim saraçoğlu'nun aslanpençesi kürü ile başardım hiçbir ilaç kullanmadım. Kürü 3 ay boyunca kullandım.

Kızlar bu hormon pko ile mi alakali

Çok geçmiş olsun ben de 3 yıldır saç dökülmesiyle uğraşıyorum pko var hicbir şey kar etmiyor
Benimde bir dönem hormon değerlerim kötüydü tedavi gördüm tüylenmeler kaldı ama hiç saç dökülmesi yaşamadım.Yaklaşık 4 ay önce çok derinden etkileyen bir olay ardına bir anda aşırı dökülmem oldu.Herkes bişey öneriyo ama ben prp, kök hücre, mezoterapi birleşimi bir tedavi tercih ettim.2 ay oldu şuan minik saçlarım çıktı duşlardan sonra 1-2 tel anca dökülüyor çok mutluyum açıkçası sizde bir araştırın isterseniz belki faydası olur.İşlemi Mehmet Akgün'e yaptırdım bu arada nadir yerlerde bulunan bir tedavi yöntemi.

Benimde bir dönem hormon değerlerim kötüydü tedavi gördüm tüylenmeler kaldı ama hiç saç dökülmesi yaşamadım.Yaklaşık 4 ay önce çok derinden etkileyen bir olay ardına bir anda aşırı dökülmem oldu.Herkes bişey öneriyo ama ben prp, kök hücre, mezoterapi birleşimi bir tedavi tercih ettim.2 ay oldu şuan minik saçlarım çıktı duşlardan sonra 1-2 tel anca dökülüyor çok mutluyum açıkçası sizde bir araştırın isterseniz belki faydası olur.İşlemi Mehmet Akgün'e yaptırdım bu arada nadir yerlerde bulunan bir tedavi yöntemi.
Evet ben de 22sinde yaptıracağım prp ins faydası olur yanların açıldı resmen

Her yerde ayni reklami yapmak zorunda msn. İnsanlarin umutlariyla oynama! Prp mezoterapi kesinlikle hormon kaynakli dokulme de ise yaramıyor.

Merhaba herkese konuyu tekrar açmış gibi olacağım ama şu an saç durumlarınız nedir benim saçlarımın %75’i döküldü tepem açık 24 yaşındayım çok zor bir süreç ne yapacağımı şaşırdım ne gibi tedaviler uyguladınız fayda gördünüz mü lütfen banada söyleyin

X