Diane 35 kullananlar

Merhaba kızlar,

bendede yaklaşık 4. senedir pko var yani adet düzensizliği bende diana 35 kullandım zararını görmedim, ilaç içinde reglim geliyor içmeyince gelmiyor.. çok üzülüyorum şu soğan suyunu yaptım 15 gün ama yine olmadı.. çok morelim bozuluyor benim gibi durumda olan sizler soğan suyunu içtikten sonra regliniz geldi mi? kaç günde geldi ? inş sorularımı cevaplarsınız.. şimdiden teşekkür ederim..

Merhaba kızlar,

bendede yaklaşık 4. senedir pko var yani adet düzensizliği bende diana 35 kullandım zararını görmedim, ilaç içinde reglim geliyor içmeyince gelmiyor.. çok üzülüyorum şu soğan suyunu yaptım 15 gün ama yine olmadı.. çok morelim bozuluyor benim gibi durumda olan sizler soğan suyunu içtikten sonra regliniz geldi mi? kaç günde geldi ? inş sorularımı cevaplarsınız.. şimdiden teşekkür ederim..

Canimm. Ben sogan kuru kullanmadigim icin bisey diyemiyicem. Ama sogan kuru topigindeki arkadaslara danisabilirsin

Gecmis olsun

yandık yaa. Hayatımızın sonuna kadar bu ilacı mı kullanıcaz yani :18:

depresyon en etkili etkisi diane 35 in. Ayrıca yapay adet görüyoruz maalesef :KK43:( kızlar merhaba tedavı olan çok kişi var kilo vermeden düzelemicez ama kısır döngü biliyosnuz plo varken kılo veremıyoruz kilo alınca plo oluyoruz :KK43: bu işe kesin çözüm glukofen kullanmak ile oldugunu düşünüyorum.. Başlıyorum bugun gelişmeleri yazarım mucize gibi şu ilaç ya zayıflatıcak inşallah :KK43:

depresyon en etkili etkisi diane 35 in. Ayrıca yapay adet görüyoruz maalesef :KK43:( kızlar merhaba tedavı olan çok kişi var kilo vermeden düzelemicez ama kısır döngü biliyosnuz plo varken kılo veremıyoruz kilo alınca plo oluyoruz :KK43: bu işe kesin çözüm glukofen kullanmak ile oldugunu düşünüyorum.. Başlıyorum bugun gelişmeleri yazarım mucize gibi şu ilaç ya zayıflatıcak inşallah :KK43:

ah ah sorma cnm yaa glukofen nedir?

benim biraz yeme problemlerim var canım. biçok şeyi yiyemiyorum. soğanda onlardan birisi. daha tadını bilmem. beynim de midem de kabul etmiyo canım. kaç kez yemeye kalktıysam istifra ettim.
birde forumda incir kürü görmüştüm o da aynı şeye mi yarıyor acaba ?
O zaman haklısın... İncir kürü sanırım adet düzensizliğinden ziyade hamile kalmak için uygulanan bir kür ama tam olarak ben de bilmiyorum canım.

Soğan kürü yapmak isteyenler için yazayım:)
Orta boy bir soğanın (bildiğimiz yemeklik soğan) sadece dış kabuğunu soyarak 1-1.5 bardak kadar kaynamış klorsuz suyun içine atıp 5 dk ağzı kapalı bir şekilde kaynatıyorsunuz.Daha sonra ocaktan alıp ağzını açın ve 5-10 dk ılınmasını bekleyin.Sıcağa yakın bir ılıklığa ulaşınca hemen süzüp için.Bunu adetinize 15 gün kala 15 gün boyunca her gün ve günde 2 kez uyguluyorsunuz.İster öğle ve akşam yemeğinden önce yapın, ister akşam yemeğinden ve yatmadan önce...

canım ben diane 35 i çok kullandım
doktor hormon bozukluğu dolayısı ile vermişti ve önce 6 ay kullandım sonra baktım cildime falan çok iyi geliyor 6 ay daha kullandım toplam 1 yıl yani
doktora 6 ay sonra kontrole gittiğim de dedim daha kullanabilir miyim dedim doktor da 5 yıla kadar kullanabilirsin diyince 6 ay daha kullanmıştım işte
kullanırken o kadar güzel oluyor ki insanın cildi porselen gibi ve hormon bozukluğundan öçıkan tüylerim dökülmüştü falan ama ilacı bırakınca hepsi daha fazla olarak çıktı
bir de yan etkisi çok fazla bacaklarımda bu gğne kadar selülit yokken selülit yaptı,aşırı derece de agresif yaptı beni neredeyse çizgi filmlere bile ağlayasım geliyordu,hele bi gün oturdum canım ağlamak istiyor diye ağladım ailemde ki herkes bana böyle baktı:KK53:
:KK9:
libido yerlerdeydi neredeyse rahibe olacaktım:KK9:
öyle işte
ama ALLAHIM beterinden korusun AMİN
sen pko olduğuna göre pkolarda da tüylenme olur sende olmadı öyle bişi,benim kuzenim pko onda da var tüylenme?

canım ben diane 35 i çok kullandım
doktor hormon bozukluğu dolayısı ile vermişti ve önce 6 ay kullandım sonra baktım cildime falan çok iyi geliyor 6 ay daha kullandım toplam 1 yıl yani
doktora 6 ay sonra kontrole gittiğim de dedim daha kullanabilir miyim dedim doktor da 5 yıla kadar kullanabilirsin diyince 6 ay daha kullanmıştım işte
kullanırken o kadar güzel oluyor ki insanın cildi porselen gibi ve hormon bozukluğundan öçıkan tüylerim dökülmüştü falan ama ilacı bırakınca hepsi daha fazla olarak çıktı
bir de yan etkisi çok fazla bacaklarımda bu gğne kadar selülit yokken selülit yaptı,aşırı derece de agresif yaptı beni neredeyse çizgi filmlere bile ağlayasım geliyordu,hele bi gün oturdum canım ağlamak istiyor diye ağladım ailemde ki herkes bana böyle baktı:KK53:
:KK9:
libido yerlerdeydi neredeyse rahibe olacaktım:KK9:
öyle işte
ama ALLAHIM beterinden korusun AMİN
sen pko olduğuna göre pkolarda da tüylenme olur sende olmadı öyle bişi,benim kuzenim pko onda da var tüylenme?

Beni duygusal degil de cok sinirli yaapti. En ufak biseyde cinnet getirecek kadar sinirleniyorum. İlaci birakmaya korkuyorum yaa. Kiz olmazmi tuylenme neler cektim. Yuzumde cikan tuyleri anca 1. Senede bitirdim. Simdi diger yerler icin lazere gidiyorum. Ama benim cildimde hic bi degisiklik olmadi halen ayni yani. Aman onemli de degil zaten baska yerlerimi duzeltsinde cildim kalsin:KK52:

Beni duygusal degil de cok sinirli yaapti. En ufak biseyde cinnet getirecek kadar sinirleniyorum. İlaci birakmaya korkuyorum yaa. Kiz olmazmi tuylenme neler cektim. Yuzumde cikan tuyleri anca 1. Senede bitirdim. Simdi diger yerler icin lazere gidiyorum. Ama benim cildimde hic bi degisiklik olmadi halen ayni yani. Aman onemli de degil zaten baska yerlerimi duzeltsinde cildim kalsin:KK52:

1 yılda bitti mi kız lazerle hemde yüzündekiler ay ne güzel
bende favori tüylerim için gidicem ama bir türlü karar veremiyorum iğneliye mi gitsem lazere mi diye
diğer yerler nereler kız
bende göbeğim ve göğsüm için mi gitsem acaba ama orada ki kıllar ince lazer kalınlaştırır iğneli için giderim ben belki vücudum için:44:

aaaa söylediğin iyi oldu, diane pco için iyiydi ama mide rahatsızlıklarına yol açtı bende

kızlar merhaba.. bende diane 35 kullanıyorum malesef. bıraktıqım zaman nerdeyse 1 yıl adet qörmüyorum. 2 yıl düzenli içtim hala dahada içiyorum. doktor başka bir ilaç vermedi ki... 5 yıl daha kullana bilirmişim ama bende tüylenme falan olmadı sadece kilo verdirdi zaten zayıftım iyice zayıfladım. :KK43:

kızlar merhaba.. bende diane 35 kullanıyorum malesef. bıraktıqım zaman nerdeyse 1 yıl adet qörmüyorum. 2 yıl düzenli içtim hala dahada içiyorum. doktor başka bir ilaç vermedi ki... 5 yıl daha kullana bilirmişim ama bende tüylenme falan olmadı sadece kilo verdirdi zaten zayıftım iyice zayıfladım. :KK43:

canım tekrar bi görünsen doktora. bikaç ülkede yasaklandı diye belki değiştirir ne biliyim. ben gdicem 2 hafta sonra felan kısmetse.

ben diane 35 e basladığımda başka bi hastalıktan dolayı kortizon alıyodum canım o ara bende çok kilo yaptı. ama şimdi zayıfladım biraz.
her bünye de farklı etkiler gösteriyor demekki.

merhaba arkadaslar bende polikistikover teşhisi sebebiyle 8 aydır diane 35 kullanıyorum. tüylenme sorunumda vardı hapla beraber lazer epilasyona basladım etkisini gördüm fakat hapı bırakınca geriye dönüş yasanırmı bilmiyorum. bnde asırı bi kilo alma olmadı adetlerimde hep düzenliydi zaten.fakat ara ara çarpıntılarım oluyor diane 35 in yan etkisi olabilr mi acaba bu konuda fikri olan var mı?

merhaba arkadaslar bende polikistikover teşhisi sebebiyle 8 aydır diane 35 kullanıyorum. tüylenme sorunumda vardı hapla beraber lazer epilasyona basladım etkisini gördüm fakat hapı bırakınca geriye dönüş yasanırmı bilmiyorum. bnde asırı bi kilo alma olmadı adetlerimde hep düzenliydi zaten.fakat ara ara çarpıntılarım oluyor diane 35 in yan etkisi olabilr mi acaba bu konuda fikri olan var mı?

Gecmis olsn canimm
Bende cok korkuyorum ilaci birakmaya ama omrum boyunca da kullanamam yani. Sanirim 5 yil kullanilabiliyomus.
Carpinti konusuna gelirsek prospektusu hic okumadim canim oyle bisey yaziyomu. Normalde bende ritm bozuklugu var o yuzden carpintilar ilacla alakali olabilir mi bilemiyorum. hic dikkat etmedim ama bir iki gun takip ediyim bakiyim.

bende oluyor du kullanırken dianeyi çarpıntı ama diane miydi sebebi bilmiyorum açıkcası çünkü o ara çok ilaç kullanıyordum sinüzit için mantar için falan onlarında yan etkisi olabilir
bir de ben dianeyi kullanırken tüylerim döküldü şimdi gene çıktılar yani ilacı bıraktığın anda çıkıyorlar hepsi:KK43:

büyük bi ihtimalle ilaca baglıyorum carpıntıyı normalde böyle bi sorunum yoktu. 8. aydayım bu ay bitiminde kontrole gidip hapı bırakmayı düşünüyrm.hem carpıntı hemde cok fazla duygusal bozukluklar yasıyorum cevremdeki herkesi etkiliyorum . umarım tüyler yeniden cıkmaz tek istegim bu. cok geçmiş olsun sizlerede

Arkadaşlar Merhaba,
Bu siteye yeni katıldım kullanmayı da pek bilmiyorum,yanlışlık varsa düzeltin lütfen.Hangi konuya yazacağımı bilemedim.yaklaşık 1,5 ay önce adet düzensizliğinden kadın doğum doktoruna gittim.Lh hormonumun çok yüksek olduğunu ve yumurtalıklarımda 4 -5 adet inci tanesi gibi kist olduğunu söyledi.Fakat Pcos hastasısın demedi.3 ay diane 35 kullanmam gerektiği söyledi.Biz de eşimle çocuk istememizden dolayı yine burada okuduklarımı baz alara doğum kontrol hapı kullanmadım hayıt ekstratına başladım.Sizce bu kistler kendiliğinden düşer mi,doğum kontrol hapı mı kullanmalıyım yoksa hayıta devam mı edeyim.Bu arada 6 aydır korunmuyorum.Şimdiden teşekkürler:)

Arkadaşlar Merhaba,
Bu siteye yeni katıldım kullanmayı da pek bilmiyorum,yanlışlık varsa düzeltin lütfen.Hangi konuya yazacağımı bilemedim.yaklaşık 1,5 ay önce adet düzensizliğinden kadın doğum doktoruna gittim.Lh hormonumun çok yüksek olduğunu ve yumurtalıklarımda 4 -5 adet inci tanesi gibi kist olduğunu söyledi.Fakat Pcos hastasısın demedi.3 ay diane 35 kullanmam gerektiği söyledi.Biz de eşimle çocuk istememizden dolayı yine burada okuduklarımı baz alara doğum kontrol hapı kullanmadım hayıt ekstratına başladım.Sizce bu kistler kendiliğinden düşer mi,doğum kontrol hapı mı kullanmalıyım yoksa hayıta devam mı edeyim.Bu arada 6 aydır korunmuyorum.Şimdiden teşekkürler:)

Canim. Oncelikle gecmis olsun. Bu hastalik konusunda o kadar tecrubeli degilim. Ama pko lu olsaydin doktorun soylerdi diye tahmin ediyorum. Hayit tohumunu duydum evet ama denemedim
Adet icin sogan kürü tavsiye eden cok oldu canim.
Birde forumda okudugum kadariyla incir kürü de yumurtalar icin faydali saniyorum.
Ama bence bir doktora daha gorunup rahatsizliginin ne oldugundan emin olmalisin. Ona gore tedavini olursun hayirlisiyla da evladini kucagina alirsin insallah.

X