Dijital/strip ovulasyon testi farkı

mandarin123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
55
41
41
Selam kızlar,

Testlerin fotoğraflarını ekliyorum. Sabah dijital ovulasyon testi yaptım, gülen yüzü yakaladım. Öğleden sonra strip testle deneyim dedim fakat strip teste göre daha yumurtlama döneminde değilim gibi görünüyor. Kafam karıştı, şimdi bunların hangisi doğru? Neden böyle oldu ki? :110:

Eklentiler

• IMG_8802.JPG
    IMG_8802.JPG
    49,5 KB · Görüntüleme: 305
  • IMG_8803.JPG
    IMG_8803.JPG
    81,2 KB · Görüntüleme: 343
Seviye algılama farkı vardır. Mesela LH değerin 30 dur(sallamasyon rakam) dijital test 30 da algılıyordur strip test 40 ta algılıyordur ve dolayısı ile silik görünür.

Seviye algılama farkı vardır. Mesela LH değerin 30 dur(sallamasyon rakam) dijital test 30 da algılıyordur strip test 40 ta algılıyordur ve dolayısı ile silik görünür.

Hangisi daha sağlıklı sonuç veriyordur acaba? Belirtilerden de emin olamadım, mittelschmerz denen ağrım var ama akıntı çok fazla yok gibi. Her halükarda 2 günde bir değerlendiriyoruz ama periyodum düzensiz (29-37 gün arasında değişiyor her ay) olduğu için bu ay tutmazsa en azından önümüzdeki aylarda yumurtlama günlerimi az çok tahmin edebileyim istiyorum.

Ben hep manuel olanlardan yanayım. Dijital olunca işin içine programlama vs. giriyor ve bana göre hata oranı daha yüksek. Ben evde baskülün bile manuelini kullanıyorum.

Kolay gelsin
Az önce aktif işsiniz
İnş yardımcı olabilirsiniz
Strip test hiç anlamıyorum nasıl İdrara batırılıyo

X