Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

tamm canım bende 100 estagrirullah el aziym ileyh okuyacağım bende 100 adet salavat okuyayım hangi salavatı okuyorsun bir sürü var ?

canım ben 100 adet Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed şeklinde okuyorum.Sen başka okumak istersen oku duaya başlamadan önce tövbe ve salavat makbuldür diye her duamdada okurum ben :KK16:

hoşgeldin cnm
Ya ben Hep bölünerek okuma usulüne denk geldim ki nitekim yıllar önce banada komşu akraba vs annem toplayıp okutmuştu olmuştu.(yabiki kendı kendıne okuma usulu de var)Belki kendi başına okununca daha makbul olur ama işte hem okumayı arzu edip çalışan çocuklu vs olup başlayıp devamını getiremeyenler oluyor birde işin aslı din kardeşin din kardeşe duası dahada makbul diyerekten açtım konuyu.Benimde müşkülü olan birine duam güzel niyetim gitsin onlarında bana gelsin.
Arkadaşım listeye katılmak isterim ben size okurum sizde bana dersen listeyi düzenliyim.Yok ben çok müsait değilim arada desteğe gelirim dersen sayıyı kendin belirle ben şu kadar alıyorum de kalanı listedekilere böleyim.Sen nasıl istersen :KK16:

hoşbulduk canım yok zaten ben okumaya basladıgımdada cevremdekıler annem ozellıkle çok fazla okuyamazsın toplu okumak daha ıyı tarzı seyler soylemıslerdı ama ben manvyta çok fazla ınanan bı ınsanım kendım o yuzden okumak istemıştım herhangı bı meskulıytım yok o kadar üzgnım kı su sıralar hiç bişeyle ılgılenemıyorm işi bile bıraktıım :/ sız bana kac dersenız okurum eklıyebılırsınız takıp edıyorumm

ve şöylede açıklıyım bben kendımede basladım ama onu sadece ben okuyorum çok sukur namaza basladım okudugum bir sürü dua var onlardada sizler için dua edicem siz bana dedıgınız gıbı bı sayı verırsenız okumaya calısırım ama sayının çok onemlı oldugunu bildiğim için size söylerım zaten takıp edıyorumm

allah razı olsun arkadaşım namazını kıl öyle oku istersen...bu arada ben her cuma isteyen arkadaşlara dua etmek için bır konu açtım..bu lıstedekı herkesıde eklıyorum...cuma günü 4 nısan yanı...secde ayetlerını okuyup dua etcem hepınıze etcem allahım ne muradınız varsa hayırlıca versın amınnnn

Berirem sen başladınmı kendine kısmetse yarın başlıycam senın nıyetıne arkadasım

Son düzenleme:
başladım arkadaşım okuyorum...

canım bgn namazını kılıp niyetine başladım nasipse tamamlarım yakında.

Listedeki diğer arkadaşlardan başlayan varsa yazsın yeni gelen katılmak isteyen arkadaşlar için yeniden düzenleme yapalım

Not: Nutellada perşembe gibi namazını kılıp başlayacak

ve şöylede açıklıyım bben kendımede basladım ama onu sadece ben okuyorum çok sukur namaza basladım okudugum bir sürü dua var onlardada sizler için dua edicem siz bana dedıgınız gıbı bı sayı verırsenız okumaya calısırım ama sayının çok onemlı oldugunu bildiğim için size söylerım zaten takıp edıyorumm

Canım Allah razı olsun bende kendi adıma senn sıkıntıların için dua edeceğim rabbim tez zamanda feraha çıkarsın .Sen kendinede okuyormussun zor olmasın dilersen şimdilik 100 diyelim sen konuyu takip ediyorsun sanırım yazarsın daha istersen eksik varsa yine yazısırız :KK16:

Katilmak icin gec degilse benide eklermisiniz ?

hoşgeldinnn dior34 yeni yeni başladım senide ekleyip sayı adetini bölücem çünkü perş başlıycak arkadaş var o zamana kadar kım ne okuduğunu yazarsa sayıyı düzenlerim.Bu duada eksik fazla mühim arkadaşlar başlayanlar şu kadar adet okudum derse karışmayız :KK34:

Kızlar yeni sayılarımız böyle

berırem 724 adet
özgem81 724 adet
nutellanutella 724 adet
kalemero 724 adet
dg62 724 adet
dior34 724 adet
trltrl 100 adet

eğer hakkına düşen sayılardan fazla okuyan varsa yazsın hemen düzeltelim .
Trltrl kendisine kendi okuduğu için dışardan okuyan arkadaşımız onunda istediği bu dua yada başka dua varsa tefrıcıye bıtınce bizde ona okuruz inşallah rabbım sıkıntılarından feraha cıkarsın.:KK16::KK16:

Son düzenleme:
gayet sıralı yazıyorum ama kaydedince dip dibe cıkıo trltrl 100 gerı kalan 724 adet arkadaşlar :44:

Canım Allah razı olsun bende kendi adıma senn sıkıntıların için dua edeceğim rabbim tez zamanda feraha çıkarsın .Sen kendinede okuyormussun zor olmasın dilersen şimdilik 100 diyelim sen konuyu takip ediyorsun sanırım yazarsın daha istersen eksik varsa yine yazısırız :KK16:

Sizdende Allah razı olsun :/

evet kendım okudugum için uzun sursede oluyo dediğiniz gibi 100 tane okurum bıtttıgınde size yzarım tekrar
bide biy danısıcam ben 2 sene önce 4000 tane okumustum tamamlamadım kuzenım 300 tanesını almıstı nıyet onemlı olmuyormu bunda

Sizdende Allah razı olsun :/

evet kendım okudugum için uzun sursede oluyo dediğiniz gibi 100 tane okurum bıtttıgınde size yzarım tekrar
bide biy danısıcam ben 2 sene önce 4000 tane okumustum tamamlamadım kuzenım 300 tanesını almıstı nıyet onemlı olmuyormu bunda

canım nıyetı kısıye tutuyosun çoklu okumalarda bak ben berıreme başladım mesela

önce 2 rekat şükür namazı kıldım iki rekatıda beriremin hayırlı bır evlat sahıbı olması için niyet ederek kıldım.
artından 100 tövbe 100 Peygamber efendimize (s.a.v) selavat getirdim sonrada niyet ettim Allahım berirem nicklii din kardeşimin hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olması için okuyacağımız selavatı tefriciyede bana nasip olanı okumaya diye (sayı belirtmedim olaki okuyamayan olur fazla okurum yada okuyan olur eksik okurum diye )başladım.Sırf ona onun nıyetıne nıyetlenerek.4444 Tamamlanınca lıstedekı diğer kişinin dileği neyse aynı sekılde onun nıyetıne nıyetlenerek okıycam.
Ama onemlı olan kalp sonucta o ıcınden senı gecırerek okuduysada aynı olur dıye dusunuyorum.

kızlarrr başlayanlar okuyanlar çok ilerlemedik henuz katılmak isteyenler yazınnnn:KK34:

önce 2 rekat şükür namazı kıldım iki rekatıda beriremin hayırlı bır evlat sahıbı olması için niyet ederek kıldım.
artından 100 tövbe 100 Peygamber efendimize (s.a.v) selavat getirdim sonrada niyet ettim Allahım berirem nicklii din kardeşimin hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olması için okuyacağımız selavatı tefriciyede bana nasip olanı okumaya diye (sayı belirtmedim olaki okuyamayan olur fazla okurum yada okuyan olur eksik okurum diye )başladım.Sırf ona onun nıyetıne nıyetlenerek.4444 Tamamlanınca lıstedekı diğer kişinin dileği neyse aynı sekılde onun nıyetıne nıyetlenerek okıycam.
Ama onemlı olan kalp sonucta o ıcınden senı gecırerek okuduysada aynı olur dıye dusunuyorum.

anladım canım ben direk nıyet ettıkten sonra okumustum namaz kılmadan

tamam canım berirem için 100 tane okudum

Kızlar yeni sayılarımız böyle

berırem 724 adet
özgem81 724 adet
nutellanutella 724 adet
kalemero 724 adet
dg62 724 adet
dior34 724 adet
trltrl 100 adet

eğer hakkına düşen sayılardan fazla okuyan varsa yazsın hemen düzeltelim .
Trltrl kendisine kendi okuduğu için dışardan okuyan arkadaşımız onunda istediği bu dua yada başka dua varsa tefrıcıye bıtınce bizde ona okuruz inşallah rabbım sıkıntılarından feraha cıkarsın.:KK16::KK16:

aminnn canım Allah hepimizden razı olsun inşllah .. :/ ben okudugmu yazdım 100 adet okudum dıye tekrar düzenleme yaparsan eksık kaldysa dıye okuyabılırım

Berirem arkadaşım 524 adet okudum nasipse yrn a veya perşembeye 724 tamamlanır.

diğer arkadaşlardan yazan olmadı onlar ne alemde bilmiyorum persembe nutella başlıycak onu bılıyorum benım özel msj için yeterli sayım yok istersen sen bir sor okuyamayan vs varsa yenıden düzenleme yapalım :KK16::KK16:

Berirem arkadaşım 524 adet okudum nasipse yrn a veya perşembeye 724 tamamlanır.

diğer arkadaşlardan yazan olmadı onlar ne alemde bilmiyorum persembe nutella başlıycak onu bılıyorum benım özel msj için yeterli sayım yok istersen sen bir sor okuyamayan vs varsa yenıden düzenleme yapalım :KK16::KK16:

canım bende okumaya başladım ama işteyken okuyamıyorum akşam eve gidip abdest alıp okuyorum bundan dolayı çok okuyamıyorum ne zaman bitirmeyi düşünüyorsunuz birde malum günüm yaklaşıyor

canım bende okumaya başladım ama işteyken okuyamıyorum akşam eve gidip abdest alıp okuyorum bundan dolayı çok okuyamıyorum ne zaman bitirmeyi düşünüyorsunuz birde malum günüm yaklaşıyor

cnm bir süre belirlemedik ama çok abartıda uzamasın ki listedeki diğer arkadaşlarada okuyalım bitsin.
Ben sık yazıyorum çünkü sayı değişti hani sayıyı takip edebilelim diye eksiklik sorun değil okuyup tamamlarızda fazla okunmasın diye .Sen periyoda kadar okuyabildiğin kadarını okur okuduğun sayıyı yazarsın bi şekide tamamlarız kalanı.

X