Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

Bende kendime okumustum ve arkadaslar okumstu cok faydalı
Benide ekleyin nekadar okuncak
Yada nekadar okursakmı yazıcaz ?

İphon'e
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende kendime okumustum ve arkadaslar okumstu cok faydalı
Benide ekleyin nekadar okuncak
Yada nekadar okursakmı yazıcaz ?

İphon'e

Hoşgeldin canım tabiki eklerim listeye ama önce başlayan arkadaşlar okuduklarını yazsın ki sayıfazla olmasın :KK16:

berirem.....................620 adet

özgem81.................... 622 adet.............524 adet okundu

nutella..................... 622 adet.............perşembe başlayacak

kalemero................. 620 adet

dg62 .................. 620 adet

dior34 ................. 620 adet

trltrl ................. 100 adet...............100 adet okundu (liste dışı okuyan arkadaşımız)

tuana82 ................. . 620 adet

kızlar yenı sayılarımız bu bu adetleri geçmiş olan varsa acil yazsın okumayan arkadaşlardan düşelim

Allah izin verirse yarin basliyorum bende. Bir baskasina okuyuncada mi , baslamadan once namaz kiliyoruz ?

Allah izin verirse yarin basliyorum bende. Bir baskasina okuyuncada mi , baslamadan once namaz kiliyoruz ?

dilek usulü okumada kılınıyor cnm toplu okumada bana yıllar önce okunduğunda kılmıştı teyzeler ama şartmı dersen net bilgim yok şimdi ne desem yanlış olur ben usülüne uygun olsun diye bekledim temizlenip namazıyla başladım.13 yıldır bebek özlemi çekiomuş hakkıyla olsun istedim listedeki herkesede sırası geldiğinde kılma niyetindeyim :KK16:

ok canim anladim. Allah niyetlerimizi kabul etsin ins. oyle baslarim bende bugun Allah izin verirse .. okuyuncada bilgilendiririm.

selam ve dua ile..

Hoşgeldin canım tabiki eklerim listeye ama önce başlayan arkadaşlar okuduklarını yazsın ki sayıfazla olmasın :KK16:

Nezamana kadar okuncak belli günü varmı nezaman bitmesi gerekir ??

İphon'e

Nezamana kadar okuncak belli günü varmı nezaman bitmesi gerekir ??

Cnm su kadar gunde bıtecek dıye bır sure koymadık amac en kısa surede bıtırıp lıstedekı dıger kısıye gecmek.çalışan aksam eve gıdınce okuyabılen arkadaşlar var.ancak uc kısı basladık bı arkadasta yrn baslıycak sende musaıtsen başla benım ıstedıgım hbrleselım mesela ben nasıpse bgn kendı sayımı bıtırıcm ama bosta kaldıkca musaıt oldukca okurum kımın ne sayıda oldugunu bılırsem ve bılırsekkı hasta olan yavas gelen arkadaşlarada destek oluruz ona gore en kısa surede tamamlayıp dıger kısıye gecerız bıldıgım kdrıyla herkes esıt sayı okuycak dıye bı kaıde yok 4444 den bı eksık bı fazla olmayacak onu bılıyorum.
Berıreme okuyoruz yok ortalıkta o basladıgındaki sayı 830 du mesela durum ne bılmıorum simdi o 830 okudum dıye donerse fazlasını bgn yrn baslayan arkadaslardan duserız senınde okudugun sayıkar ıcın haberleselım
Sevgıler

Tmm ben bügün basladım aksama kadar okuyum akşam haber ederim 620 yazmısın bitirmeye calıscam
Olmassa gene devam ederiz hayırlısı yanız 4444 eksik yada fazla olmicak krsinlikle
Allah kabul etsin

İphon'e

Canm 131 okudum berirem icin ve esmahul husna tesbihi okudum bu sabah is seyahatine cikiyorum pazartesi ye kadar tammlanir insallah ama tammlanmazsa payima duseni seve seve okurum kusura bakmayin cok yogun bir haftaya geldi :KK43: beriremcim kusme bana telafi ederim soz

Canm 131 okudum berirem icin ve esmahul husna tesbihi okudum bu sabah is seyahatine cikiyorum pazartesi ye kadar tammlanir insallah ama tammlanmazsa payima duseni seve seve okurum kusura bakmayin cok yogun bir haftaya geldi :KK43: beriremcim kusme bana telafi ederim soz

Allah razı olsun yolun acik olsun bu arada

Allah kabul etsin canım İyi yolculuklar

BERİREM-------------620 ADET ---------- 500 ADET OKUNDU

ÖZGEM81------------622ADET------------724 ADET OKUNDU

NUTELLA-------------622 ADET------------BGN BAŞLAYACAK

KALEMERO-----------620 ADET------------131 ADET OKUNDU

DG62 -----------620 ADET------------

DIOR34 -----------620 ADET -----------

TRLTRL --------------100 ADET----------- 100 ADET OKUNDU (LİST DIŞI OKUYAN ARKADAŞLIMIZ)

TUANA82 -------------620 ADET-----------

1455 ADET OKUNDU :nazar::nazar:

Berirem bugün 100 adette forumdan olmayan benim dışardan bir arkadaşım aldı.oda okuyunca yazıcak ben haber vericem sevgilerrr

Arkadaşlar bu dua oldukça etkili bilindiği üzere ancak uzun oluşu nedeniyle okunması zor geliyor bir çoğumuza.
Dileği olanlar müsait olanlar okunmasını isteyenler yazarlarsa sırayla okuruz dilekler için .
10 kişi toplasak kişi başı 444 adet düşüyor neredeyse buda çok zor değil neredeyse bir güne bir kişi okunup tamamlanır.Bu başlığı sadece bu dua için açtım.Yani başka dua değil bende bana okunsun ve bende katılayım diyen arkadaşlar varsa buyursunlar önce listemizi yapar sonrada her bir kişinin dileği için okuruz.

Salat-ı Tefriciye Duası

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil�ükadü, ve tenfericü bihil�kürabü, ve tükdâ bihil�havâicü, ve tünâlü bihir�regâibü, ve hüsnül�havâtimi, ve yüsteskal�ğamâmü bivechihil� kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ�lûmin lek.

Okunma adabı
Önce güzelce namaz abdesti alınır.2 rekat Allah rızası için namaz kılınır ve namaz bitiminde 100 adet Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh diyerek tövbe edilir.Sonra dilek niyet edilerek (bizler sıra kimdeyse onun niyetine niyetlenerek)duaya başlanır.4444 tamamlanınca ya Rab okunan selavatı şerife hürmetine dileğimi hacetimi muradımı ver diyerek tamamlanır.

Benide listeye eklermisiniz bende dileklerimizin kabulu icin okumak istiyorum

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

X