Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

Kızlar dg62 özel durumdan geç başlamıştı ona nutella ile ben destekteyiz oda bgn yarın bitirir mltm ile gunesh durumunuz nsl kızlar

Merhaba, ben de aranıza katılmak istiyorum. :)

cnm hoşgeldin
listeye ekliyorum ama şimdilik okuduğumuz arkadaş için sana sayı veremiyorum çünkü okuyupta sayı adedi konusunda bilgi alamadığım arkadaşlar var

bilgi alırsam sanada msj atarım
sevgiler

BERİREM-------------620 ADET ---------- 500 ADET OKUNDU

ÖZGEM81------------622ADET------------724 ADET OKUNDU

NUTELLA-------------622 ADET------------122 ADET OKUNDU (YETİŞEMEYEN VEYA EKSİKLER İÇİN BEKLEMEDE)

KALEMERO-----------620 ADET------------131 ADET OKUNDU (YETİŞEMEYEN VEYA EKSİKLER İÇİN BEKLEMEDE)

DG62 -----------620 ADET------------

DIOR34 -----------620 ADET -----------620 ADET OKUNDU

TRLTRL --------------100 ADET----------- 100 ADET OKUNDU (LİST DIŞI OKUYAN ARKADAŞIMIZ)

TUANA82 -------------620 ADET----------- 620 ADET OKUNDU

MLTMGKSL------------400 ADET -----------

SLCN ------------100 ADET ----------- 100 ADET OKUNDU (LİSTE DIŞI OKUYACAK ARKADAŞIM)

GÜNEŞHİM -----------387 ADET ----------

NYNY06 ------------ BEKLEMEDE

ZAYIFLİCİM------------- BEKLEMEDE

2917 ADET OKUNDU :nazar

kızlar bu arada listedeki herkese arkadaşlık isteği gönderdim .Özel msjı daha rahat atabilmek adına sakıncası olmayanlar kbl ederse sevınırım

Arkadaşlar mltmgksl okuyamayacakmış ona verdiğimiz 400 adet i kim almak ister ben ve nutella başka arkadaşa destekteyiz.

Arkadaşlar listemiz 10 kişi oldu malum gelen arkadaşlar var Allah razı olsun liste dışından okuyan arkadaşlar var. Hızlı okuyanlarımız var,yavaş okuyanlarımız var zaten amaç iyiniyet ile birbirimize dua etmek elbette verilen sayılar okunamayabilir özel gününde olan olur çalışan olur bebeği olan olur herşeyden önce içinden dua etmek gelmeyen olur kimseye sen neden okudun okumadın denmez amaç zaten sayımız çok birbirimize destek olup duayı en kısa sürede bitirmek.Listedeki her bir arkadaşa aynı özenle okumak.Okuyandanda okumayandanda Allah razı olsun (ha bu arada liste sırası bende kendime sıra gelsin diye de hızlanalım kısmında değilim yanlıs anlasılmakta istemem en başından okuyan ark bilir boşa beklenmesin ben hastayım diye sıramı sıradaki arkadaşlara vermiştim biri ayrıldı beriremede okuyoruz şimdi zaten )
Şunu belirtmek isterim ki bu duayı bir kişi okuduğunda 7 veya 11 günde bitsin diye yazılmış birkaç yerde.Çok uzatmadan da okumak lazım.Bu listede yer alan her arkadaştan ricam okuyun veya okumayın yazın çünkü SAYI ÖNEMLİ.Okuyup okumadığını bilmeden ben destek çıkıyım x de alsın vs diyip hızda kazandırılamıyor.

Ha birde bir defa uğrayıp sonra bir daha yazmayan kimse olmasın lütfen dediğim gibi acaba okudumu o diye boşuna bekliyoruz okunan arkadaşın süresinden gidiyor.

İnsanlık hali olur bazen insanın içi sıkılır dua bile edemez bunda bişe yok yada o kişinin ondan alacak dua nasibi yokturdur sadece ben muafım desin yeter.

canım ben regl oldum cumartesi biter inşallah ama okunur bu dua derseniz okurum dün ben kendi niyetime okudum önemli olan niyet bence girdim duşumu aldım allahım sana sığınmak istiyorum dedim başladım dualarıma sonuçta bu maneviyat şehir dışında olduğumdan okuyamamıştım bir süre dün eksikliğini çok hissettim ve okudum

Arkadaşlar mltmgksl okuyamayacakmış ona verdiğimiz 400 adet i kim almak ister ben ve nutella başka arkadaşa destekteyiz.

canım birde listeye herkesi almayalım bak bir görünüp kayboluyorlar olmaz böyle 10 kişi sağlam olsun onlarla devam edelim birbirimizi daha iyi tanır anlarız

canım birde listeye herkesi almayalım bak bir görünüp kayboluyorlar olmaz böyle 10 kişi sağlam olsun onlarla devam edelim birbirimizi daha iyi tanır anlarız

vallahi birde süre koyalım diyorum berremin özel msj kutusu dolu ne durumda okuyamayanlardan alıcakmı bilmiyorum.Öyle olunca yeni kişi için bekleniyor mecbur .
şimdiden sorayım yeni listeye kimler katılacak

BERİREM-------------620 ADET ---------- 500 ADET OKUNDU

ÖZGEM81------------622ADET------------724 ADET OKUNDU

NUTELLA-------------622 ADET------------122 ADET OKUNDU (YETİŞEMEYEN VEYA EKSİKLER İÇİN BEKLEMEDE)

KALEMERO-----------620 ADET------------131 ADET OKUNDU (YETİŞEMEYEN VEYA EKSİKLER İÇİN BEKLEMEDE)

DG62 -----------620 ADET--------300 ADET OKUNDU (KENDSİDE 320 SİNİ TAMAMLIYOR)

DIOR34 -----------620 ADET -----------620 ADET OKUNDU

TRLTRL --------------100 ADET----------- 100 ADET OKUNDU (LİST DIŞI OKUYAN ARKADAŞIMIZ)

TUANA82 -------------620 ADET----------- 620 ADET OKUNDU

MLTMGKSL------------400 ADET ----------- İPTAL (ÖZEL GÜNÜYMÜŞ)

SLCN ------------100 ADET ----------- 100 ADET OKUNDU (LİSTE DIŞI OKUYACAK ARKADAŞIM)

GÜNEŞHİM -----------387 ADET ----------

NYNY06 ------------ BEKLEMEDE
ZAYIFLİCİM ------------BEKLEMEDE

3217 ADET OKUNDU :nazar

KALAN :1227 ADET

Sonradan katılıp sayı veremediğim arkadaşlar
NYNY06 , ZAYIFLİCİM boşta kalan 400 adeti almak istermisiniz 200/200 şeklinde

Canim ya ben okurum dedim de olmsdi beni mazur gorun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar okuyup bitirenler biraz el atında sayıyı biraz azaltalım kalanıda berirem okuyup dilegını dilesin yenı liste sayı taksımı yapıp listeyı kapatcam boyle zor oluyor cunku

vallahi birde süre koyalım diyorum berremin özel msj kutusu dolu ne durumda okuyamayanlardan alıcakmı bilmiyorum.Öyle olunca yeni kişi için bekleniyor mecbur .
şimdiden sorayım yeni listeye kimler katılacak

Son düzenleme:
Arkadaşlar okuyup bitirenler biraz el atında sayıyı biraz azaltalım kalanıda berirem okuyup dilegını dilesin yenı liste sayı taksımı yapıp listeyı kapatcam boyle zor oluyor cunku

arkadaşlar ben kalanı okumak için beklıyorum..dua yapcam o yüzden kaç tane kaldıysa haber verın bana

Yeniden merhaba, ben almak ısterım canım. alan yoksa 400un hepsını de alabilirim. ama tam olarak sistemi anlayamadım. 400 tane okuyacagım dıyelım bunun süresı oluyor mu? ne zamana kadar cekıyoruz bunları.bir de cekmeden once neye nıyet edecegım bırının dılegı ıcın mı cekıyorum,nasıl oluyor.sistem hakkında bilgi please. :)[/QUOTE]

tamam cnm Allah razı olsun .
suan berırem nıckli arkadaşa okuyoruz 13 yıldır sebepsiz bebeğiolmuyormuş niyetimiz onun saglıklı sıhhatli bir bebek sahibi olması
birçoğumuz 2 rekat onun nıyetine namaz kılıp 100 adet Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh ardındanda 100 adet peygamber efendimize (s.av) salavat getirip '' Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed '' okuyup kişinin niyetine sayımıza başlıyoruz.

Namaz için birşey diyemiyorum ben listedeki her arkadaşa kılıcam öle niyetlendim konuyu açarken zaman konusuna gelince zaman vermemiştik buna başlarken ama böyle çok dağılıyor duayı çok uzatmamak lazım derler (tek okuyanlar bıle 7 ,11 günde bıtırmeye gayret ediyor e birde bizim sayımız fazla ) bundan sonraki listelerde verelim diyorum.sende imkan ıhtımal dahilindeyse en kısa sürede okursan seviniriz

sevgiler

arkadaşlar ben kalanı okumak için beklıyorum..dua yapcam o yüzden kaç tane kaldıysa haber verın bana

beriremcim DG62 ile irtibattayım özelden o bugün bitiriyor yazıcak. 400 de ZAYIFLICIM aldı
kaldı geriye 387 ile senin 120 adedin.NYNY nicli arkadaş okurum okumam demedi onun için bence sen onunla özelden bir irtibat kur oda adet alıcaksa kalanıda sen okur duanı yaparsın (BİRDE ÖZEL MESAJ KUTUN DOLU BILGINEEE)
sevgiler

tamam cnm Allah razı olsun .
suan berırem nıckli arkadaşa okuyoruz 13 yıldır sebepsiz bebeğiolmuyormuş niyetimiz onun saglıklı sıhhatli bir bebek sahibi olması
birçoğumuz 2 rekat onun nıyetine namaz kılıp 100 adet Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh ardındanda 100 adet peygamber efendimize (s.av) salavat getirip '' Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed '' okuyup kişinin niyetine sayımıza başlıyoruz.

Namaz için birşey diyemiyorum ben listedeki her arkadaşa kılıcam öle niyetlendim konuyu açarken zaman konusuna gelince zaman vermemiştik buna başlarken ama böyle çok dağılıyor duayı çok uzatmamak lazım derler (tek okuyanlar bıle 7 ,11 günde bıtırmeye gayret ediyor e birde bizim sayımız fazla ) bundan sonraki listelerde verelim diyorum.sende imkan ıhtımal dahilindeyse en kısa sürede okursan seviniriz

sevgiler[/QUOTE]

Tamamdır çok güzel. :) Ben bugün başlarım Allahın izniyle. Sayı olarak 400 ü de alırım demiştim ama ilk defa böyle çok sayıda okuyacağımm, o sebeple okuma hızım yavaş olabilir. Zaman konusunda sıkıntı olmaması için benim sayımı başlangıç olarak 200 yapalım. Bunu hemen bitirebilirsem ve o sürede başka arkadaş almamış olursa kalan 200ü de alırım. Olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…