dilek tesbihi.. kızlar dileğiniz varsa yapın..

2 rekat Allah rızası için namaz iki rekat nmaz kılıp sevabını hz. Muhammed ve ashablarına hediye ediyoruz ve iki rekatta hacet namazı kılıp tesbihinizi alıyosunuz ( herhangi bi tesbih olur) sonra her bir boncuğa 1 fatiha 3 ihlas okuyosunuz ve tesbihin imamesinede okuyosunuz.. yani 100 fatiha 300 ihlas oluyo bitince dileğini dile ve tesbihi kıbleye doğru dışarda biyere
sonra 41 tane tesbih alıp ister eşinize dostunuza isterseniz bi camiye hediye edin( ben öyle yaptım)
.perşembe gecesi yapılcak kızlar..
merhaba canım 2 rekat namazı sabah namazı gibi mi kılıyoruz

Tespih olana kadar bekleyecek ya asılı. Ne kadar beklemem lazım. İki üç yıl sürerse hep orada mı duracak...
Önemini kaybedene kadar tuttum ben. Bir işim için yaptım 2ay durdu kaldırdım çünki olmasa da olurdu artik. Ama 3ay sonra o işim beklenmedik birşekide hızlıca çözüldü artik tesbihi almıştım yani. 1 yıl tuta bilirsiniz süresi size kalmış.

Önemini kaybedene kadar tuttum ben. Bir işim için yaptım 2ay durdu kaldırdım çünki olmasa da olurdu artik. Ama 3ay sonra o işim beklenmedik birşekide hızlıca çözüldü artik tesbihi almıştım yani. 1 yıl tuta bilirsiniz süresi size kalmış.
Anladım. Peki dışarı mı astınız?. Ben çamaşır ipi var, ona asacağım. Ama işte rüzgarda vs düşer mi bilmiyorum. Malum Ankara'da kar yağışı ve ayaz var...

X