Diş dişe vurduğum bir konuyla daha karşınızdayım.(YETTİN BE CİNNET!)

Ortalık karıştırmak gibi olmasın ama eski sevgilimden ayrıldığımda barışmak için bir şans veririm o da telefonuna bakacağım şu an demiştim (şüpheleniyordum) Aa tabii al bak dedi verdi elime. Kabak gibi mesajların en üstünde biriyle sextingi vardı.
Bir halt yiyor olsa bu kadar rahat olamaz diyenler ikinci defa düşünsün bence 😬
Prezervatif hikayesinde marka tutuyorsa inanabilirsiniz, ikinci konuda da bir şey yok ama numara verme olayı benim midemi bulandırırdı. Ne demek kıramayıp numara almak. Madem yanındaki arkadaşı istedi alıp versin peçeteyi. Ne diye yanında tutmuş.
Kıskanç biri değilim ama numarayı sırf yabancı birini kırmamak için alan adamdan soğurum ben.
Ya kadın numarayı tokalaşırken eşimin eline tutuşturmuş. Yanında adamla gelmesine rağmen eşimde almış. Arkadaşı demiş ki bana yolla numarayı.
Ay valla bilemedim. Beynim b.klanmaya hazır zaten

kinci mevzuda ondan 3 4 gün sonra falan oldu. Gece saat 2 falan baktım eşim yanımda mesaşlaşıyor. Whatsappta da çevrimiçi hafiften de kişner pozisyonda.
Yine hiç yapmadığım bir şey dedim kiminle konuşuyorsun bu saatte? Telefonu kenara koydu o ne demek ya dedi ? Dedektifliğe mi büründün şimdi de dedi.
Dedim yoo sadece kısa bir soru kiminle konuşuyorsun cevap ver dedim ooooof bu durum cidden sıktı beni noluyor sana dedi. Çevir o telefonu bakıcam dedim. 10 15 saniye kadar durdu sonra dedi al bak abim bana komik bir şey atmış onu konuşuyoruz dedi. Hııı ok dedim bu konuda havada kaldı.
Bu çok düşüncesizce bir davranış.
Madem abinle yazışıyorsun mevzuyu neden bu kadar uzatıyorsun?
Neden olaya gizem katıyorsun?

Kadın olsun erkek olsun bu şekilde havada kalan cevaplar vermemelidir eşine. Çünkü insanoğlu neyden ne çıkarır.

Bak hâlâ unutamamışsın.

Arabasında prezervatif taşıyan erkekler net aldatıyor . Bu olayla bi hayli karşılaştım zira.
Ve unutma bir kadın şüphelenmişse o şüphesi doğrudur. Kadınların bu konuda 6. Hissine güveniyorum

Bu çok düşüncesizce bir davranış.
Madem abinle yazışıyorsun mevzuyu neden bu kadar uzatıyorsun?
Neden olaya gizem katıyorsun?

Kadın olsun erkek olsun bu şekilde havada kalan cevaplar vermemelidir eşine. Çünkü insanoğlu neyden ne çıkarır.

Bak hâlâ unutamamışsın.
Şimdi eşime unutamadım desem bir de ordan mevzu yak. Veleddallin amin

Arabasında prezervatif taşıyan erkekler net aldatıyor . Bu olayla bi hayli karşılaştım zira.
Ve unutma bir kadın şüphelenmişse o şüphesi doğrudur. Kadınların bu konuda 6. Hissine güveniyorum
Buda farklı bir bakış açısı tabi. Güvenmek istiyorum aslında ama.....

Buda farklı bir bakış açısı tabi. Güvenmek istiyorum aslında ama.....

Ah bir bilsen erkekler nasıl güzel saklıyor aldattıklarını. Benim bir arkadaşım var polis bir çocuk neyse görsen sanki eşi yok öyle bir hayat yaşıyor ama eşine sorsan öyle mutlularki kessen şüphe etmez adamdan öyle profesyonel. Ama kaç kere aldattı biz biliyoruz tabi eşine söylemek bana düşmez lakin o kadar rahat ki. Zavallı kadının wp profilinde bile mutlu aile resimleri var.
Bu bahsettiğim çocuğun istediği zaman telefonu eşinin elinde durabilir falan düşün öyle bir güven ortamı ama aldatıyor .
Şüphe varsa o iş doğrudur ben sana diyim.

Şimdi eşime unutamadım desem bir de ordan mevzu yak. Veleddallin amin
Aynı durum benim başıma gelse- ki geldi hem de hamileyken 🤭 - ve benim paranoya yaptığımı söyleyip üste çıkmaya çalışsa ben de aynısını yapardım.
Gizemli yazışmalar, gulmeler, yol bir sey demeler..... eşim de huyumu biliyor tabi 💪 "aynı şeyi ben yapsam kıyameti koparırdın dedim, çok sinirlendim "
Düşüncesizlik ettiğini ve bir daha böyle bir şey olmayacağını söyledi. 😈😈😈😈
Gerçekten de olmadı. 🤓🤓🤓

Yani ya yaşattığını yaşatacaksın ya da empati yapmasını sağlayacaksın 🤷‍♀️

Yok yaa sanmam bende kalbını ferah tut gebelık depresyonu o

Aynı durum benim başıma gelse- ki geldi hem de hamileyken 🤭 - ve benim paranoya yaptığımı söyleyip üste çıkmaya çalışsa ben de aynısını yapardım.
Gizemli yazışmalar, gulmeler, yol bir sey demeler..... eşim de huyumu biliyor tabi 💪 "aynı şeyi ben yapsam kıyameti koparırdın dedim, çok sinirlendim "
Düşüncesizlik ettiğini ve bir daha böyle bir şey olmayacağını söyledi. 😈😈😈😈
Gerçekten de olmadı. 🤓🤓🤓
Demekki bu hormonlar her kadında aynı tıkırında işliyor. 🤤 Ya yanlışını göreyim aman dur suna bir şans vereyim hamileyim çocuğuma da yazık demeden tekmeyi basarım Allah'ıma bunu çok iyi biliyor.

X