Dış gebelik mi ? kimyasal mı ?Sağlıklı mı ?

Dogamomm

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2022
746
814
33
Selam kızlar. Pcosum ve son adetım 30 kasım. Dongulerım 45-50-40 bu sekılde degısıyor. 29 aralıkta kasık agrısıyla beta baktırdım 1.3 cıktı. Sonrasında ki değerlerim ise şu şekılde;
1 ocak 2.4
5 ocak 15.1
11 ocak 47.4 19.00
13 ocak 61.5 19.00
16 ocak 111.1 11.30
13 ocakta sadece %30 arttıgını gorunce kımyasal dıye dusunmustum hatta dunden berı cok cok sılık kahverengı akıntım var peçeteye anca geln . Ama bugun bu değer cıkınca ( 2 bucuk gunde %80 artmıs) acaba saglıklı mı diye dusunmeye basladım. Yoksa dış gebelik mi ?
Yaşayanınız varsa yorumlarınızı rıca edıyorum.

Selam kızlar. Pcosum ve son adetım 30 kasım. Dongulerım 45-50-40 bu sekılde degısıyor. 29 aralıkta kasık agrısıyla beta baktırdım 1.3 cıktı. Sonrasında ki değerlerim ise şu şekılde;
1 ocak 2.4
5 ocak 15.1
11 ocak 47.4 19.00
13 ocak 61.5 19.00
16 ocak 111.1 11.30
13 ocakta sadece %30 arttıgını gorunce kımyasal dıye dusunmustum hatta dunden berı cok cok sılık kahverengı akıntım var peçeteye anca geln . Ama bugun bu değer cıkınca ( 2 bucuk gunde %80 artmıs) acaba saglıklı mı diye dusunmeye basladım. Yoksa dış gebelik mi ?
Yaşayanınız varsa yorumlarınızı rıca edıyorum.
Kimyasal olsa değeriniz düşerdi diye düşünüyorum ama takibe devam edin bakalım artacak mı düzenli

Kimyasal olsa değeriniz düşerdi diye düşünüyorum ama takibe devam edin bakalım artacak mı düzenli
Edecegım mecbur. Bıraz okudum bu sekılde hcg kucukken duzensız olup sonra duzelenıde okudum bu sekılde olup dıs gebelık teshısı koyulanıda. Dış gebelikten korkuyorum ama umarım degıldır

Edecegım mecbur. Bıraz okudum bu sekılde hcg kucukken duzensız olup sonra duzelenıde okudum bu sekılde olup dıs gebelık teshısı koyulanıda. Dış gebelikten korkuyorum ama umarım degıldır
Canım sonuç noldu gebelik dewam ediyorum bnmde şuan beta 3 günde 2 kat arttı kafam karıştı

Gecmis olsun benimde adet gunu 9 cikti hcg kahverengi akintida az bisey geliyodu silince iki gun sonra adet oldum kasik agrisi var bacagima vuran sizdede varmi hala
Canım benım kımyasal degıl düşükmüş. Ben oluşmaya baslayan bebek düşürdüm resmen. 30 kasımdı son bat 23 ocakta kanamam basladı ve o gun dusurdum . 2 şubata kadar surdu kanamam artık durdu sukur.

Dün 231 den 28 e dustu kımyasal oldu kanamayı beklıyorum canım
Canım benimde 40-145-287ydi 2şer gün arayla bugün 243e düştü doktorum kimyasal gebelik dedi ama kanamam olmadı düşer mi acaba değer , senin kanaman olmadan mı bu kadar hızlı düştü , umarım benim de düşer kendiliğinden.

1 ocak 2.4
5 ocak 15.1
11 ocak 47.4 19.00
13 ocak 61.5 19.00
16 ocak 111.1 11.30
Yaşayanınız varsa yorumlarınızı rıca edıyorum

Canım kimyasal gebelikte çok fazla kanama oluyor afet kanamasından biraz fazla büyük ihtimal dış gebelik olabilir 😔 benimde durumum aynıydı dış gebelik def doktor başka hastaneye gittim kese göründü rahimde geç döllenme dedi ama sağlıklı mı düşük yapar mısın bilemiyorum dedi.. umudumu kaybetme mutlaka alttan muayene yaptır benimki üstten görünmedi alttan göründü.. başka hastaneye daha git

X